Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Żyła na romantycznym zdjęciu z ukochaną. "Bawimy się"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.05.2022 14:02

Piotr Żyła na romantycznym zdjęciu z ukochaną. "Bawimy się"

Piotr Żyła
Instagram/marceepan

Piotr Żyła pochwalił się wspólnym zdjęciem ze swoją ukochaną. Polski skoczek narciarski i jego partnerka Marcelina Ziętek bawili się razem na weselu. Fani nie kryją zachwytu nad najnowszą fotografią pary.

Jakiś czas temu głośno było na temat domniemanego kryzysu w związku sportowca i jego ukochanej. Wygląda jednak na to, że para ma się dobrze, a między nimi wszystko jest w porządku, co można zaobserwować na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramach pary.

Piotr Żyła pochwalił się romantycznym zdjęciem z ukochaną

Skoczek narciarski od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z aktorką znaną z serialu TVN "19+" Marceliną Ziętek. Para przez długi czas ukrywała przed mediami fakt, że się spotykają. Chwilę po ujawnieniu ich związku cały show-biznes obiegły informacje o konflikcie między nową partnerką sportowca, a jego byłą żoną Justyną Żyłą. Później głośno było o domniemanym rozstaniu Piotra Żyły i jego ukochanej. Wygląda jednak na to, że para w końcu wyszła na prostą.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek bawią się razem na weselu

Jak widać, para potrafiła dojść do porozumienia i znowu potrafi cieszyć się ze swojego uczucia. Na Instagramie sportowca pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem z ukochaną. Jak łatwo można zobaczyć po kreacjach, które mają na sobie zakochani, Piotr Żyła i Marcelina Ziętek bawili się razem na weselu. Na to samo wskazuje też podpis, jaki zamieścili pod wspólną fotografią.

-Bawimy się — podpisała zdjęcie Marcelina Ziętek.

Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem zakochanych gwiazd. W komentarzach nie brak słów pochwały i gratulacji zarówno dla Piotra Żyły, jak i dla jego pięknej ukochanej.

"Wyglądacie razem przesłodko"

"Ale uroczo razem wyglądacie, miłej zabawy!"

"Jaki wspaniały widok, trzymajcie się ciepło" - takie komentarze można znaleźć pod najnowszym zdjęciem pary na Instagramie.

Zobacz fotografię Piotra Żyły i Marceliny Ziętek:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nowakowska podpadła Polakom na finale Eurowizji. Widok momentalnie ich rozsierdził

  2. Gwiazda TVN pilnie błaga o pomoc, trwa walka o życie. Nie ma czasu do stracenia. "Mamy za mało czasu"

  3. Emocje wzięły górę, tuż po finale Eurowizji Kurski nie wytrzymał. Niebywałe, co przekazał o Ochmanie Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Piotr Żyła