Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przykry widok na Fame MMA. Znieśli Fabijańskiego na noszach. Porażka w okrutnym stylu
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.09.2023 07:42

Przykry widok na Fame MMA. Znieśli Fabijańskiego na noszach. Porażka w okrutnym stylu

Sebastian Fabijański FAME MMA
Sebastian Fabijański fot. AKPA.jpg

Sebastian Fabijański stoczył kolejną walkę w FAME MMA. Niestety i tym razem nie popisał się na oktagonie. Przeciwnik nie zostawił mu żadnych szans. Aktora wyniesiono na noszach. Co tam się działo?

Walki Fame MMA

Walki FAME MMA zyskały ogromną popularność. Federacja organizuje pojedynki znanych osób, które wielokrotnie mają sobie coś do wyjaśnienia. Po raz drugi w oktagonie postanowił stanąć aktor Sebastian Fabijański. Podczas 19. gali wszedł do freakfightowej klatki, ale szybko ją opuścił i to nie o własnych siłach. 

Sebastian Fabijański (2).png
Sebastian Fabijański fot. KAPiF
Sebastian Fabijański (1).png
Sebastian Fabijański fot. KAPiF
Sebastian Fabijański.jpg
Sebstian Fabijański fot. AKPA
Sebastian Fabijański nagle przerwał wywiad i... Poszedł się przytulić! Nie zgadniecie, do kogo

Sebastian Fabijański: pierwsza walka w FAME MMA

Sebastian Fabijański ma już za sobą przygodę z ringiem. Niestety jego pierwsza walka, którą stoczył z Wacławem "Wac Toja" Osieckim była wielką porażką i kompromitacją. 

Wówczas już po jednym z pierwszych ciosów Sebastian przyklęknął, ale muzyk nie dawał za wygraną i dodatkowo kopnął go w kroczę. Sędzia nie przerwał jednak walki i po tym jak aktor doszedł do siebie pojedynek był kontynuowany. 

Wystarczyło zaledwie kilka ciosów, by Fabijański padł na matę i stracił przytomność. Dopiero wtedy przerwano pojedynek. Jak tym razem skończyła się walka? Nie było lepiej.

Sebastian Fabijański fot. AKPA
Sebastian Fabijański fot. AKPA

Fame MMA 19: Sebastian Fabijański wyniesiony na noszach

Sebastian Fabijański szybko zapomniał o poprzedniej porażce i zdecydował się na kolejną walkę. Tym razem jego przeciwnikiem był Filip “Filip” Marcinek. Niestety pojedynek przebiegał dla aktora bardzo podobnie, jak przy poprzednim starciu na oktagonie. 

Walkę stoczono na zasadach K-1 w małych rękawicach. Pojedynek zaczął się od celnych ciosów w głowę, ale bardziej precyzyjny był w tym przypadku Filipek. Po jednym z jego uderzeń aktorowi dosłownie “odcięło prąd” i upadł na matę. Natychmiast złapał się też za nogę, pokazując, że doznał kontuzji. Sędzia zdecydował się zakończyć walkę. 

Fabijański nie zdołała też zejść z oktagonu o własnych siłach. Konieczne były nosze. Drugi pojedynek artysty w FAME MMA zakończył się po 47 sekundach.