Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski nie zostali dziadkami. Ekspertka dementuje plotki w rozmowie ze Światem Gwiazd
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2023 13:11

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski nie zostali dziadkami. Ekspertka dementuje plotki w rozmowie ze Światem Gwiazd

Paulina Smaszcz
fot. KAPiF/instagram.com/paulina.smaszcz/

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski już niedługo po raz pierwszy zostaną dziadkami. W mediach łatwo o niesprawdzone domysły na ten temat dlatego o prawdę postanowiliśmy zapytać przyszłą babcię. Wiemy, jak to wygląda w rzeczywistości.

Najstarszy syn duetu już niedługo powita na świecie córkę, a ekspertka po raz pierwszy zostanie babcią. Radosne oczekiwanie potrafi zniecierpliwić, dlatego wiele portali zbyt pochopnie pisze dziś o szczęśliwym rozwiązaniu. Ekspertka w rozmowie z nami wyznała prawdę.

Paulina Smaszcz dementuje plotki

Najstarszy syn ekspertki już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem, a ona sama będzie mogła wykazać się w roli babci. Ze względu na dużą aktywność w mediach społecznościowych portale zaczęły uważniej przyglądać się jej postom w poszukiwaniu wskazówek odnośnie do porodu synowej.

Niedawno uwagę mediów przykuł hasztag: babcia petarda, który "zainspirował" niektóre strony do przekazania informacji na temat narodzin dziewczynki. Nic bardziej mylnego. Dłużsi obserwatorzy Pauliny Smaszcz mogli zauważyć, że podpis jest już przez nią używany od pewnego czasu. 

W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, że jej synowa jeszcze nie urodziła, a cała rodzina czeka na radosne rozwiązanie w gotowości.

Absolutnie dementuję plotki. Oczywiście czekamy, jednak niektóre portale przekazują kłamstwa — wyznała nam Paulina Smaszcz.

Katarzyna Cichopek postawiła na ostre cięcie. Odważna decyzja, ta długość nie pasuje każdemu

Najważniejsze jest zdrowie bliskich

Paulina Smaszcz przyznała, że aktualnie skupia się przede wszystkim na relacji z synem i jego żoną. Na nowe obowiązki czeka już od długich miesięcy, jednak nie chce, by media generowały wokół jej bliskich niepotrzebne zamieszanie.

Obecnie najważniejszą kwestią jest samopoczucie synowej oraz spokój, by szczęśliwie mogła doczekać porodu. Powiększenie rodziny już teraz sprawia ogromną radość przyszłej babci, która już wyobraża sobie pierwsze spotkanie z wnuczką.

Paulina Smaszcz nie może doczekać się roli babci

Relacja z synami stanowi priorytetową kwestię w życiu ekspertki. Starszy z nich sporadycznie pojawia się w jej mediach społecznościowych, jednak rodzina zdecydowanie bardziej cieszy się chwilami z dala od kamer czy obiektywów.

Obecnie Paulina Smaszcz wraz z Franciszkiem i jego żoną oczekuje narodzin ich pierwszego dziecka. W rozmowie z nami nie ukrywała, że czas ciąży jej synowej napełnił ją przepięknymi emocjami.

Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Na razie czekamy, bo najważniejsze jest zdrowie Laury — podkreślała.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz z synem.jpg
fot. instagram.com/paulina.smaszcz/
Paulina Smaszcz .jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.