Przemysław Stippa Żródło: East News

Przemysław Stippa z "Barw szczęścia" pochwalił się zdjęciami z synkiem

26 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Przemysław Stippa jest polskim aktorem znanym głównie z serialu "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w rolę geja. Ostatnio pochwalił się zdjęciami z synkiem na swoim Instagramie. Widać, że gwiazdor promienieje radością.

  • Przemysław Stippa znany jest szerszej publiczności z roli Władka Cieślaka w Barwach szczęścia.
  • Kilka dni temu aktor skończył 40 lat i niedawno został ojcem.
  • Stippa wyraźnie promienieje radością.

Przemysław Stippa znany jest szerszej publiczności z roli Władka Cieślaka w Barwach szczęścia. Kilka dni temu skończył 40 lat i niedawno został ojcem. Jak czuje się w nowej życiowej roli?

Przemysław Stippa z Barw szczęścia został ojcem

Przemysław Stippa ożenił się w 2018 roku. Ślub odbył się w ruinach XVI-wiecznego pałacu Jana hr. Orzelskiego w Runowie Krajeńskim (woj. kujawsko-pomorskie). Teraz aktor w równie malowniczej scenerii praktykuje spacery ze swoim nowo narodzonym synem.

Stippa najwyraźniej promienieje radością i wspaniale odnajduje się w roli ojca. Pod jednym z ostatnich zdjęć, jakie umieścił, napisał, że są to najpiękniejsze urodziny w jego życiu.

- Mnie odbija ze szczęścia... Chwilo trwaj!!!- podsumował.

Anna Gzyra dodała zdjęcie z odważnej sesji. Mąż skomentował fotografięAnna Gzyra dodała zdjęcie z odważnej sesji. Mąż skomentował fotografięCzytaj dalej

Aktor pod kolejnym zdjęciem, na którym widać, jak z energią oddaje się wiosennym spacerom z niemowlęciem, wspomniał o tym, że jego życie na pewno teraz się dopełniło. Nawiązał w ten sposób do popularnego powiedzenia: życie zaczyna się po czterdziestce.

Gwiazdor serialu Barwy szczęścia podziękował swoim fanom i obserwatorom za życzenia, zapewniając, że czuje się bardzo szczęśliwy i spełniony.

Przemek Stippa o życiu prywatnym

Przemek Stippa do tej pory bardzo rzadko pokazywał swoich bliskich w mediach społecznościowych. Zawsze starał się unikać wywiadów, które mogłyby poruszać temat jego prywatnego życia.

Pierwszy raz aktor zrobił od tej zasady wyjątek, gdy razem ze swoją ukochaną brali ślub. Wtedy po raz pierwszy pochwalił się tak intymnymi zdjęciami na swoim Instagramie. Mimo to nadal nie wiadomo, kim jest jego żona. Stippa nie chce zdradzać zbyt wielu informacji.

Jak widać, teraz przyszedł kolejny przełomowy moment w jego życiu, kiedy urodził mu się synek. Aktor nie mógł się powstrzymać od podzielenia się tą informacją z internautami.

Cóż, my również życzymy Przemkowi jeszcze więcej szczęścia i radości zarówno z ojcostwa, jak i dalszej kariery zawodowej.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Se.pl, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł