Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu". Wspomniał o regulaminie i taktyce gry
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2023 09:14

Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu". Wspomniał o regulaminie i taktyce gry

Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu", fot. KAPiF; kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu", fot. KAPiF; kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP

Tadeusz Sznuk zabrał głos w sprawie emocjonującego odcinka “Jeden z dziesięciu”, w którym padł historyczny rekord programu. Prowadzący poruszył temat regulaminu programu.

"Jeden z dziesięciu". Artur Baranowski z rekordowym wynikiem

Artur Baranowski to postać, która zachwyciła nie tylko zagorzałych miłośników programu “Jeden z dziesięciu”. Nagranie z jego “maratonu” w programie stało się istnym viralem w internecie.

Ekonomista ze Śliwnik w Wielkopolsce odpowiedział poprawnie na każde z zadanych przez Tadeusza Sznuka pytań i wywalczył rekordową ilość 803 punktów, nie dopuszczając żadnego z rywali do głosu. Czy jednak na pewno było to zgodne z zasadami?

jeden z dziesięciu
Artur Baranowski nie pozostawił rywalom żadnych szans; kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP
Uczestnik ujawnił, jak rekordzista "1 z 10" zachowywał się za kulisami. Przekazał też niepokojące wieści o Sznuku Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

Czy Artur Baranowski w "Jeden z dziesięciu" grał według zasad?

Niektórzy z internautów zastanawiali się, czy taktyka podjęta przez Artura Baranowskiego w finale “Jeden z dziesięciu” jest aby na pewno zgodna z regulaminem show. Przypomnijmy, że uczestnik zdecydował się wszystkie pytania wziąć “na siebie”, nie pozostawiając ani jednego dla dwóch pozostałych mężczyzn biorących udział w grze.

Wątpliwości postanowił rozwiać sam Tadeusz Sznuk, który w rozmowie z Onetem skomentował wybór rozgrywki ekonomisty ze Śliwnik i wyjawił, czy był on zgodny z zasadami teleturnieju.

Tadeusz Sznuk
Tadeusz Sznuk zabrał głos w sprawie zwycięstwa w “Jeden z dziesięciu”, fot. KAPiF

Tadeusz Sznuk o Arturze Baranowskim

Tadeusz Sznuk postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości internautów.

Choć na ekranie pojawia się dziesięcioro graczy - każdy w istocie jest podczas gry sam. I wybiera taką taktykę, na jaką pozwala regulamin gry. A regulamin pozwala na wiele. W zasadzie tylko los i wybory graczy decydują o przebiegu i wynikach rozgrywki. I sądzę, że to jeden z elementów atrakcyjności programu - wyjaśniał Tadeusz Sznuk w rozmowie z Onetem.

Wszystko wskazuje na to, że nie ma powodu, by podejrzewać, że Artur Baranowski działał niezgodnie z regulaminem. Uczestnik miał pełne prawo do samodzielnego udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pan Artur wybrał własną drogę i wygrał. Gdyby grał inaczej - nie osiągnąłby takiego wyniku, którego nikt już nie może przebić - podsumował gospodarz “Jednego z dziesięciu”.

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się

jeden z dziesięciu
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu”; kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP
Tadeusz Sznuk
Tadeusz Sznuk, fot. KAPiF
jeden z dziesięciu
Artur Baranowski w “Jeden z dziesięciu”; kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP

Źródło: onet.pl