Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Mucha w koszuli partnera: "Kto by zapinał w biuście, błagam". Aktorka błysnęła ciałem
Anna Lipska
Anna Lipska 17.09.2023 22:00

Anna Mucha w koszuli partnera: "Kto by zapinał w biuście, błagam". Aktorka błysnęła ciałem

Anna Mucha świeci ciałem w koszuli partnera
Anna Mucha, fot. Instagram

Anna Mucha zrelacjonowała fanom na Instagramie, jaka jej się zdarzyła pomyłka. Przez przypadek wyjęła z szafy koszulę partnera. W nieco za dużym ubraniu wygląda i tak ponętnie. Wszystko dlatego, że nie zapięła guzików…

Anna Mucha: kariera

Anna Mucha od najmłodszych lat pojawiała się na srebrnym ekranie. Debiut zaliczyła, grając w filmie „Korczak” Andrzeja Wajdy. Miała wtedy dziewięć lat!

Potem jej kariera rozwijała się błyskawicznie.  Wystąpiła między innymi w filmie „Młode wilki ½”, we francuskim dramacie „Sprawa kobiet”, w amerykańskim hicie „Lista Schindlera”, w fabule „Szczur” czy też w kultowej już obecnie komedii „Chłopaki nie płaczą” z 2000 roku.

Wielu fanów zyskała, grając Madzię Marszałek w “M jak Miłość”. Do tego stale jest obecna na deskach teatrów. Sama także zajęła się produkcją spektakli i to z wielkim powodzeniem.

Trener Polaków rozpłakał się po finale. Tego dnia przeżywał osobisty dramat

Anna Mucha: związki

Anna Mucha ma za sobą kilka medialnych związków. W latach 2003-2007 spotykała się z Kubą Wojewódzkim i nie da się ukryć, że tworzyli ciekawą parę. 

Później stworzyła relację z Marcelem Sorą. Z nim ma dwoje dzieci: Stefanię oraz Teodora, które po rozstaniu pozostały przy niej. Z ich ojcem łącza ją przyjacielskie relacje, a czasami nawet razem pracują.

Od trzech lat jest z kolei z Jakubem Wonsem. Aktorzy nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Dla paparazzi pozostawali nieuchwytni, a gdy w końcu ich relacja wyszła na jaw, okazało się, że jest na bardzo zaawansowanym etapie. 

Nie tylko razem mieszkają, ale także z sukcesem współpracują w teatrze. 

Anna Mucha błysnęła biustem

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje profile. Na Instagramie relacjonuje na bieżąco, jakie podejmuje wyzwania zawodowe, czy też zdradza nieco kulis życia prywatnego.

W najnowszej wyznała fanom, że o poranku pomyliła koszule i nałożyła nie swoja, a tę należącą do jej partnera. O wszystkim jak zawsze z urokiem opowiedziała, a do tego błysnęła bielizną i ponętnym biustem. Mucha nie należy do aktorek pruderyjnych.

“Kto by zapinał koszulę na biuście” - kokietowała.

Wyznała, że koszula Jakuba jest nieco za duża. Jak wam się podoba Ania w takim wydaniu?

Anna Mucha w koszuli partnera, fot. Instagrama
Anna Mucha w koszuli partnera, fot. Instagrama
Anna Mucha w koszuli partnera, fot. Instagrama
Anna Mucha w koszuli partnera, fot. Instagrama
Tagi: Anna Mucha