Swiatgwiazd.pl
Paulina Smaszcz

Tylko u nas: Paulina Smaszcz o zmianie fryzury oraz roszczeniach Kurzajewskiego i Cichopek. "Czekam na spotkanie w sądzie"

6 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kamil OIek

W rozmowie ze Światem Gwiazd Paulina Smaszcz postanowiła odnieść się do głośnego oświadczenia, które wydała zaledwie kilkanaście godzin temu. Skomentowała także zmianę fryzury, zaprzeczając dotychczasowym twierdzeniom mediów. Wyraziła jednocześnie zdanie na temat medialnych doniesień, co do mającego zbliżać się procesu sądowego z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek.

Paulina Smaszcz o swoim oświadczeniu. "Okazało się, że to, co pisały media, jest nieprawdą"

W poniedziałkowy wieczór Paulina Smaszcz postanowiła wydać oświadczenie, odnosząc się tym samym do krzywdzących doniesień mediów.

– Mówię dość kłamstwom na mój temat, kopiowanym i powielanym przez portale plotkarskie. Nie wiem, skąd bierzecie tych "tajnych informatorów", "przyjaciół rodziny" [...] To, co piszecie to kłamstwa, pomówienia, insynuacje, niesprawdzone i niepotwierdzone informacje – stwierdziła.

W rozmowie z nami stwierdziła także, że "osoby z otoczenia", o których wspominają portale to w lwiej części wymysły mediów, których istnienia nie sposób sprawdzić w rzeczywistości. Odniosła się przy okazji do twierdzeń mediów, tyczących się wizyty u swojej byłej teściowej oraz policyjnego przesłuchania, do którego doszło w Wesołej.

– Byłam bardzo ciekawa, w jaki sposób ta sprawa zostanie przedstawiona przez pana Macieja Kurzajewskiego i przez moją byłą teściową, panią Teresę. Okazuje się, że miałyśmy z panią Teresą Kurzajewską dokładnie tę same wersje wydarzeń, że było miło, sympatycznie, to była ciepła, miła rozmowa, pożegnałyśmy się. Te insynuacje, że ja się przyczyniłam do rozwoju jej choroby, że ona była zestresowana, że ja wtargnęłam i tak dalej, to są wyłącznie insynuacje Macieja Kurzajewskiego, które nie mają się do prawdy – dodała Paulina.

Przy okazji rozmowy ze Światem Gwiazd skomentowała również zmianę fryzury, w przypadku której media dopatrywały się drugiego dna.

– Mam takie momenty w życiu, że lubię zmiany, parę lat temu obcięłam włosy z bardzo długich na krótkie, teraz mam taką potrzebę dużej zmiany. Pracuję z moją stylistką, potrzebuję takiej zmiany, [...] bo uważam, że dla kobiety każda taka wizerunkowa zmiana dobrze robi. To nie jest protest. Jest to absolutnie głupota, nigdy nie miałam czegoś takiego na myśli, ludzie sobie dorabiają jakieś historie, proszę w tej kwestii zaufać mi i moim intencjom – dodała.

Paulina Smaszcz o roszczeniach byłego męża i Katarzyny Cichopek

Jak informuje Plotek, na "zarzuty" odpowiedzieli także Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski, którzy to mieli zdecydować się na kolejne kroki. Paulina Smaszcz postanowiła jednak skomentować i tę kwestię.

– Ja wiem, jaka jest prawda, bardzo czekam na spotkanie w sądzie, ponieważ będą musieli mówić pod przysięgą i mam nadzieję, że ten proces będzie przy otwartych drzwiach, ale musieliby przyznawać się do kłamstw i bronić. Mam nadzieję, że oni przeproszą, przede wszystkim osoby ze swoich rodzin, które zranili, okłamywali, oszukiwali i zdradzali – stwierdziła.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, fot. TRICOLORS/East News; TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Podsumowanie afery Cichopek-Kurzajewski-Smaszcz. Kto zaczął, kto przesadził, jak to się skończy?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą. Informacja ta pojawiła się w ich mediach społecznościowych 7 października. Od tamtej chwili w środowisku show-biznesu nie mówi się o niczym innym. Tym bardziej że w całą sprawę wmieszała się była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. Kobieta podała nawet datę, od której miały rzekomo rozpocząć się zdrady. Całe zamieszanie robi się coraz bardziej zagmatwane. Postanowiliśmy uporządkować wszystkie wątki.

Zobacz galerię >

Tagi:

Paulina SmaszczMaciej Kurzajewski

Kamil OIekAutor

Wydawca i redaktor. Pasjonat przedwojennego kina, rodzimej popukultury i najnowszych trendów. Uważny obserwator nieustannie zmieniającej się rzeczywistości.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Hotel Paradise

Wywiady

Tylko u nas: Natalia szczerze o "Hotelu Paradise" i relacji z Grzegorzem. "Sama podejmuję decyzje"

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Wywiady

Gwiazdy zapowiadały pozwy po filmie o Zatoce Sztuki. Zborowski, Małaszyński i Skiba w rozmowie ze Światem Gwiazd

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Wywiady

Elżbieta Jarosik i Agnieszka Wielgosz wspominają Emiliana Kamińskiego. "Nie chciał się poddawać"

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Wywiady

Paulina Smaszcz: "Miałam odwagę powiedzieć prawdę, zamiast milczeć". Szczera rozmowa o konsekwencjach głośnej decyzji

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz

Wywiady

Paulina Smaszcz o rodzicielstwie i pytaniach przekraczających granicę. Jej droga do macierzyństwa była trudna

Czytaj więcej >

Wywiady

"10 minut z...": Ewelina Ruckgaber o karierze, przyjaźni w show-biznesie i kulisach "TTBZ"

Czytaj więcej >