Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Koniec sielanki w związku Piotra Żyły i jego młodszej ukochanej. Skoczek przekazał ważną wiadomość
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.11.2023 16:56

Koniec sielanki w związku Piotra Żyły i jego młodszej ukochanej. Skoczek przekazał ważną wiadomość

Piotr Żyła / Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; Instagram

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są razem od 2019 roku. O kryzysie w związku skoczka mówiło się już od 2021. Teraz sportowiec i jego ukochana muszą pożegnać się z sielanką. Na Instagramie Piotra właśnie pojawiła się wiadomość do fanów.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek: historia związku i plotki o rozstaniu

Piotr w przeszłości był mężem Justyny Lazar. Doczekali się dwojga dzieci: Kuby i Karoliny. W listopadzie 2018 zdecydowali o rozwodzie. Proces był bardzo bolesny dla obojga. W dniu pierwszej rozprawy sądowej Justyna napisała w sieci, że to jeden z najgorszych dni w jej życiu. Pojawiły się też wtedy oskarżenia o zdradę i brak zainteresowania ich pociechami.

Byłym małżonkom w końcu udało się pogodzić, a w międzyczasie Żyła znalazł nową miłość. W 2019 związał się z Marceliną, znaną widzom paradokumentów „Szkoła” i „19+”. Piotr jest starszy od młodej aktorki o 11 lat, jednak do tej pory zdawało im się to nie przeszkadzać. Regularnie jednak pojawiają się doniesienia o ich rozstaniu. Pierwsze plotki pojawiły się już w 2021, a nasiliły rok później.

Jakie są obecnie relacje Piotra i Marceliny? Szczegóły poniżej.

Jakie wykształcenie ma Piotr Żyła? Ukończył tę samą szkołę, co Lewandowski, ale zaskoczenie Marcelina Ziętek pokazała serię zdjęć z Piotrem Żyłą. Fani dopytują o dzieci

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek na wspólnych zdjęciach

Jeszcze całkiem niedawno Żyła i Ziętek spędzali razem upojne chwile na Cyprze. Co prawda nie wyjechali sami, a z całą polską reprezentacją w skokach narciarskich, jednak po zdjęciach z wyprawy widać, że bawili się znakomicie. Od 6 do 10 listopada ukochana skoczka publikowała urokliwe zdjęcia z malowniczej wyspy.

Marcelina i Piotr spędzali razem czas na plaży i basenie. Trudno jednak stwierdzić, na ile mogli liczyć tam na prywatność. Teraz sielanka w ich związku wyraźnie się skończyła. Piotr właśnie zamieścił w sieci krótki, mocny komunikat dla fanów, poniżej szczegóły.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. instagram.com/marceepan

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek: koniec sielanki?

Żyła opublikował dziś wyjątkowy wpis na Instagramie. Tym razem nie towarzyszy mu ukochana Marcelina, a inny skoczek i… biały miś, oczywiście nieprawdziwy, za to bardzo okazały.

Pozdrowienia z Kuusamo. I w sumie tyle – napisał krótko skoczek pod zdjęciem z Aleksandrem Zniszczołem.

Oznacza to, że w związku Marceliny i Piotra skończyła się sielanka. Para będzie teraz przez kilka miesięcy widywać się bardzo rzadko, ponieważ w piątek rozpoczął się 45. sezon zimowego Pucharu Świata. Inauguracja kampanii odbyła się w fińskiej Ruce (nieopodal Kuusamo). Kolejne zawody już niedługo: w Lillehammer, Klingenthal i Engelbergu.

Choć w sobotę na skoczni Rukatunturi polskiej kadrze nie poszło zbyt dobrze, to dzisiejszy dzień zdecydowanie należy do Piotra Żyły. 26 listopada na skoczni w Kuusamo odbył się drugi konkurs Pucharu Świata. Polskę reprezentują, poza Piotrem: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł oraz Paweł Wąsek.

W dzisiejszym konkursie wystartowali Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Paweł Wąsek. Odpadli niestety Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł. Piotr Żyła poszybował na odległość aż 135,5 metra, uzyskał awans do serii finałowej. W chwili, kiedy powstaje ten artykuł, awans do finału uzyskał też Kubacki, dzięki skokowi na 129,5 metra.

Piotr Żyła
Piotr Żyła, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Piotr Żyła
Piotr Żyła, fot. PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News
Piotr Żyła
Piotr Żyła, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. instagram.com/marceepan