Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda hitów TVN w "The Real Housewives Warszawa"! Polsat ściągnął do programu weterankę show-biznesu!
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.07.2023 10:57

Gwiazda hitów TVN w "The Real Housewives Warszawa"! Polsat ściągnął do programu weterankę show-biznesu!

The Real Housewives Warszawa. Kto w programie?
The Real Housewives Warszawa. Kto w programie?

Rusza polska edycja “The Real Housewives Warszawa”. Polsat skompletował już obsadę. Kogo zobaczymy wśród uczestniczek? Jedną z bohaterek jest znana celebrytka, która ma na swoim koncie udział w najpopularniejszych programach. 

Rusza polska edycja "The Real Housewives"

Polsat szykuje edycję kultowego reality-show, które doczekało się emisji w ponad 40 krajach świata. Już wkrótce zobaczymy “The Real Housewives Warszawa”, w którym udział weźmie siedem kobiet mających wielkie pieniądze. Na widzów czekają ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu.

Uczestniczki programu zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż – między innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja z jaką podchodzą do swojej pracy oraz zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy.

Polsat opublikował już pierwsze nagranie z kobietami, o których wkrótce będzie mówiła cała Polska. To filmik z planu reality-show. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak wspomniane milionerki bawią się na jachcie. Stacja nie ujawniła jednak ich nazwisk, a twarze – dzięki odpowiedniemu kadrowi – są niemal niewidoczne.

Przyjaciel Michała Szpaka robi furorę w sieci. Kim jest przystojny Dawid? On też jest cenionym artystą

Kim jest Monika Goździalska – uczestniczka "The Real Housewives Warszawa"?

Kto występuje w “The Real Housewives Warszawa”? Shownews dotarł do informacji o udziale jednej z najbardziej znanych celebrytek w kraju. Według ustaleń serwisu w obsadzie programu znalazła się Monika Goździalska, która ze światem show-biznesu związana jest od dawna.

Kim jest Monika Goździalska? Ma 40 lat. Już jako nastolatka podpisała kontrakt z agencją modelek Next. Szła w pokazach Diora czy Vivienne Westwood. Jej kwitnącą karierę przerwała ciąża, która wyeliminowała ją z życia publicznego. 

Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF

Po porodzie i wychowaniu dziecka Monika wróciła do świata mediów. Wzięła udział w 3. edycji “Big Brothera”, z którego zrezygnowała ze względu na problemy zdrowotne. Ma na swoim koncie także udział w “MasterChefie” oraz programach “Ugotowani” i “Dzień Dobry TVN”, gdzie prowadziła swój kącik kulinarny. Była także prezenterką kanału Superstacja.

W 2015 roku o Monice Goździalskiej zrobiło się głośno w mediach za sprawą jej rozbieranej sesji na łamach magazynu "CKM". Rok później celebrytka została dyrektorem zarządzającym nowej stacji telewizyjnej TO!TV, gdzie prowadziła na żywo własny program "TO! Do Garów". Przez kilka lat była także prezesem wydawnictwa Extra Media – przypomina Shownews.

Monika Goździalska – życie prywatne, co robi teraz?

W 2006 roku Monika wyszła za mąż. Jej małżeństwo zakończyło się 10 lat później. Para doczekała się dwojga dzieci – syna Tristana i córki Natalii, która – jak poinformowała sama gwiazda – jest lesbijką:

Nigdy nie przestawajcie kochać swoich dzieci. Dajcie im dużo wsparcia, nawet jeśli mają inną orientację. Matki niech nie krzywdzą swoich dzieci, bo na to nie zasługują. Traktujcie swoje dzieci na równi, nie ma inności na tym świecie. Jesteśmy ludźmi, którzy niczym się nie różnią. Wspieram swoją córkę na każdym kroku i kocham ją nad życie – napisała na Instagramie.

Obecnie Monika prowadzi swój podcast w Radiu Rutyna oraz portal o zwierzętach Petgram. W połowie czerwca ukazała się jej debiutancka książka pt. "Skandaliczne życie modelek", w której ujawnia szokujące kulisy branży fashion.

Wygląda na to, że Goździalska będzie najbardziej rozpoznawalną w mediach uczestniczką “The Real Housewives Warszawa”.

Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF
Monika Goździalska, fot. KAPIF