Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga spędza czas z Maćkiem. "Zaczynamy grillowanie"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 22.08.2021 02:00

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga spędza czas z Maćkiem. "Zaczynamy grillowanie"

pjimage (45)
Fot. instagram.com/iga_smiechowicz

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła swoich fanów najnowszymi relacjami na Instagramie. Okazało się, że w jej domu zjawił się gość, którego widzowie programu dobrze znają. Na profilu mogli zobaczyć wspólne fotki Igi i Maćka.

Maciek występował w tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", co Maciek. Jego małżeństwo też jednak nie należało do udanych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": spotkanie Igi i Maćka

Z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tylko jednemu małżeństwu wykreowanemu przez program udało się przetrwać. Szczęśliwcami, którzy od samego początku zostali idealnie dobrani, są Iza i Kamil.

Osobami, które musiały tkwić w nieudanych małżeństwach byli z kolei Iga i Karol oraz Laura i Maciek. Nic nie stanęło jednak na przeszkodzie, żeby uczestnicy programu postąpili według własnych preferencji.

Laura i Karol zaraz po rozwodach z poprzednimi partnerami zakochali się w sobie i tworzą udany związek. Teraz okazało się, że razem czas spędzają też ich byli małżonkowie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

"Zaczynami grillowanie"

Jakiś czas temu Maciek zdradził, że z kimś się spotyka. Nie ujawnił jednak, kim jest jego nowa ukochana. Teraz wzbudził dodatkowe zainteresowanie tym tematem. Wszystko przez wspólne zdjęcie z Igą na Instagramie.

Iga najpierw pokazała zdjęcie, na którym widać, jak Maciek przyrządza jedzenie. Potem do sieci trafiła ich wspólna fotka.

Czy faktycznie coś ich łączy? Z pewnością dobrze się czują w swoim towarzystwie, a czas pokaże, czy to więcej niż przyjacielska relacja.

z27482212IH,Iga-spotkala-sie-z-Mackiem
ślub
z27482214IH,Iga-spotkala-sie-z-Mackiem
ślub

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].