Swiatgwiazd.pl
Sylwia Wysocka

East News / TRICOLORS

Sylwia Wysocka walczy o odzyskanie zdrowia. Nie jest łatwo

8 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Sylwia Wysocka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Szerszej publiczności znana jest z serialu Plebania. W kwietniu gwiazda została pobita. Mimo iż już wyszła ze szpitala, jej stan zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia. Jak czuje się aktorka?

  • Sylwia Wysocka jest popularną aktorką filmową i telewizyjną. Szerszej publiczności znana jest z serialu Plebania.

  • W kwietniu tego roku aktorka trafiła do szpitala z licznymi złamaniami, w tym dotkliwymi złamaniami kręgosłupa.

  • Kilka tygodni temu gwiazda wyszła ze szpitala. Jej stan zdrowia nadal nie pozwala jej na powrót do pracy i znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Sylwia Wysocka w kwietniu tego roku trafiła do szpitala. Chociaż zaraz po zdarzeniu nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów, zapowiedziała, że kiedyś ze szczegółami opowie o całym zajściu.

Sylwia Wysocka trafiła do szpitala

W kwietniu media obiegła wiadomość o tym, że Sylwia Wysocka trafiła do szpitala. Na początku pojawiało się wiele różnych informacji, które tłumaczyły całe zdarzenie. Sama Wysocka podkreślała, że dla dobra sprawy nie będzie na razie wyjawiała, jak doszło do zdarzenia.

Jak donosi Super Express, Wysocka po wyjściu ze szpitala zamieszkała ze swoją schorowaną mamą. Nadal nie może wrócić do swojego domu w Starej Miłosnej. Nie ma też dostępu do swoich rzeczy osobistych.

Jak zdradziła Super Expressowi zaraz po wyjściu ze szpitala, lekarze nie wróżą jej szybkiego powrotu do pracy i uprawiania sportów. Z pewnością czeka ją długa i kosztowna rehabilitacja.

Milionerzy

"Milionerzy": Hubert Urbański zadał trudne pytanie uczestnikowi. Niewiele brakowało do miliona

CZYTAJ DALEJ

Tym razem redakcja SE widziała aktorkę obok szpitala, do którego chodzi na rehabilitację. Do placówki zawiozła ją jej przyjaciółka.

Jak czuje się Sylwia Wysocka?

W rozmowie z Super Expressem pani Sylwia zdradziła, że jej stan zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia i niestety nie polepsza się w tak szybkim tempie, jak by sobie tego życzyła.

- [...] Lekarze mówią, że nieprędko wrócę do pracy i uprawiania ukochanych sportów. Złamania bardzo wolno się zrastają - mówiła redakcji SE.

Przypomnijmy, aktorka ma w trzech miejscach złamany kręgosłup, złamaną kość piszczelową, kręgi w odcinku piersiowym i złamaną rękę.

Jak na razie gwiazda porusza się o kulach. Ma gorset ortopedyczny, który usztywnia jej złamany kręgosłup. Z pewnością otuchy nie dodają jej rokowania lekarzy, którzy nie przewidują szybkiego powrotu do zdrowia. Liczne złamania nie tylko uniemożliwiają jej powrót do zawodu, czy uprawiania sportów, ale przede wszystkim bardzo utrudniają jej codzienne poruszanie się.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >