Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Żyła i Marcelina Ziętek rozstali się? Internauci mają dowody
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 17.01.2022 01:00

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek rozstali się? Internauci mają dowody

Piotr żyła
Instagram/ piotr_zyla_official

Wczoraj Piotr Żyła obchodził urodziny. Sympatycy sportowca składali życzenia, a sam skoczek świętował urodziny pod Wielką Krokwią, wraz z fanami. Wiemy jednak, że jedna z najbliższych osób z otoczenia sportowca nie złożyła tego dnia gratulacji. Mamy powody, by przypuszczać, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek nie są już razem. W niedzielne, styczniowe popołudnie odbył się indywidualny konkurs Pucharu Świata. W Zakopanem, pod Wielką Krokwią zgromadzili się fani i sympatycy Piotra Żyły, aby wraz z nim świętować wyjątkowy dla niego dzień.

Urodziny Piotra Żyły. Jedna z bliskich osób gwiazdy nie złożyła życzeń

Wczoraj popularny skoczek skończył 35 lat. Sympatycy gratulowali i życzyli Piotrowi Żyle, aby pozostał takim, jakim go znają — wiecznie nie uśmiechniętym, ze swoją niepowtarzalną skłonnością do żartów. Sportowiec świętował w Zakopanem, o czym poinformował na swoim Instagramie. Pod Wielką Krokwią zgromadzili się także jego fani.

- Jestem zadowolony, fajna impreza - podzielił się Żyła podczas rozmowy z TVP Sport. - Mówiłem, że kto chce niech przyjdzie na moje urodziny. No i przyszli.

Nie umknęło jednak uwadze fanów, że jedna osoba z najbliższego otoczenia sportowca nie kwapiła się, aby złożyć mu oficjalne życzenia. Marcelina Ziętek, obecna partnerka Piotra Żyły opublikowała tego dnia kilka materiałów. O dziwo, wzmianki o sławnym chłopaku wśród nich zabrakło.

Pojawiają się doniesienia, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zakończyli związek

Piotr Żyła to doświadczony i uwielbiany sportowiec, który kilka lat temu z hukiem pojawił się na arenie sportowej i z miejsca zaskarbił sobie sympatię Polaków. Nie brakowało także skandali z jego udziałem. W 2018 roku, po głośnej aferze rozstał się ze swoją żoną, Justyną Żyłą.

Była partnerka Piotra zaskoczyła w tym roku niespotykanym gestem. Opisaliśmy niespodziankę, jaką przygotowała dla Żyły wraz z dziećmi. Tym bardziej jesteśmy ciekawi, jak obecnie wygląda relacja pomiędzy skoczkiem a jego obecną dziewczyną i czy Marcelinie nie przeszkadza nagły objaw zażyłości pomiędzy byłymi małżonkami.

Partnerka Piotra Żyły opublikowała wczoraj m.in. materiały z ćwiczeń w robieniu na drutach. Podzieliła się także kilkoma innymi zdjęciami. Wydawało się jednak, że gwiazda kompletnie zapomniała o urodzinach swojego chłopaka.

Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek screen

Źródło: Instagram/marceepan

- Robienie na drutach to podobno jak medytacja. Dużo moheru potrzebuję — podzieliła się z fanami.

Także Piotr Żyła pominął wzmiankę o swojej dziewczynie podczas relacji z urodzin. Fanów niepokoi również fakt, że para przestała obserwować się na Instagramie, a ich ostatnie wspólne zdjęcia pochodzą z wakacji.

Na razie ani Piotr Żyła, ani Marcelina Ziętek nie zabrali głosu w tej sprawie. Fani zastanawiają się jednak, czy to możliwe, by para zerwała. Co mogło wydarzyć się przez ostatnie pół roku?

Jesteście ciekawi? Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

  1. Magda Gessler przeżyła prawdziwy dramat, śmierć przyszła niespodziewanie

  2. Wyszło na jaw, co prywatnie wyprawia Michał Szpak. Jego przyjaciel zalał się łzami

  3. Ciężko uwierzyć, co pokazała Manowska. W komentarzach zawrzało

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]