Swiatgwiazd.pl
Sylwia Wysocka o swoim stanie zdrowia

Piotr Molecki/East News

Sylwia Wysocka o swoim stanie zdrowia po pobiciu. Ból nie daje jej spokoju

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Dwa tygodnie temu Sylwia Wysocka została brutalnie pobita i okradziona. Aktorka trafiła do szpitala z wieloma urazami ciała, które do dziś dają jej się we znaki. Jak wynika z jej relacji, każdego dnia towarzyszy jej straszliwy ból, dlatego bez leków nie jest w stanie funkcjonować.

 • Sylwia Wysocka brutalnie pobita

 • Aktorka trafiła do szpitala ze złamanym kręgosłupem

 • Leki przeciwbólowe są dla niej jedynym ratunkiem

 • Wysocka zrobi przerwę w graniu

Kilka dni temu tygodnik "Rewia" przekazał, że znana aktorka, Sylwia Wysocka, padła ofiarą napaści. Przykre informacje szybko się potwierdziły, a prasę zaczęły zalewać kolejne doniesienia w sprawie stanu zdrowia gwiazdy. Ta trafiła bowiem do jednego z warszawskich szpitali z licznymi obrażeniami ciała.

Złamana ręka, kręgosłup złamany w kilku miejscach

Wieść o napadzie na Sylwię Wysocką zelektryzowała opinię publiczną. 58-latka trafiła do szpitala ze złamaną ręką, kością piszczelową, w kilku miejscach również kręgosłup, a także licznymi krwiakami na ciele. Na szczęście nie został przerwany rdzeń kręgowy.

W szpitalu zrobiono mi tylko połowiczne badania. Zdiagnozowano mnie tylko od pasa w górę. Nikt nie pomyślał, że mogę mieć złamaną nogę. Po wyjściu ze szpitala zauważyłam opuchnięcie, nie mogłam stanąć na nodze. Zrobiłam prześwietlenie prywatnie. Wykazało złamanie kości piszczelowej prawej nogi i stłuczenie pięty. Walczę o to, by nie wsadzono mi jej w gips, bo to mnie unieruchomi. Opcją jest but pneumatyczny, zastępujący gips - wyznała w rozmowie z Super Expressem. 

Z każdym dniem pojawiało się coraz więcej niepokojących informacji na temat aktorki. Ta ostatnio zdradziła, że codziennie walczy ze straszliwym bólem, który są w stanie uśmierzyć tylko silne leki - bez nich Wysocka nie może funkcjonować.

Marzę o tym, by nic mnie nie bolało. Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć. Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję - mówiła dla SE.

Co z karierą Sylwii Wysockiej?

58-latka jest świadoma, że czeka ją długa rekonwalescencja i wyczerpująca walka o powrót do zdrowia. Fani zaczęli zamartwiać się, co zatem z dalszą karierą aktorki.

Jak zdradziła ona sama, lekarze dali jasno do zrozumienia, że na najbliższe pół roku musi zapomnieć o życiu zawodowym. Niestety, choć bardzo bolesne, to wciąż niejedyne wyrzeczenie, jakie czeka Wysocką.

Wiem, że czekają mnie długie i kosztowne leczenie i rehabilitacja. Lekarze szacują, że na pół roku mogę zapomnieć o powrocie do pracy. O sportach i aktywności wymagającej wysiłku nawet nie myślę - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

   • Nie żyje poszukiwany Mariusz Adam Ryjek

   • Syn Tomasza Stockingera będzie mieć drugie dziecko. Aktora rozpiera duma

   • Jacek Borkowski przejmuje się maturą syna. „Po takiej domowej nauce trochę się boję”undefined

Źródło: Plotek, Wirtualna Polska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >