Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Żyła rozstał się z Marceliną Ziętek? Tabloid przekazał zasmucające wieści
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.01.2022 01:00

Piotr Żyła rozstał się z Marceliną Ziętek? Tabloid przekazał zasmucające wieści

Piotr Żyła
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Czy Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wciąż są razem? Jeden z magazynów twierdzi, że para rozstała się już jakiś czas temu. Czy plotki o rozstaniu mogą być prawdziwe? Przyjrzeliśmy się tej sprawie.

Słynny skoczek narciarski nie miał do tej pory szczęścia w miłości. Jego małżeństwo z Justyną Lazar, kuzynką Adama Małysza, rozpadło się z hukiem w 2018 roku, w atmosferze skandalu i wzajemnych oskarżeń. Jeszcze do niedawna wydawało się, że Żyła znalazł szczęście u boku Marceliny Ziętek. Czy i ta relacja dobiegła końca?

Piotr Żyła - bolesne rozstania

Żyła odnosi spore sukcesy na polu zawodowym, jednak w życiu prywatnym nie ma tyle szczęścia. Jego ślub z Justyną Lazar w 2006 roku był wielkim wydarzeniem, para doczekała się też dwójki dzieci - Jakuba i Karoliny. Jednak już w 2018 nad ich relacją zebrały się czarne chmury.

Rozwód Piotra Żyły i Justyny Lazar odbył się bardzo szybko, jednak informacje, jakimi dzieliła się para wskazywały na to, że był to bardzo bolesny proces dla obojga. W dzień pierwszej rozprawy rozwodowej Justyna napisała w mediach społecznościowych, że jest to jeden z najgorszych dni w jej życiu. Kobieta oskarżała też wtedy Piotra o zdradę i brak zainteresowania dziećmi.

Finalnie rozwód zakończył się porozumieniem stron, a Justyna i dzieci otrzymały od Piotra Żyły dom w Wiśle. Jakiś czas później skoczek poznał Marcelinę Ziętek. Para długo wyglądała na szczęśliwą; oboje publikowali w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać było, że są zakochani.

Czy Piotr Żyła i Marcelina Ziętek się rozstali?

W listopadzie 2021 roku portal Pudelek ogłosił, że Żyła i Ziętek przeżywają kryzys w związku. W doniesieniach pojawiały się argumenty, że na Instagramie nie ma już wspólnych ujęć, a sama Marcelina miała przestać obserwować Piotra na tym portalu.

Aktorka opublikowała później jednak kilka zdjęć, na których kibicuje ukochanemu podczas zawodów narciarskich lub znajduje się w Ustroniu, w którym Żyła buduje dom. Na żadnym z ujęć nie było jednak rzeczywiście samego Piotra.

Tygodnik "Party" twierdzi, że rozmawiał z osobą z otoczenia pary. Informator gazety donosi, że Żyła i Ziętek rozstali się w zgodzie pod koniec grudnia, nie chcą jednak mówić o rozstaniu, by uniknąć rozgłosu i zainteresowania mediów.

- Długo trzymali swój związek w tajemnicy, teraz też nie chcą obnosić się z zerwaniem, by uniknąć niepotrzebnego rozgłosu. Poza tym wciąż mają ze sobą kontakt - przekazuje źródło "Party".

Marcelina miała przebywać w Ustroniu, by opiekować się Benkiem - psem skoczka, kiedy mężczyzna wyjechał na zawody narciarskie. Para na razie nie komentuje tych doniesień.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Przykre informacje o Rodowicz chwile po półfinale "The Voice". Nie ma już wątpliwości

  2. Widzowie "Pnś" są zdruzgotani po tym, co zobaczyli na ekranie. Nagle wybuchł wielki skandal

  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostatnim wpisem zasmuciła internautów

Źródło: Party, Pudelek, sportowefakty.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]