Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sesja ślubna Mai i Krzysztofa Rutkowskich. Co za piękne zdjęcia
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.05.2024 09:43

Sesja ślubna Mai i Krzysztofa Rutkowskich. Co za piękne zdjęcia

Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram

W miniony weekend Krzysztof Rutkowski po raz drugi wziął ślub z Mają Rutkowską. Tym razem zakochani ślubowali sobie miłość przez Bogiem. Para właśnie udostępniła zdjęcia z tej wyjątkowej ceremonii. 

Krzysztof i Maja Rutkowski po raz drugi na ślubnym kobiercu

Krzysztof Rutkowski ma za sobą trzy związki małżeńskie, które zakończyły się rozwodami. Od lat jego partnerką jest Maja Plich, a w 2014 roku para doczekała się syna, Krzysztofa Juniora. Wychowują również wspólnie córę kobiety z poprzedniego związku.

W 2019 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Zdecydowali się wtedy na ślub cywilny. W zeszłym tygodniu detektyw i jego żona ponownie zawarli związek małżeński, tym razem w kościele. Rutkowscy postanowili połączyć tę uroczystość z komunią ich syna. 

Myślę, że dla Krzysia jest to miła sytuacja, że jego rodzice się kochają i chcą złożyć przysięgę przed Bogiem - mówiła Rutkowska w rozmowie z portalem “ShowNews”.

Przygotowania do tych ważnych wydarzeń w życiu rodziny były na najwyższym poziomie. Maja opowiadała w wywiadach o pięciu kreacjach, jednak ostatecznie postawiła na dwie, najbardziej spektakularne. Ślub i wesele odbyły się w sobotę 11 maja, natomiast dzień później przypadła Pierwsza Komunia Święta Krzysztofa Juniora.

Komunia syna Rutkowskiego. Zebrana kwota i prezenty to istny kosmos "Co wy robicie temu dziecku?". Komunia syna Rutkowskiego

Komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego

Przyjęcie po ceremonii w kościele zrobiło ogromne wrażenie. Rutkowscy na bieżąco relacjonowali ten ważny dzień dla juniora w mediach społecznościowych. Udostępniane fotografie oraz nagrania zrobiły ogromne wrażenie na internautach. Wielu było ciekawych prezentów, które otrzymał syn Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw zabrał głos w tej sprawie. 

Z okazji Komunii Świętej przygotowaliśmy dla Juniora wiele atrakcji i prezentów. Krzysiu ma 10 lat i interesuje się motoryzacją, dlatego kupiłem mu BMW E36 z silnikiem E46. Auto na tuning ma 400 koni. Jego wartość to około 200 tys. złotych. Pod okiem instruktora będzie nim jeździł na torze - opowiadał w rozmowie z “Super Expressem” Rutkowski. 

Dumny ojciec opowiedział też o innych podarunkach, które otrzymał jego 10-letni syn:

Dla niego to było spełnienie marzeń. Dostał też złotą blachę Rutkowski patrol i kolekcję złotych monet. Ale dla niego każdy prezent jest piękny, bez względu na to, czy jest to Biblia, czy jest to auto.

Krzysztof utrzymuje, że w kopertach od gości komunijnych znajdowała się łącznie duża kwota. Wspomniał, że nie była to tylko polska waluta, ale też dolary i euro. 

Myślę, że gdyby Krzyś się bardzo mocno spiął, to by sobie mógł pozwolić na kolejne auto - mówił.

Sesja ślubna Mai i Krzysztofa Rutkowskich

Na profilu Mai Rutkowskiej pojawiła się nowy post, a w nim sesja ślubna. Fotografie z dnia, kiedy Rutkowscy postanowili wziąć ślub kościelny, robią ogromne wrażenia. Na zdjęciach można dostrzec przepych i wiele dekoracji. Panna młoda zaprezentowała się w dwóch kreacjach. Pierwsza z nich była na ramiączkach, a jedno z nich było obszyte sporą ilością falban. 

Do tego Maja spięła długie włosy w efektowny kucyk z boku, w ręku trzymała duży bukiet kwiatów, a na głowie miała welon. Druga suknia była już prostsza i z opuszczonymi ramionami.  Uwagę przyciągają też ojciec i syn, którzy wystąpili w identycznej stylizacji. Był to niebieski garnitur, biała koszula oraz czarna muszka. Do tego charakterystyczne dla Krzysztofa Rutkowskiego okulary przeciwsłoneczne i fryzura.

Zdjęcia ze ślubu Krzysztofa i Mai Rutkowskich poniżej.

Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram
Sesja ślubna Rutkowskich, fot. Instagram