Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sceny grozy w nowym domu Agnieszki Włodarczyk! Amerykański sen zmienia się w koszmar?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.02.2024 19:10

Sceny grozy w nowym domu Agnieszki Włodarczyk! Amerykański sen zmienia się w koszmar?

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk, fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk wraz z mężem przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Okazuje się jednak, że ich pobyt jest daleki od amerykańskiego snu. Para ma do czynienia z istną plagą!

Agnieszka Włodarczyk w Stanach Zjednoczonych

Agnieszka Włodarczyk to prawdziwy obieżyświat. Z gorącego Półwyspu Arabskiego, na którym przebywała wraz z mężem i synkiem, wiatr przywiał ją na amerykańską ziemię. Na swoim Instagramie aktorka relacjonowała przeprowadzkę do magicznych Stanów Zjednoczonych.

Rodzina wynajęła pokaźny dom na Florydzie, po którym gwiazda zdążyła już oprowadzić swoich fanów. Jak podkreślała, wszystko w Ameryce jest duże, również ich posiadłość jest zatem znaczących rozmiarów.

Okazuje się jednak, że życie w USA już teraz zaczyna nabierać nieco ciemniejszych barw. Wszystko za sprawą nieoczekiwanych “przybyszy”, o których poinformowała Agnieszka Włodarczyk na swoim Instagramie.

Włodarczyk i Karaś przeprowadzili się do USA. Dom, w którym zamieszkali, to chyba jakieś nieporozumienie Mąż Agnieszki Włodarczyk surowo ukarany za stosowanie dopingu. Jego reakcja szokuje. "Nie ma gość wstydu"

Agnieszka Włodarczyk o inwazji w USA

Na jednym z nagrań Agnieszka Włodarczyk tłumaczyła, że choć osiedle, na którym zamieszkała z mężem i dzieckiem jest bardzo sympatyczne, Stany Zjednoczone kojarzą jej się przede wszystkim z Nowym Jorkiem.

Ja ewidentnie jestem fanką Nowego Jorku, dla mnie Nowy Jork to są plany filmowe, to są piękne kamienice. Ja uwielbiam tamtejszą architekturę, tutaj faktycznie wszystko wygląda tak samo - opowiadała aktorka.

Na innym z filmików udostępnionych przez Agnieszkę Włodarczyk na Instagramie zobaczyć możemy ogromnego czarnego ptaka. Gwiazda wydawała się być nim zachwycona, jednak wkrótce umieściła w sieci nagranie, które budzi przerażenie.

Plaga na Florydzie?

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie fragment lokalnego programu informacyjnego, który przekazał wiadomości o nieoczekiwanym przybyciu na Florydę sępników czarnych.

Na nagraniu zobaczyć można dziesiątki wielkich ptaków przesiadujących na dachach domostw i trawnikach. Jedna z mieszkanek okolicy skarżyła się, że nieproszeni goście potrafią nawet uszkodzić samochód. Podejrzewa się, że przybyły tu z East Orange w New Jersey, na skutek ingerencji w ich naturalne terytorium.

Budzą strach i respekt, są ogromne. Już wiem, po co te siatki - napisała na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Włodarczyk.

Można się wystraszyć…

Agnieszka Włodarczyk instagram
fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk instagram
fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk instagram
fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk instagram
fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial