Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ojciec opuścił ją, jak miała roczek, a teraz zażądał alimentów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.06.2024 17:09

Ojciec opuścił ją, jak miała roczek, a teraz zażądał alimentów

Polska gwiazda
Fot. YouTube @Smolasty

Polska gwiazda, której największą popularność przyniosły głośne duety ze Smolastym, ma poważny problem. Ojciec, który nie chciał jej znać, odkąd skończyła roczek, teraz pozwał ją o alimenty. Co za koszmarna sytuacja.

Polska gwiazda nagrywająca ze Smolastym ma problemy rodzinne

Polska gwiazda, mająca na koncie duety z takimi sławami jak Smolasty czy Young Leosia, ma poważny problem. Choć na scenie muzycznej jest od kilku lat, zarówno jej single jak i płyta odniosły gigantyczny sukces. Wydany w 2023 album “Big Mommy” pokrył się złotem. Z kolei “Stonerki” nagrane z Young Leosią oraz “Oh Daddy” i “Playboy” ze Smolastym osiągnęły nawet status platyny.

Oliwka Brazil, czyli Oliwia Bartosiewicz nie spodziewała się tak gigantycznego i szybkiego sukcesu. Na Instagramie obserwuje ją 287 tysięcy osób. Jej kontrowersyjny wizerunek i mocne, ostre teksty utworów zapewniły jej ogromną rozpoznawalność na rynku muzycznym. Niestety, właśnie jej prężnie rozwijająca się kariera sprawiła, że przypomniał sobie o niej ojciec, który nie chciał jej znać przez całe jej życie. Poniżej smutne i oburzające szczegóły.

Ukochany Roxie przerywa milczenie po burzy o alimenty. Ostro odpowiada byłej partnerce: "Mój syn "ma opływać w luksusy", nie jego matka" Joanna Opozda dopięło swego. Antek Królikowski uregulował zaległe alimenty. Kwota szokuje

Rodzinne problemy Oliwki Brazil

Oliwka Brazil opowiedział o wszystkim w nowym wywiadzie. Na profilu YouTube u producenta muzycznego Winiego, raperka przedstawiła dramat jej rodziny. Ojciec zostawił jej mamę, siostrę oraz ją samą, kiedy miała zaledwie roczek. Mieszkał niedaleko, ale i tak nie chciał mieć nic z nimi do czynienia.

Mieszkał trzy ulice od mojego domu. Pisałam do niego listy, stałam po szkole z koleżankami pod jego bramą. Nigdy nie wyszedł i nigdy nie odebrał telefonu. Kocham go, bo jest moim tatą i dał mi życie, nawet jeśli nie mamy kontaktu od 22 lat – wyznała ze smutkiem raperka.

Mężczyzna nigdy nie płacił alimentów na córki. Mama Oliwki zabiegała o to, ale usłyszała skandaliczną odpowiedź.

Sama nas wychowała, a on stwierdził, że nie jest skarbonką, żeby płacić alimenty, jak on nie ma dzieci. Powiedział tak, patrząc nam w twarz – wyznała Oliwka.

Teraz artystka widuje ojca – jednak tylko na rozprawach sądowych. Nie do uwierzenia, dlaczego ją pozwał, przeczytacie o tym poniżej.

Polska gwiazda pozwana o alimenty: komentarz Oliwki Brazil

22-letnia raperka nie miała kontaktu z ojcem przez całe swoje życie. Teraz kiedy jest znana i odnosi sukcesy w branży, mężczyzna przypomniał sobie nagle, że ma córkę. Ale tylko po to, by pozwać ją w sądzie o alimenty.

Widziałam go 2-3 razy w życiu na sprawie w sądzie. Mówi do mnie na "pani". To było ciężkie doświadczenie. On mnie podał do sądu o alimenty – wyznała ze smutkiem Oliwka.

To wyjątkowo bolesne dla artystki, która wcześniej marzyła o relacji z ojcem. Jej siostra, która była trochę starsza, jak zostawił ich rodzinę, nie chce w ogóle o nim słyszeć.

Oliwka Brazil, pozew o alimenty od ojca, polska gwiazda pozwana o alimenty
Oliwka Brazil, fot. instagram.com/oliwka_brazil
Oliwka Brazil, pozew o alimenty od ojca, polska gwiazda pozwana o alimenty
Oliwka Brazil i Smolasty, fot. kadr z klipu “Toxic Baby”