Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Żyła i jego ukochana Marcelina Ziętek na zdjęciach z wesela. Tak wygląda prawdziwa miłość
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.06.2023 13:40

Piotr Żyła i jego ukochana Marcelina Ziętek na zdjęciach z wesela. Tak wygląda prawdziwa miłość

Piotr Żyła
LUKASZ GAGULSKI/East News, instagram.com/piotr_zyla_official

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieścili w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z wesela. Widać na nich wyraźnie, że parze bardzo służy wzajemne towarzystwo. Zakochani wyglądają olśniewająco.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przez długi czas starali się ukrywać swój związek w tajemnicy. Na światło dzienne relacja wyszła przy okazji wzmożenia zainteresowania życiem prywatnym skoczka w wyniku afery z byłą żoną sportowca, która w gorzkich słowach opisywała swojego dawnego męża.

To właśnie wówczas media zainteresowały się obecną partnerką 36-latka, którą okazała się młodsza o 11 lat gwiazda paradokumentów takich jak „19+” i „Szkoła”. Para wciąż stroniła jednak od publicznego pokazywania się razem.

Nie żyje ostatnia żona Tadeusza Łomnickiego. Maria Bojarska była cenioną krytyczką, miała opinię skandalistki

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wychodzą "z cienia"

Na pierwsze „oficjalne" zdjęcia razem fani musieli czekać aż do połowy 2021 r. To właśnie wtedy w mediach społecznościowych pojawiły się fotografie z jednego z wesel, na które wybrała się para.

Miłośnicy skoczka nie kryli zachwytu. Cieszyli się szczęściem Piotra Żyły i tym, że w końcu przestał „ukrywać" przed nimi swoją nową miłość. Nie szczędzili również komplementów pod adresem nowej wybranki skoczka.

Piotr Żyła bawi się na weselu

W miniony weekend gwiazdy ponownie wybrały się na weselną zabawę, o czym poinformowały na swoich profilach na Instagramie. Zobaczyć możemy na nich Piotra Żyłę w stylowym kapeluszu na głowie oraz Marcelinę Ziętek w zachwycającej różowej sukience.

Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a z pewnością na niezwykle zakochaną. Zauważyli to również fani, którzy w sekcji komentarzy zamieścili mnóstwo ciepłych słów skierowanych do „weselników”.

- Piękni i młodzi. Udanej zabawy wam życzę. Buziaki - napisała jedna z wielbicielek sportowca.

Zobacz zdjęcia: