Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk, kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
26.01.2024 14:45 Tadeusz Sznuk ogłosił to oficjalnie na wizji. Ujawnił widzom jeden z największych sekretów programu

Program “Jeden z dziesięciu” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 1994 r. Nie wszystkie tajemnice show zostały jednak rozwiane przez lata jego funkcjonowania. Prowadzący Tadeusz Sznuk postanowił wyjawić jedną z nich.

Tadeusz Sznuk, fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
24.12.2023 09:20 Co dalej z "1 z 10"? Tadeusz Sznuk właśnie wydał komunikat o ukochanym teleturnieju Polaków

“Jeden z dziesięciu” zagrożony? W związku z trwającą w TVP reformą wielu fanów zastanawia się, jaka jest przyszłość popularnego teleturnieju. Głos w sprawie zabrał sam prowadzący, Tadeusz Sznuk.

Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu", fot. KAPiF; kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
24.11.2023 09:14 Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu". Wspomniał o regulaminie i taktyce gry

Tadeusz Sznuk zabrał głos w sprawie emocjonującego odcinka “Jeden z dziesięciu”, w którym padł historyczny rekord programu. Prowadzący poruszył temat regulaminu programu.

Jak Artur Baranowski zachowywał się za kulisami "1 z 10"?
23.11.2023 22:54 Uczestnik ujawnił, jak rekordzista "1 z 10" zachowywał się za kulisami. Przekazał też niepokojące wieści o Sznuku

Artur Baranowski przeszedł właśnie do historii programu “Jeden z dziesięciu”, zdobywając komplet punktów w finale (co nie udało się nikomu przed nim). Inny z uczestników odcinka ujawnił, jak zwycięzca zachowywał się za kulisami. Przekazał też niepokojące wieści o Tadeuszu Sznuku.

Tadeusz Sznuk
21.09.2023 11:45 Tadeusz Sznuk ma problemy ze zdrowiem? Widzowie TVP drżą o największą gwiazdę TVP

Tadeusz Sznuk jest jedną z najbardziej legendarnych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenter od blisko trzydziestu lat prowadzi popularny teleturniej "Jeden z dziesięciu". Widzowie w najnowszych odcinkach zauważyli coś niepokojącego. Czy stan gwiazdora się pogarsza?

Jeden z dziesięciu
09.01.2022 01:00 Nawet Tadeusz Sznuk zdumiony. Wielki wyczyn uczestnika "Jeden z dziesięciu"

20. odcinek 128. już serii programu "Jeden z dziesięciu" (emitowanego na antenie Telewizji Polskiej od 1994 roku) zaskoczył nawet samego prowadzącego teleturniej – Tadeusza Sznuka. Jeden z uczestników ustanowił bowiem jeden z najwyższych wyników w historii wszystkich dotychczasowych Wielkich Finałów.

Barbara Kurdej-Szatan
11.11.2021 01:00 Jest komunikat Play ws. współpracy z Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan mocno skomplikowała sobie życie jednym, nieprzemyślanym wpisem na Instagramie. Jej kontrowersyjna i momentami obraźliwa opinia na temat żołnierzy stacjonujących przy granicy już przyniosła poważne konsekwencje.Mało tego, na tych, do których już doszło, może się nie skończyć. Aktorka musi liczyć się nie tylko z komplikacjami zawodowymi, ale także prawnymi.