Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Mucha pokazała 12-letnią córkę! Po raz pierwszy widzimy twarz Stefanii. "Moja duma, moje wszystko"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.11.2023 23:02

Anna Mucha pokazała 12-letnią córkę! Po raz pierwszy widzimy twarz Stefanii. "Moja duma, moje wszystko"

Anna Mucha
Anna Mucha pokazała zdjęcie z córką, fot. KAPiF/instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha zaskoczyła internautów niespodziewanym zdjęciem w towarzystwie 12-letniej córki. W mediach społecznościowych aktorka raczej stroni od prywatnych tematów. Tym razem jednak okoliczność nie była przypadkowa. Od razu widać podobieństwo między matką i córką.

Anna Mucha spełnia się w roli aktorki i matki

Aktorka jest doskonale znana ze swoich ról filmowych i serialowych, ale prywatnie spełnia się jako matka dwójki dzieci. Stefania oraz Teodor są dla niej całym światem, a także największym darem, o który drży każdego dnia. Choć sama przyznaje, że strach przed trudnymi doświadczeniami czasem ją paraliżuje, nie chce chować pociech "pod kloszem".

Martwię się, że coś im się stanie. […] To jest ciągły lęk. Przerażający, porażający, paraliżujący. […] W żadnym wypadku, nie chcę ich izolować i przesadnie „oszczędzać”. Odwrotnie, chciałabym, żeby one się konfrontowały z różnymi rzeczami - podkreślała w rozmowie z Vivą!.

Anna Mucha dba jednak o ich prywatność i dzieciństwo poza wzrokiem dziennikarzy czy licznego grona internautów.

Anna Mucha najpierw przyznała się do retuszowania zdjęć, a potem pokazała siwe włosy. Odważnie! Anna Mucha żali się po wizycie na cmentarzu, liczyła na... atrakcje. "Jestem trochę rozczarowana"

Anna Mucha dba o prywatność bliskich

Gwiazda mimo ogromnej popularności i zainteresowania mediów od lat odcina grubą linią swoje życie prywatne od zawodowego. W mediach społecznościowych dzieli się osobistymi radościami, jednak wzmianki o dzieciach, a już tym bardziej ich zdjęcia czy nagrania woli zachować dla siebie.

Sporadycznie mówi nawet o swoim partnerze, z którym co rusz przeżywa coraz to ciekawsze przygody. Wspólnie jednak wspierają się w domu i na planach zdjęciowych. Czasem jednak Anna Mucha zaskakuje internautów nieco bardziej intymnym zdjęciem.

Tym razem postanowiła im powiedzieć o wyjątkowym wydarzenie wraz z córką. Ich wspólna fotografia podbiła serca obserwatorów.

Anna Mucha pokazała zdjęcie z córką. Podobieństwo rzuca się gołym okiem

Aktorka postanowiła opublikować w mediach społecznościowych urocze zdjęcie wraz z nastoletnią Stefanią. Wspólnie pozowały z małymi dzióbkami, które od razu zdradzają ich pokrewieństwo. Co więcej, Anna Mucha chciała uczcić 12. urodziny córki. Na głowę dziewczynki dodała koronę, a na twarz karnawałową maskę.

Mniej więcej o tej porze, dwanaście lat temu przyszedł na świat Człowiek, który zmienił moje życie… Moja Miłość, Moja Duma, Moje Wszystko! MOJE DZIECKO! Chwalę się bo… i tak za mało się Nimi chwalę!!! Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu!

Internauci nie oszczędzali solenizantce komplementów, a jej mamie gratulacji. To wyjątkowy dzień w życiu aktorki.

  • Spełnienia marzeń dla córci!
  • Usteczka mamusi.100 lat dla solenizantki.
  • Aniu, wszystkiego najlepszego dla młodej pięknej kobiety.
  • Wszystkiego najlepszego Stefania!
Anna Mucha
Anna Mucha pokazała zdjęcie z córką, fot. KAPiF
Anna Mucha
Anna Mucha pokazała zdjęcie z córką, fot. KAPiF
Anna Mucha
Anna Mucha pokazała zdjęcie z córką, fot. KAPiF
Anna Mucha
Anna Mucha pokazała zdjęcie z córką, fot. KAPiF
Anna Mucha
Anna Mucha pokazała zdjęcie z córką, fot. KAPiF

Źródło: Viva!