Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marina i Wojtek Szczęśni w rodzinnej sesji ciążowej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 06.06.2024 12:45

Marina i Wojtek Szczęśni w rodzinnej sesji ciążowej

Marina
fot. Instagram

Marina i Wojtek Szczęsny już niedługo powitają na świecie wyczekiwaną córeczkę. Para pochwaliła się kadrami z uroczej sesji ciążowej, w której zapozowali także z synkiem. 

Marina i Wojtek Szczęsny ponownie zostaną rodzicami

Piosenkarka Marina Łuczenko i piłkarz Wojciech Szczęsny w 2018 roku powitali na świecie synka Liama. Rodzina aktualnie mieszka we Włoszech, gdzie sportowiec gra w klubie Juventus. Wokalistka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często udostępnia kadry z mężem i synkiem. 

Chłopiec od dłuższego czasu prosił rodziców o rodzeństwo. Jego marzenie spełniło się i w marcu Marina podzieliła się na Instagramie wiadomością, że po raz kolejny spodziewa się dziecka. Okazało się również, że para oczekuje córeczki. Piosenkarka bardzo ucieszyła się z tej informacji, że wraz z ukochanym będą mieli tzw. “parkę”, co jest marzeniem wielu rodziców.

It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę - pochwaliła się. 

Wczoraj Marina i Wojtek, dzisiaj oni. Zdradzili płeć dziecka Marina zdradziła płeć drugiego dziecka. Cudowne wideo z baby shower

Marina i Wojtek Szczęsny pochwalili się efektami sesji ciążowej

Marina jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych relacjami z baby shower, na którym bawiła się z przyjaciółkami. Wokalistka bardzo się cieszy, że już niedługo wraz z mężem powitają na świecie córeczkę. W czwartek 6 czerwca na profilu piosenkarki pojawił się nowy post.

Tuż przed wyjazdem Wojtka na Euro 2024 Marina podzieliła się z fanami kadrami z pięknej sesji ciążowej. Przyszła mama zapozowała w towarzystwie ukochanego i synka Liama. Zaprezentowała się najpierw w długiej białej sukience, podkreślającej ciążowy brzuszek, a potem przebrała się w spódnicę i top na ramiączkach w tym samym kolorze. W rodzinnym gronie nie mogło również zabraknąć pupila Szczęsnych. 

Przepiękna pamiątkowa sesja tym razem rodzinna z @paulinawozniak.fotografia. Magiczne momenty uchwycone na rolce to zasługa @gaga_lo . Już nie możemy się Ciebie doczekać - napisała Marina. 

Związek Mariny i Szczęsnego

Wokalistka i piłkarz związali się ze sobą w 2014 roku. Marina początkowo nie skłaniała się ku Wojtkowi, jednak szybko zmieniła zdanie. Dla sportowca była to z kolei miłość od pierwszego wejrzenia, o czym opowiadał w wywiadach.

Okropnie mi się spodobała, zastanawiałem się, jak zdobyć jej numer telefonu. Jakoś mi się to udało. Trochę jednak musiałem o nią powalczyć. Nie ukrywam tego - wyznał w rozmowie z “Vivą!”.

Dwa lata później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a ceremonia była szeroko opisywana w mediach. Marina i Wojtek pobrali się w Grecji, a w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im rodzina i przyjaciele. Podczas wesela dla pary zaśpiewał popularny artysta James Arthur. 

Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, Wojtek Szczęsny, fot. Instagram
Marina, fot. Instagram
Marina, fot. Instagram
Marina i Wojtek Szczęśni, fot. Instagram
Marina i Wojtek Szczęśni, fot. Instagram