Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu wzięła ślub, a teraz pochwaliła się brzuszkiem. Gratulacje płyną szerokim strumieniem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.01.2024 20:12

Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu wzięła ślub, a teraz pochwaliła się brzuszkiem. Gratulacje płyną szerokim strumieniem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą naprawdę piękną parę. Odkąd pod koniec zeszłego roku wzięli ślub, fani z chęcią obserwują ich losy. Ostatnio zakochani wybrali się na wakacje do Dubaju. Agnieszka zapozowała nad basenem i pokazała brzuszek. Gratulacje płyną szerokim strumieniem.

Jak poznali się Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się w kwietniu 2020 roku podczas pandemii. Wcześniej jedynie kojarzyli się z mediów społecznościowych i sporadycznie widywali się na różnych galach.

Poznaliśmy się w kwietniu tamtego roku, znaliśmy się wcześniej z social mediów. Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy gdzieś tam uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych. Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem, w grudniu 2019 wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną, szukałem swojego miejsca, byłem za granicą parę razy i w Polsce, nie potrafiłem się odnaleźć, miałem bardzo trudny czas -  mówił Robert Karaś w programie „Jazda z Wujaszkiem”. 

W lipcu 2021 roku na świat przyszedł ich syn Milan. Wszyscy troje tworzą szczęśliwą rodzinę. Karaś i Włodarczyk uwieczniają wspólne chwile w mediach społecznościowych. 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Mamy dużo zdjęć. Suknia obłędna Agnieszka Włodarczyk wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo"? Wygadała się, ma ogromne wymagania

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub

Pod koniec ubiegłego roku Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poinformowali w social w social mediach, że już powiedzieli sobie "tak”. Podzieli się też pięknymi zdjęciami. Najpierw zawarli przysięgę w urzędzie stanu cywilnego w Warszawie, a później świętowali w Dubaju. Agnieszka Włodarczyk sama zaprojektowała swoją suknię ślubną. 

29.11.23  - napisali krótko, dodając hasztag: “świeżo po ślubie”.

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch

Agnieszka Włodarczyk przebywa z ukochanym Robertem Karasiem i synkiem w Dubaju. Para chwali się zdjęciami z wyjazdu w mediach społecznościowych. Ostatni kadr, który opublikowała Włodarczyk, poskutkował lawiną pozytywnych komentarzy.

Wszystkim, którzy pytają o pogodę w styczniu- jest taka jak na zdjęciu. Wieczory natomiast odrobinę chłodniejsze, więc ciepła bluza powinna znaleźć się w waszej walizce, jeśli planujecie ten kierunek. Miłego dnia – napisała.

Na zdjęciu aktorka pozuje przy basenie w samym stroju kąpielowym. Fani są pod wrażeniem formy aktorki. Mimo że jak sama podkreśla, nie trenuje, może pochwalić się wysportowanym ciałem. Brzuch Agnieszki Włodarczyk jest pięknie wyrzeźbiony.

  • Zakładając, ze to prawda, ze Jestes średnia 5 osób, jakimi się otaczasz, to im więcej Robert trenuje, tym lepsza figurę ma Agnieszka
  • Jaka figura. Wow
  • tak to prawda Robert trenuje a Ty masz coraz bardziej wysportowane ciało
  • Świetnie wyglądasz Aga 
  • Figura...bajka – pisali fani w komentarzach.

A wam podoba się Agnieszka w takim wydaniu?

Agnieszka Włodarczyk, instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk, instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk, instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk, instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, instagram @agnieszkawlodarczykofficial