Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Przykra reakcja publiczności na słowa Tomasza Kammela
Wiola Piróg
Wiola Piróg 24.03.2022 09:47

Przykra reakcja publiczności na słowa Tomasza Kammela

Tomasz Kammel
TRICOLORS/East News

Telewizja Polska mimo panującej pandemii koronawirusa i dużej ilości przypadków zachorowań na COVID-19, zorganizowała jedną z największych imprez minionego roku. Tomasz Kammel podczas Sylwestra Marzeń zwrócił się do publiczności. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał!

Sylwester Marzeń z Dwójką miał milionową publiczność, o czym Jacek Kurski poinformował w mediach społecznościowych. W dobie pandemii pojawiają się głosy internautów, mówiące o prawdopodobieństwie wzrostu zachorowań po tym wydarzeniu.

Czy zorganizowanie imprezy sylwestrowej było bezpieczne?

Mimo że prezes TVP zapewniał wcześniej, że organizacja imprezy odbędzie się przy zachowaniu wszelkich niezbędnych restrykcji sanitarnych, część osób w niej uczestniczących nie miała założonych maseczek ochronnych.

Do publiczności podczas trwania koncertu, pomiędzy występami zwrócił się prowadzący wydarzenie Tomasz Kammel, który zaapelował do uczestników imprezy o założenie maseczek.

– To zdrowe, bezpieczne, polecam dla naszego wspólnego dobra – powiedział Tomasz Kammel ze sceny. 

Tomasz Kammel został wygwizdany

Publiczność nie zareagowała jednak w oczekiwany sposób i zamiast zastosować się do słów prowadzącego i założyć maseczki, wygwizdała go. Jak podaje fakt.pl wśród uczestników imprezy była także żona prezesa TVP, Joanna Kurska, która także nie miała założonej maseczki.

Internauci wyrazili swoje niezadowolenie organizacją sylwestra przez Telewizję Polską w komentarzach pod postem Jacka Kurskiego, który pochwalił się w nim milionową widownią i dużą ilością widzów przed telewizorami.

- Teraz Panie Kurski będziemy liczyć ofiary tego sylwestra - napisał jeden z Interautów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie 2. Prezenterka zaliczyła skandaliczną wpadkę. Przekazała tragiczną wiadomość o papieżu 3. Lewandowscy pokazali świąteczne zdjęcie z dziećmi. Fani wytknęli im błąd

Źródło: fakt.pl