Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tania linia lotnicza reaguje na rewelacje Goździalskiej o pobiciu w samolocie. Przedstawiono zupełnie inną wersję wydarzeń
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.02.2024 13:39

Tania linia lotnicza reaguje na rewelacje Goździalskiej o pobiciu w samolocie. Przedstawiono zupełnie inną wersję wydarzeń

Monika Goździalska, fot. KAPiF
Monika Goździalska, fot. KAPiF

Monika Goździalska utrzymuje, że została uderzona podczas rejsu tanimi liniami lotniczymi z Malagi do Warszawy. Obsługa pokładowa nie zareagowała podobno tak, jak oczekiwała tego celebrytka. Teraz głos zabrała przedstawicielka przewoźnika. Robi się ciekawie.

Monika Goździalska o incydencie w samolocie

Monika Goździalska, znana szerszej publiczności za sprawą występów w programach “Big Brother” i “The Real Housewives. Żony Warszawy”, poskarżyła się w swoich mediach społecznościowych na incydent, do którego doszło rzekomo w samolocie linii lotniczej Wizz Air.

Gwiazda utrzymuje, że podczas startu z Malagi do Warszawy korzystała z telefonu ustawionym na tryb samolotowy. Nieoczekiwanie siedzący za nią pasażer miał zacząć nachalnie zwracać jej uwagę, że powinna wyłączyć urządzenie.

(…) odezwał się do mnie facet: "Proszę wyłączyć ten telefon, bo startujemy. Nie widzisz?". Byłam w totalnym w szoku, bo nie wiem, po co mam wyłączać telefon, skoro i tak mam w trybie flight mode. No więc powiedziałam, żeby zajął się swoim telefonem, bo ja mam włączony tryb samolotowy. Do tego zaczął mnie wyzywać. Więc podniosłam telefon, żeby nagrać to, jak się ten człowiek zachowuje. W dzisiejszych czasach myślę, że nie tylko ja tak reaguję, by mieć ewentualny dowód na zaistniałą sytuację - tłumaczyła celebrytka.

W momencie, gdy Monika Goździalska skierowała obiektyw aparatu w stronę mężczyzny, ten miał ją uderzyć. Gwiazda niezwłocznie poinformowała o incydencie załogę pokładową. Ta nie zareagowała jednak tak, jak oczekiwała.

"Mam coś uszkodzone wewnątrz". W trakcie lotu doszło do tragedii. Gwiazda Polsatu wydała oświadczenie. Tanie linie mają problem "Pier***ony armagedon". Koszmar polskiej gwiazdy w samolocie. Wszystko nagrała

Monika Goździalska o reakcji załogi

Jak tłumaczyła Monika Goździalska, rzekomy agresor miał zostać wezwany do pursera, osoby pełniącej funkcję zwierzchnika obsługi pokładowej. Po chwili gwiazda została poinformowana, że pasażer chce ją przeprosić, ale podtrzymuje swój osąd wobec zaistniałej sytuacji.

Takie rozwiązanie okazało się dla celebrytki niewystarczające. Zażądała wezwania policji zaraz po wylądowaniu. Załoga nie zareagowała jednak na jej prośbę, a ostatecznie wyręczyć musiał ją partner Goździalskiej.

Każdy udawał, że nic się nie dzieje. Czuję się zażenowana tym, że poczucie bezpieczeństwa ludzkiego jest tak bardzo bagatelizowane. To nie o to chodzi, że ktoś mi przyp***ł tak, że odpadła mi głowa. Nie. Mam coś uszkodzone wewnątrz. Po prostu niefortunnie to uderzenie poleciało - skarżyła się gwiazda na opublikowanym nagraniu.

O komentarz do sprawy incydentu na pokładzie do linii Wizz Air wystąpiła redakcja Plejady. Oświadczenie przedstawicielki linii zdaje się rzucać nowe światło na całą sytuację.

Wizz Air reaguje na incydent z udziałem Moniki Goździalskiej

Jak wytłumaczyła w odpowiedzi na prośbę Plejady przedstawicielka Wizz Air Anna Robaczyńska, załoga samolotu zareagowała zgodnie z wytyczoną procedurą. Co więcej, gwieździe miała zostać złożona propozycja zmiany miejsca, ta jednak nie chciała podobno z niej skorzystać.

Nasza załoga została poinformowana przez jedną pasażerek, że doszło do sytuacji konfliktowej pomiędzy nią a jednym z pasażerów. Załoga zaproponowała pasażerce zmianę miejsca, aby uniknąć ewentualnego dalszego kontaktu z wymienionym pasażerem, czego pani nie zaakceptowała. Podczas rozmowy między załogą a pasażerką nie było widać żadnych obrażeń na jej twarzy - przekazała reprezentantka linii lotniczej.

Jak na te słowa zareaguje Monika Goździalska? Czy celebrytka nie odpuści przewoźnikowi i będzie się domagać sprawiedliwości? Z pewnością przekonamy się już wkrótce.

Zobacz: Michał Wiśniewski zarabiał miliony, a na starość grozi mu straszna bieda. Gwiazdor ujawnił, jakąś dostanie emeryturę. “Ochłapy”

Monika Goździalska
Monika Goździalska, fot. KAPiF
Monika Goździalska
Monika Goździalska, fot. KAPiF
Monika Goździalska
Monika Goździalska, fot. KAPiF

Źródło: plejada.pl