Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paris Hilton ukrywała, że ma drugie dziecko! Media dotarły do szczegółów. Syn czy córka?
Anna Lipska
Anna Lipska 28.11.2023 16:42

Paris Hilton ukrywała, że ma drugie dziecko! Media dotarły do szczegółów. Syn czy córka?

Paris Hilton, drugie dziecko
Paris Hilton, fot. Instagram

Paris Hilton, chyba najsłynniejsza celebrytka na świecie, po raz kolejny została mamą. Długo ukrywała to przed mediami. Chłopiec czy dziewczynka

Paris Hilton wzięła ślub

W 2021 roku Paris Hilton powiedziała sakramentalne "tak" przedsiębiorcy Carterowi Reumowi, który był przyjacielem rodziny Hiltonów od niemal 15 lat. Ich ślub był towarzyskim wydarzeniem roku. Na uroczystości pojawiły się gwiazdy. Wśród gości znaleźli się między innymi: Emma Roberts, Bebe Rexha czy Paula Abdul.

Jako mała dziewczynka zawsze powtarzałam sobie, że wyjdę za mąż w posiadłości dziadka - ujawniła w wywiadzie dla “Vogue'a” Paris - Wyobrażałam sobie, że to tu odbywa się mój bajkowy ślub. Niesamowite, że to faktycznie się spełniło. Ta posiadłość przywołuje tyle wspomnień... Wiele dla mnie znaczy być tutaj w otoczeniu rodziny i wszystkich moich bliskich.

Sama panna młoda zachwycała pięknymi kreacjami, a sceneria była naprawdę bajkowa!

 

Koniec sielanki w związku Piotra Żyły i jego młodszej ukochanej. Skoczek przekazał ważną wiadomość Wielkie zamieszanie wokół "Rolnika" trwa! Po doniesieniach zza kulis głos zabrała sama Marta Manowska

Paris Hilton: pierwsze dziecko

Pod koniec ubiegłego roku stycznia Hilton ogłosiła, że ona i Carter Reum skorzystali z pomocy surogatki i powitali na świecie syna. Niecały miesiąc później przekazali, że ich syn otrzymał imiona Phoenix Barron. 16 stycznia maluch będzie świętował swoje pierwsze urodziny.

Jest dla mnie wszystkim - mówiła Paris Hilton o swoim synku w październikowym wywiadzie dla amerykańskiego portalu People. 

Wygląda, że na tym nie koniec, bo do rodziny dołączyło właśnie kolejne dziecko.

Paris Hilton: drugie dziecko. Chłopiec czy dziewczynka?

Paris Hilton doczekała się drugiego dziecka. Wielokrotnie powtarzała, że macierzyństwo daje jej wiele radości, ale nikt nie spodziewał się, że po zaledwie kilku miesiącach bycia mamą, zdecyduje się na ten krok po raz drugi. 

Radosną wiadomość opublikowała na swoim Instagramie, podając również imię, które wybrała dla dziewczynki. Wielu internautów doszukuje się pewnej analogii do imienia mamy, samej Paris. Otóż kobieta nazwała swoją córkę London.

Paris niesamowicie zaskoczyła swoich fanów. W komentarzach pod postem nie brakuje gratulacji. 

Paris Hilton, fot. Instagram
Paris Hilton, fot. Instagram
Paris Hilton z rodziną, fot. Instagram
Paris Hilton z rodziną, fot. Instagram
Paris Hilton, fot. Instagram
Paris Hilton, fot. Instagram
Tagi: Paris Hilton