Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jeden Z Dziesięciu

Jeden Z Dziesięciu

Tadeusz Sznuk, kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
26.01.2024 14:45 Tadeusz Sznuk ogłosił to oficjalnie na wizji. Ujawnił widzom jeden z największych sekretów programu

Program “Jeden z dziesięciu” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 1994 r. Nie wszystkie tajemnice show zostały jednak rozwiane przez lata jego funkcjonowania. Prowadzący Tadeusz Sznuk postanowił wyjawić jedną z nich.

Tadeusz Sznuk, fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
24.12.2023 09:20 Co dalej z "1 z 10"? Tadeusz Sznuk właśnie wydał komunikat o ukochanym teleturnieju Polaków

“Jeden z dziesięciu” zagrożony? W związku z trwającą w TVP reformą wielu fanów zastanawia się, jaka jest przyszłość popularnego teleturnieju. Głos w sprawie zabrał sam prowadzący, Tadeusz Sznuk.

Artur Baranowski
27.11.2023 15:09 Uczestnik "1 z 10" uderza w Artura Baranowskiego. Opisał, co geniusz zrobił źle

O Arturze Baranowskim z teleturnieju “1 z 10” od kilku dni mówi cała Polska. 28-latek zdobył rekordową ilość punktów. Nie udało mu się jednak dotrzeć na Wielki Finał. Teraz jeden z uczestników nie poskąpił krytyki młodemu geniuszowi. 

Artur Baranowski w Milionerach
27.11.2023 12:17 TYLKO U NAS: Artur Baranowski ostro o "Milionerach". Zdradza dlaczego nie pojawi się w programie

Artur Baranowski po występie w programie “1 z 10" cieszy się ogromną popularnością. Czy wystąpi w kolejnych teleturniejach? Podjął już decyzję w sprawie “Milionerów”. Tylko u nas dowiecie się, jakie ma plany. 

Wzniecili pożar z Arturem Baranowskim, fot. kadry z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
26.11.2023 11:19 Wzniecili pożar z Arturem Baranowskim. Teraz gaszą go oficjalnymi przeprosinami

Artur Baranowski stał się jednym z najpopularniejszych Polaków po tym, jak odniósł zwycięstwo w finale “Jednego z dziesięciu”, nie pozostawiając rywalom żadnych szans. Jego sława została jednak wykorzystana w niezbyt chlubnym celu.

Artur Baranowski / Dominik Rauer
25.11.2023 19:03 To nie Artur Baranowski jest rekordzistą "1 z 10"! To ON zrobił najlepszy wynik w historii programu

Wszyscy mówią o rekordzie Artura Baranowskiego, jaki ten pobił w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Okazuje się, że w historii programu najwięcej punktów zdobył ktoś zupełnie inny. Kim jest rekordzista „1 z 10”?

Ojciec Artura Baranowskiego zabrał głos, fot. kadry z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
25.11.2023 14:15 Ojciec Artura Baranowskiego zabrał głos po finale "1 z 10". Emocje wzięły górę. Zdradza, co działo się w domu

Artur Baranowski nie pojawił się w Wielkim Finale “Jednego z dziesięciu” z powodu awarii samochodu. Ojciec mężczyzny zdradził, co działo się w domu mężczyzny podczas emisji odcinka, w którym nie uczestniczył jego syn.

Artur Baranowski, fot. goniec.pl; kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
25.11.2023 13:16 Dziennikarze Goniec.pl chcieli rozmawiać z geniuszem z "1 z 10". Tak zachował się jego ojciec

Artur Baranowski to obecnie jedna z najgłośniejszych postaci w Polsce. Wszystko za sprawą niezwykłego sukcesu, jaki osiągnął w programie “Jeden z dziesięciu”. Redakcja Goniec.pl udała się do Śliwnik, by osobiście porozmawiać z mężczyzną. Jego ojciec zareagował bardzo jednoznacznie.

Geniusz z "1 z 10" jest aktorem? Fot. kadr z "Jeden z dziesięciu"/TVP; plakat filmu "Kołysanka" reż. Juliusz Machulski, 2010
25.11.2023 11:49 Geniusz z "1 z 10" jest... aktorem? Zdębieliśmy, patrząc na te zdjęcia

Artur Baranowski, czyli nowy rekordzista programu “Jeden z dziesięciu” zachwycił nie tylko wiernych fanów popularnego teleturnieju TVP. Internauci zauważyli jednak, że mężczyzna jest podejrzanie podobny do aktora znanego m.in. z “Kołysanki” Juliusza Machulskiego.

