Swiatgwiazd.pl
Mariusz Adam Ryjek nie żyje

facebook.com/mariuszryjek.adam

Nie żyje poszukiwany Mariusz Adam Ryjek

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

W minioną sobotę rozpoczęły się poszukiwania Mariusza Adama Ryjka. Tego samego dnia 36-latek z Gdyni, który zasłynął dzięki programom "Warsaw Shore" i "Hell's Kitchen", miał stoczyć walkę na gołe pięści. Nie pojawił się na ringu, a w niedzielę policja potwierdziła informację o jego śmierci. "Wstępnie wykluczono udział osób trzecich" – przekazała asp. Jolanta Grunert w rozmowie dla Wyborczej.

  • Nie żyje Mariusz Adam Ryjek. Jego poszukiwania trwały od soboty

  • Ze wstępnych informacji wynika, że 36-latek odebrał sobie życie

  • Gdynianin wystąpił w takich programach jak „Warsaw Shore” i „Hell's Kitchen”

W nocy z soboty na niedzielę do mediów dotarły informacje o śmierci Mariusza Adama Ryjka. O nagłym zniknięciu mężczyzny było głośno już od soboty. Jego poszukiwania zostały ogłoszone między innymi w mediach społecznościowych.

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek. Wcześniej był poszukiwany

Mariusz Adam Ryjek cieszył się ogólnopolską rozpoznawalnością. Gdynianin wystąpił w takich programach jak „Hell's Kitchen. Piekelna Kuchnia” i „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Fani z pewnością pamiętają też jego udział w „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.

W ostatnich latach Mariusz Adam Ryjek wycofał się z działalności medialnej i poświęcił się aktywności sportowej. W sobotę miał pojawić się na gali Krwawy Sport 3 w walce na gołe pięści. Mężczyzna miał rywalizować z Konradem Podemniakiem w kategorii do 95 kg. Nie pojawił się jednak na ringu.

Wiadomość o nagłym zniknięciu gdynianina szybko dotarła do mediów. Za pośrednictwem profilu „Zaginieni przed laty” na Facebooku bliscy sportowca poinformowali, że ostatni raz widzieli go w sobotę po południu. Wiadomo, że kierował się wówczas w stronę Bulwaru Gdyńskiego. Od tego czasu ślad po nim zaginął.

Policja potwierdziła informację o śmierci 36-latka

Poszukiwania Mariusza Adama Ryjka rozpoczęły się natychmiastowo. Wszystkich zaangażowanych martwił fakt, że mężczyzna nie pojawił się na walce, do której przygotowywał się od dłuższego czasu. W nocy z soboty na niedzielę akcja poszukiwawcza została zakończona.

- Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje – przekazano na Facebooku.

Sprawą śmierci 36-latka z Gdyni od razu zajęła się policja pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wszczęli śledztwo, które ma wyjaśnić wszelkie okoliczności tragicznego zdarzenia. O wstępnych ustaleniach mówiła rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni asp. Jolanta Grunert w rozmowie dla Wyborczej.

- Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Obecnie trwają ustalenia okoliczności śmierci – mówiła.

O dalszych szczegółach w sprawie policja będzie informowała na bieżąco. Na oficjalne potwierdzenie oczekuje również przypuszczenie, że Mariusz Adam Ryjek odebrał sobie życie.

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje ????????„Ból i...

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Sobota, 8 maja 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Gwiazda "Barw szczęścia" 19 lat temu przeżyła niewyobrażalną tragedię

  • Do sieci trafiło zdjęcie Małgorzaty Sochy bez makijażu

  • Skandal w TVN. Internauci są zażenowani

Źródło: Facebook, Onet Plejada, Wyborcza

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >