Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcelina Ziętek ze łzami w oczach wspiera Piotra Żyłę. Te słowa nas wzruszyły
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.02.2023 13:08

Marcelina Ziętek ze łzami w oczach wspiera Piotra Żyłę. Te słowa nas wzruszyły

Marcelina Ziętek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/marceepan/)

Piotr Żyła po raz kolejny stanął na najwyższym podium podczas sobotniego konkursu skoków narciarskich. Jego sukces obserwowała partnerka, która pokazała w mediach społecznościowych swoją reakcję na wyczyn sportowca.

Marcelina Ziętek chętnie prezentuje obserwatorom kulisy prywatnego życia i związku z (dwukrotnym już) Mistrzem Świata w skokach narciarskich. Podczas sobotniego konkursu z emocji nie mogła wydusić ani słowa.

Piotr Żyła obronił tytuł Mistrza Świata

Polak podczas sobotniego konkursu w Planicy zaskoczył chyba wszystkich. Po pierwszym skoku w rywalizacji zajął 13. miejsce, co nie dawało mu sporych szans na ponowne zdobycie tytułu Mistrza Świata. Przypomnijmy, że poprzednio zdobył on złoty medal indywidualnie w 2021 roku w Oberstdorfie.

W sporcie jednak wszystko może się zmienić w ciągu paru chwil i podczas drugiego skoku Piotr Żyła pobił rekord skoczni. Dzięki temu ponownie stanął na podium i obronił prestiżowy tytuł.

Wyczyn sportowca robił wrażenie i trzymał w emocjach wielu fanów zimowego sportu. Partnerka skoczka pokazała w mediach społecznościowych, jak zareagowała na jego sukces.

Bliscy żegnają Stanisława Rzepkę. W sieci pojawiło się nagranie z ostatniej drogi 20-letniego gwiazdora "Górali"

Marcelina Ziętek zalała się łzami po skoku Piotra Żyły

Partnerka sportowca aktywnie prowadzi media społecznościowe, gdzie obserwuje ją prawie 100 tysięcy internautów. Podczas sobotniego konkursu wiernie kibicowała skoczkowi przed ekranem telewizora.

W kulminacyjnym momencie postanowiła udostępnić reakcję na zwycięstwo Piotra Żyły. Momentalnie na jej twarzy pojawił się ogromny uśmiech, a z oczu popłynęły łzy radości. Z nadmiaru emocji nie była w stanie wydusić z siebie żadnego słowa.

Ale jestem dumna Kochanie — podpisała tylko krótkie nagranie.

Marcelina Ziętek chętnie wspiera Piotra Żyłę w sportowych konkursach

Choć tym razem partnerka nie mogła kibicować pod skocznią, często wraz z ukochanym podróżuje do górskich miejscowości, by obserwować jego indywidualne oraz drużynowe potyczki. W mediach społecznościowych można zauważyć kilka zdjęć aktorki ze słynnej Wisły.

Oprócz sportowych aktywności para chętnie spędza wspólnie czas na rodzinnych uroczystościach. Mimo różnicy wieku para świetnie się dogaduje i dba o relacje mimo licznych obowiązków Piotra Żyły.

Zobacz zdjęcia:

Marcelina Ziętek (3).jpg
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/marceepan/)
Marcelina Ziętek (4).jpg
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/marceepan/)

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.