Artur Baranowski znowu wystąpi w "1 z 10"? Fot. kadry z "Jeden z dziesięciu"/TVP
25.11.2023 08:15 Artur Baranowski znowu wystąpi w "1 z 10"?! Pojawiły się fantastyczne informacje

Gdy ogłoszono, że rekordzista “Jednego z dziesięciu” Artur Baranowski nie pojawi się w Wielkim Finale, fani programu czuli ogromny zawód. Skromny ekonomista był bezsprzecznie faworytem widzów. Okazuje się, że jednak nie wszystko stracone.

1 z 10
24.11.2023 19:01 Wielki finał "1 z 10" zaczęli od wyjaśnień ws. Artura Baranowskiego. Potem pokazali TO. Przykry widok

O Arturze Baranowskim, rekordziście teleturnieju “1 z 10”, od środy mówi cała Polska. I choć wielu miało nadzieję, że dziś, w wielkim finalne edycji, powtórzy swój sukces, przed kilkoma godzinami media obiegła informacja, że… nie pojawi się na ekranach. Niestety, doniesienia okazały się prawdziwe, przed chwilą potwierdził je zaś Tadeusz Sznuk. Co powiedział?

Artur Baranowski
24.11.2023 15:15 Sąsiedzi Artura Baranowskiego mówią coraz więcej. Padły słowa o złym losie. "Zaszył się w domu"

Artur Baranowski to absolutny rekordzista punktacji w programie “Jeden z dziesięciu”. Już wiadomo, że 28-latek nie wystąpi w Wielkim Finale przez przykre zrządzenie losu. W sieci już pojawiły się teorie spiskowe na ten temat. Wiemy, jak było naprawdę. 

Artur Baranowski
24.11.2023 13:43 Artur Baranowski z "1 z 10" oszukał dziennikarza. Wydało się, co próbował zataić

W “Jeden z dziesięciu” padł historyczny rekord punktów. Artur Baranowski odpowiedział bezbłędnie na wszystkie pytania. Mężczyzna z dnia na dzień zyskał popularność, której się nie spodziewał. Okazało się, że oszukał jednego z dziennikarzy. Co się stało?

Artur Baranowski nie dotarł na finał "Jeden z dziesięciu"; kadr "Jeden z dziesięciu"/TVP
24.11.2023 12:05 Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało?

Takiego obrotu spraw nie wymyśliłby sam Hitchcock! Artur Baranowski zachwycił widzów “Jednego z dziesięciu” swoim niezwykłym występem w ostatnim odcinku programu. W piątek miał odbyć się finał show, jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji, uczestnik się nie pojawił!

Tadeusz Sznuk Artur Baranowski
24.11.2023 09:35 Wielki Finał "1 z 10" z udziałem Artura Baranowskiego. Kiedy emisja? Nie mamy dobrych wieści

Artur Baranowski został rekordzistą teleturnieju “Jeden z dziesięciu”. To jednak nie koniec emocji z jego udziałem. Pojawi się także w Wielkim Finale tej edycji. Z kim się zmierzy? Co może wygrać? Kiedy emisja? Nie mamy w tym temacie dobrych wieści…

Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu", fot. KAPiF; kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
24.11.2023 09:14 Tadeusz Sznuk ocenił rekordzistę "Jeden z dziesięciu". Wspomniał o regulaminie i taktyce gry

Tadeusz Sznuk zabrał głos w sprawie emocjonującego odcinka “Jeden z dziesięciu”, w którym padł historyczny rekord programu. Prowadzący poruszył temat regulaminu programu.

Rekordzista "Jeden z dziesięciu" zaskoczył nawet sąsiadów; kadry z programu "Jeden z dziesięciu"/TVP
24.11.2023 08:15 Rekordzista "Jeden z dziesięciu" zaskoczył nawet sąsiadów. Nikt nie miał pojęcia, co planuje

O Arturze Baranowskim, rekordziście z “Jeden z dziesięciu” mówi cała Polska. Mężczyzna nie dał rywalom żadnych szans, odpowiadając na wszystkie finałowe pytania. Okazuje się, że nad wyraz zaskoczeni są również sąsiedzi uczestnika show. Znają go od dziecka i opowiedzieli, jaki był.

Jak Artur Baranowski zachowywał się za kulisami "1 z 10"?
23.11.2023 22:54 Uczestnik ujawnił, jak rekordzista "1 z 10" zachowywał się za kulisami. Przekazał też niepokojące wieści o Sznuku

Artur Baranowski przeszedł właśnie do historii programu “Jeden z dziesięciu”, zdobywając komplet punktów w finale (co nie udało się nikomu przed nim). Inny z uczestników odcinka ujawnił, jak zwycięzca zachowywał się za kulisami. Przekazał też niepokojące wieści o Tadeuszu Sznuku.

Artur Baranowski z "1z10", fot. TVP
23.11.2023 21:29 Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

Gdzie mieszka Artur Baranowski? Dziennikarze odwiedzieli dom zwycięzcy “1 z 10”. Chcieli z nim porozmawiać, ale się nie udało. Przemówił do nich ojciec mistrza.

Artur Baranowski w Jeden z dziesięciu
23.11.2023 12:20 Historyczna liczba punktów w "Jeden z dziesięciu". Ile wygrał Artur Baranowski?

W programie “Jeden z dziesięciu” padł historyczny rekord. Artur Baranowski dokonał niemal niemożliwego. Popisał się niebywałą wiedzą i zdobył maksymalną ilość punktów w programie. Ile pieniędzy wygrał? Jak zachowywał się po zwycięstwie?

Jeden z dziesięciu
14.06.2022 18:00 "Jeden z dziesięciu" po latach zniknie z anteny? TVP wydała oficjalny komunikat

"Jeden z dziesięciu" to nieprzerwany od prawie 30 lat teleturniej, który przyciąga przed odbiorniki setki tysięcy polskich widzów. W sieci pojawiły się jednak informacje, że ulubiony format może zniknąć z ekranów. Stanowisko w sprawie doniesień wystosowała sama TVP.Popularny teleturniej od prawie trzech dekad zabawia widzów dawką rozrywki i prawdziwym emocjami. Uczestnicy w każdym odcinku muszą popisać się wiedzą ogólną oraz sprytem w kierowaniu pytaniami. Najbardziej obeznani mogą liczyć na dojście do finału, a także zdobycie nagrody pieniężnej.Media obiegły jednak niepokojące informacje, że "Jeden z dziesięciu" może zniknąć z anteny po wakacyjnej przerwie. Domysły stały się na tyle rozpowszechnione, że Telewizja Polska postanowiła wydać oświadczenie w tej kwestii.

Jeden z dziesięciu
23.03.2022 01:00 "Jeden z dziesięciu": widzowie zawiedli się na odpowiedziach uczestniczki

Widzowie "Jeden z dziesięciu" skrytykowali zwyciężczynię odcinka. Uczestniczka nie znała odpowiedzi o dopływ Wisły.Teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną uczestników emitowany jest bezzmiennie od prawie trzydziestu lat. Widzowie z zainteresowaniem oglądają poczynania zawodników, sami próbując przy tym odpowiadać na trudne pytania zadawane przez prowadzącego.W ostatnim finale zwyciężyła trzydziestojednoletnia pani Aleksandra, która pomimo sukcesu spotkała się z krytyką internautów. Widzowie nie byli zadowoleni z błędnych odpowiedzi podawanych przez uczestniczkę na początkowych etapach rywalizacji.

Jeden z dziesięciu
07.01.2022 01:00 Na profilu "Jeden z dziesięciu" pojawił się ważny komunikat. Fani komentują

"Jeden z dziesięciu" to program, który od lat emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej i cieszy się ogromną popularnością. Tymczasem na profilu programu w mediach społecznościowych pojawił się pilny komunikat. Wielu internautów jest zawiedzionych.- Szanowni Państwo, zanim zaprosimy Was na jutrzejszy Wielki Finał 128. edycji mamy prośbę - rozpoczyna się post produkcji programu na Facebooku.