Swiatgwiazd.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia: internauci zarzucili Idze, że ma 6-letnie dziecko. Uczestniczka dosadnie zdementowała plotki

fot. screen youtube@TVN7

Ślub od pierwszego wejrzenia: internauci zarzucili Idze, że ma 6-letnie dziecko. Uczestniczka dosadnie zdementowała plotki

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ostatnim czasie nie ma łatwego życia w sieci. Ludzie przypisują jej coraz więcej szemranych historii, które zdaniem zainteresowanej wcale nie miały miejsca. Teraz "dowiedziała się&

  • Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmaga się z krytyką internautów

  • Zarzucono jej, że ma 6-letnie dziecko

  • Wszystko zostało przez uczestniczkę programu TVN zdementowane

W internecie można spotkać mnóstwo ciekawych opinii na wiele tematów, szczególnie w odniesieniu do celebrytów, lub gwiazdorów słynnych programów. Właśnie tak dzieje się w odniesieniu do Igi Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która właśnie "dowiedziała się", że jest matką 6-letniego dziecka.

Iga Śmiechowicz w ogniu krytyki

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku istnienia wywoływał różne emocje wśród telewidzów. Tak czy inaczej, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miałoby się to zmienić.

Jedną z uczestniczek słynnej produkcji TVN jest Iga Śmiechowicz. Kobieta stała się na tyle ciekawą osobą, że w internecie powstawało na jej temat mnóstwo ciekawych opinii, które niestety nie zawsze były przychylne. 

Po kilku odcinkach telewidzowie wyrobili sobie o niej klarowne zdanie. Zauważyli, że dziewczyna jest niezwykle impulsywna i ekspresyjna, przez co bywała także zbyt podekscytowana. Najlepiej okazała to, kiedy przyszło jej ujrzeć przyszłego męża.

Wówczas Iga nie mogła powstrzymać radości i ekscytacji. Po tej sytuacji wielu ludzi zaczęło uderzać w jej wygląd, na co zdecydowała się odpowiedzieć na swoim Instagramie:

- Czepiacie się ramion i nóg. Czepiacie się brwi i powiek. Nigdy w życiu nie napisałam o drugiej kobiecie nic takiego... Bo uważam, że każda jest piękna. Żyjemy w tak chorych czasach - tak brzmi część oświadczenia Igi Śmiechowicz.

Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dementuje plotki o macierzyństwie

Iga Śmiechowicz poinformowała na swoim Instagramie, że coraz częściej słyszy plotki na temat tego, iż rzekomo w przeszłości miała brać udział w innych programach. Zainteresowana zaznacza, że to wszystko jest nieprawdą. Co więcej, ostatnio "dowiedziała się", że jest mamą 6-letniego dziecka, co natychmiast zdementowała.

- Właśnie słyszałam gdzieś plotkę, że niby mam dziecko 6-letnie? Nie kochani, absolutnie nie. Ale jeśli ktoś znajdzie gdzieś moje dziecko, to niech daje znać. Ja nic nie wiem... - napisała na Instagramie bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

31-latka zaznacza, że jedyny program, w którym mogli ją zauważyć fani to "You Can Dance", gdzie jedynie siedziała na widowni. Dodatkowo podkreśla, że długo nie było jej w Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >