Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Monika Goździalska

Monika Goździalska

Krzysztof Stanowski, fot. Wojciech Olkusnik/East News, canva.com
07.04.2024 10:20 Gwiazda ujawniła, ile płaci Krzysztof Stanowski. Nawet w TVP nie ma takich stawek

Założenie przez Krzysztofa Stanowskiego własnego kanału w serwisie YouTube było strzałem w dziesiątkę. Inicjatywa dziennikarza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i, jak się okazuje, można dzięki niej nieźle zarobić. Jedna z gwiazd “Kanału Zero” wyjawiła o jakich kwotach mowa.

Kasia Cichopek
06.04.2024 19:18 Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać". Przykre, jak ją podsumowała

Odejście Kasi Cichopek z "Pytania na śniadanie" wywołało spore emocje. Jeszcze nie tak dawno nazywana była jedną z największych osobistości telewizyjnych w naszym kraju. Teraz gwiazda Polsatu wbiła jej niemałą szpilę. Chłodno podsumowała jej starania w śniadaniówce. Takie słowa mogą zaboleć.

Monika Goździalska, fot. KAPiF
06.02.2024 13:39 Tania linia lotnicza reaguje na rewelacje Goździalskiej o pobiciu w samolocie. Przedstawiono zupełnie inną wersję wydarzeń

Monika Goździalska utrzymuje, że została uderzona podczas rejsu tanimi liniami lotniczymi z Malagi do Warszawy. Obsługa pokładowa nie zareagowała podobno tak, jak oczekiwała tego celebrytka. Teraz głos zabrała przedstawicielka przewoźnika. Robi się ciekawie.

Monika Goździalska
02.02.2024 08:19 "Mam coś uszkodzone wewnątrz". W trakcie lotu doszło do tragedii. Gwiazda Polsatu wydała oświadczenie. Tanie linie mają problem

Monika Goździalska to modelka, celebrytka i bizneswoman, która zasłynęła, dzięki udziałowi w kontrowersyjnych programach telewizyjnych. Od tego czasu ciągle jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śledzą ją setki tysięcy ludzi. Gwiazda opowiedziała tam właśnie o wstrząsającym zdarzeniu.

Monika Goździalska
23.10.2023 12:39 "Pier***ony armagedon". Koszmar polskiej gwiazdy w samolocie. Wszystko nagrała

Monika Goździalska dała się poznać widzom Polsatu jako jedna z bohaterek programu "The Real Housewives. Żony Warszawy". Lubiąca luksusy uczestniczka konkursów piękności na co dzień podróżuje z Polski do słonecznej Hiszpanii. Nie przypuszczała, że jeden z lotów będzie dla niej istnym koszmarem. O wszystkim opowiedziała internautom.

Monika Goździalska
07.10.2023 09:25 Tak zareagowała na wieść o ciąży! Monika Goździalska dowiedziała się w programie, kamery wszystko zarejestrowały

Monika Goździalska jest bohaterką nowego reality show Polsatu “Żony Warszawy”. Na antenie usłyszała wiadomość o ciąży. Jak zareagowała 43-latka?

The Real Housewives Warszawa. Kto w programie?
06.07.2023 10:57 Gwiazda hitów TVN w "The Real Housewives Warszawa"! Polsat ściągnął do programu weterankę show-biznesu!

Rusza polska edycja “The Real Housewives Warszawa”. Polsat skompletował już obsadę. Kogo zobaczymy wśród uczestniczek? Jedną z bohaterek jest znana celebrytka, która ma na swoim koncie udział w najpopularniejszych programach.