Swiatgwiazd.pl
Karol Strasburger

PAWEL DABROWSKI/East News

Niebywała historia małżeństwa Karola Strasburgera

28 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Karol Strasburger wzbudził niemałe zamieszanie w polskim show-biznesie, gdy poinformował o ślubie z młodszą o 37 lat Małgorzatą. Zakochani do samego końca utrzymywali ten fakt w tajemnicy. Trudno się więc dziwić, że nieliczni znali historię ich miłości.

Mimo sporej różnicy wieku nie zamierzali bronić się przed narastającym uczuciem. Nie zwlekali też długo ze sformalizowaniem związku, a także powiększeniem rodziny. Jak zaczęła się ich wspólna historia?

Historia miłości Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk

Ich miłość zapewne nigdy by się nie narodziła, gdyby nie okropna tragedia w życiu aktora. Kiedy w 2013 roku stracił ukochaną żonę Irenę, zupełnie się załamał i przestał radzić sobie z porządkowaniem życia zawodowego. Dlatego też postanowił zwrócić się do Małgorzaty z prośbą, by została jego menadżerką. Znali się od dawna, ale dopiero wtedy zaczęli spędzać wspólnie czas.

Młodsza o 37 lat kobieta bardziej, niż sama przypuszczała, zaangażowała się w pomoc Strasburgerowi. Dbała o jego sprawy zawodowe, ale też służyła pomocą w prywatnych rozterkach. Z tygodnia na tydzień stawali się sobie coraz bliżsi, choć minęło sporo czasu, nim zdali sobie sprawę, że między nimi pojawiła się chemia.

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski ujawnił skandaliczną wiadomość od internauty

CZYTAJ DALEJ

- To, co jest między nami, rodziło się powoli. W życiu nie przypuszczałam, że połączy nas coś więcej. Byliśmy przez lata przyjaciółmi i zgranym teamem zawodowym - wyznała Małgorzata w jednym z wywiadów.

Dopiero w 2018 roku zdecydowali się oficjalnie ogłosić w związek. Od tamtej pory niechętnie jednak afiszowali się swoją miłością. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że do samego końca utrzymywali w tajemnicy fakt, że zamierzają się pobrać.

Skandal wokół ślubu Karola Strasburgera

Zakochani pobrali się w sierpniu 2019 roku. Ich ślub z uwagi na sporą różnicę wieku wywołał niemałe kontrowersje. Emocje tylko się nasiliły, gdy kilka miesięcy po ceremonii nowożeńcy powitali na świecie owoc swojej miłości. Opinię publiczną zszokował fakt, że 72-letni wówczas Strasburger po raz pierwszy został ojcem.

- Roli ojca pewnie bym nie sprostał w okresie, kiedy w głowie miałem karierę filmową i dużo poświęcałem na to czasu. Dziś jak dziecko płacze, to nie wkurzam się, bo nie ma nic ważniejszego - mówił.

Z biegiem czasu emocje opadły i dziś sporo młodsza żona czy późne rodzicielstwo Strasburgera zdają się nikogo nie szokować.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia
2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy
3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Ile wiesz o programie "Mam Talent"?

Pytanie 1 z 7

W którym roku premierę miała polska wersja "Mam Talent"?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska zapytała córkę o imiona rodziców. Odpowiedź zupełnie ją rozbawiła

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >