Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > O Conchicie Wurst mówił cały świat. Dziś jest nie do poznania, już nie wygląda jak na zdjęciu
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 02.03.2023 17:56

O Conchicie Wurst mówił cały świat. Dziś jest nie do poznania, już nie wygląda jak na zdjęciu

Conchita Wurst
fot. KAPiF

Conchita Wurst, a właściwie Thomas Neuwirth, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zwyciężczyń Eurowizji. W 2014 roku jej piosenka "Rise Like a Phoenix" zachwyciła wielu, ale dużo więcej emocji wzbudził jej wygląd. Wokalistka nie zaprzestała eksperymentować i pokazała się w nowej odsłonie. 

Fani Thomasa są zachwyceni jego "wszechstronnością", unikatowy styl przyciąga wielu obserwatorów. Niektórzy nawet nazywają go "ikoną". Zobacz, jak się zmienił. 

Conchita Wurst zmieniła wygląd

Zwyciężczyni Eurowizji z 2014 roku, nadal szokuje wyglądem. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w odważnej stylizacji. Gwiazda miała na sobie podarty i przezroczysty materiał, skomponowany z długimi skórzanymi kozakami i czarną skórzaną obrożą na szyję. Nie zabrakło również ciemnego makijażu w stylu "smokey eye", a włosy tym razem były związane w koka. 

Thomas chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia w nowych odsłonach. nadal ma ciemną brodę i pełen makijaż. Eksperymentuje też z włosami - czasem są krótkie a czasem długie czy blond. 

Jerzy Stuhr skomentował wyrok sądu. Te słowa wywołają burzę, padły naprawdę

Internauci zachwyceni "różnorodnością" Conchity Wurst

Kontrowersyjny wygląd australijskiego drag queen ma wielu zwolenników, internauci podziwiają go za odwagę do bycia innym i za własny unikatowy styl. Dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę, niektórzy nawet nazywają Conchitę "ikoną". 

To właśnie nazywam różnorodnością – napisał jeden z internautów. 

Wymieńcie jedną osobę z taką wszechstronnością dodał kolejny. 

Ikona z wieloma różnymi twarzami napisał następny. 

Co dzieję się u Conchity Wurst?

Artystę na Instagramie obserwuję ponad 400 tysięcy osób. Na swoim profilu publikuję zdjęcia i filmiki z koncertów, nadal spełnia się muzycznie i wydaję nowe utwory m.in. "Heroes", "Dirty Maria" czy "Hit me". 

Łamanie stylu kobiecego z męskim jest znakiem rozpoznawczym Thomasa. Widać, że interesuję się modą i nietuzinkowymi stylizacjami. Lubi prezentować się w długich sukienkach z rozporkiem, obcisłych strojach i kolorowych marynarkach. 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].