Swiatgwiazd.pl
Pola Lis

Instagram.com/polciaxx; TRICOLORS/East News

Pola Lis pochwaliła się nową pracą. Wybór nie spodobał się internautom

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin starają się iść w ślady znanych rodziców i powoli gruntują sobie swoją pozycję w show-biznesie. Niedawno Pola Lis pochwaliła się w swoich social mediach nową pracą. Internauci jednak szybko zaczęli sugerować, że sukces zawdzięcza znanemu nazwisku i znajomościom ojca.

  • Pola Lis jest córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin

  • Niedawno ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim i znalazła ciekawą pracę

  • Internauci wiążą jej sukcesy ze znanymi rodzicami

Pola Lis niedawno osiąga niemałe sukcesy - po ukończonych prestiżowych studiach szybko udało jej się rozpocząć karierę w dobrze prosperującej redakcji. Osiągnięciami córki podzielił się Tomasz Lis, jednak internauci nie podzielają jego entuzjazmu. Uważają, że 25-latka zawdzięcza wszystko znanemu nazwisku.

Wielkie sukcesy Poli Lis

Pola Lis to dwudziestopięciolatka wciąż głównie kojarzona większości dzięki znanym rodzicom - Tomaszowi Lisowi i Kindze Rusin. Wraz ze starszą siostrą, Igą Lis, od dzieciństwa musiały się zmagać z blaskami i cieniami dorastania w błyskach fleszy. Do dziś oboje rodzice pozostają aktywni w mediach, zarówno ojciec i matka słyną z ostrych wypowiedzi (więcej tutaj).

Okazuje się, że Pola nie zamierza poprzestawać na przywilejach, jakie ma dzięki rodzicom. W zeszłym roku ukończyła stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Zapewnia jednak, że swoją przyszłość wiąże z Polską, tutaj też powoli zaczyna rozwija swoją karierę. Prowadzi także aktywnie konta w social mediach, gdzie na bieżąco informuje fanów o szczegółach ze swojego życia.

Niedawno udało jej się znaleźć wymarzoną pracę. Postanowiła rozwijać karierę w podobnym kierunku co rodzice i zatrudniła się w redakcji portalu internetowego poświęconego tematyce sportowej. O nowym rozdziale w życiu poinformowała za pośrednictwem Twittera, gdzie udostępniła wykonany samodzielnie reportaż o znanej sportsmence.

Sukcesem córki podzielił się również ze swoimi fanami Tomasz Lis. Na swoim koncie na Twitterze pochwalił się materiałem swojej córki. Jednak pod postem spłynęły nie tylko gratulacje, ale i krytyczne komentarze.

Basia_M jak miłość

„M jak miłość” po wakacjach. Załamana Barbara poprosi o pomoc detektywów

CZYTAJ DALEJ

Niewybredne komentarze pod wpisem Poli Lis

Internauci jednak nie mogli powstrzymać się od wysnuwania przedwczesnych wniosków. W komentarzach znaleźć możemy wiele krytycznych głosów, sugerujących że sukces Pola zawdzięcza przede wszystkim znanym rodzicom i znajomościom ojca.

- Zaklinam i proszę cię na wszystkie świętości i nieświętości - bądź chociaż ciut obiektywna, a nie jak ojciec - doradza internauta.

- Mama czy tata - kto załatwił angaż?
- szyderczo komentuje inny.

Ani Pola, ani ojciec nie odnieśli się do ostrych zarzutów, niektórzy internauci jednak bronią dobrego imienia świeżo upieczonej reporterki. Zwracają uwagę, by nie wysnuwać pochopnych wniosków bez znajomości szczegółów sprawy.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >