Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać". Przykre, jak ją podsumowała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.04.2024 19:18

Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać". Przykre, jak ją podsumowała

Kasia Cichopek
Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek, fot. KAPiF

Odejście Kasi Cichopek z "Pytania na śniadanie" wywołało spore emocje. Jeszcze nie tak dawno nazywana była jedną z największych osobistości telewizyjnych w naszym kraju. Teraz gwiazda Polsatu wbiła jej niemałą szpilę. Chłodno podsumowała jej starania w śniadaniówce. Takie słowa mogą zaboleć.

Kasia Cichopek pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie"

Aktorka dołączyła do grona prowadzących śniadaniówki TVP już jako gwiazda najpopularniejszego serialu stacji "M jak miłość". Debiutując w roli prezenterki programu na żywo, otrzymała partnera obytego z kamerą. W duecie z Maciejem Kurzajewskim występowała przez cztery lata w "Pytaniu na śniadanie".

Niestety diametralne roszady w stacji nie uchroniły nawet ich, choć po ujawnieniu ich związku duet bił rekordy popularności. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski musieli pożegnać się z widzami TVP.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. […] Życzymy powodzenia nowym Prowadzącym - pisali w pożegnalnym poście.

Na miejsce "starych gwiazd" szybko wybrano nowych prezenterów, choć wokół zwolnień znanych nazwisk nadal nie brak kontrowersji. O Kasi Cichopek mało pochlebnie wypowiedziała się gwiazda Polsatu. W pewnym momencie zaczęła nawet porównywać ją do innej gospodyni "Pytania na śniadanie". Gorzko podsumowała jej umiejętności.

Kasia Cichopek: "Jestem po kolejnych badaniach". Wydała komunikat prosto z kliniki Kasia Cichopek po odejściu z "PnŚ" zmieniła fryzurę. W TVP dostała surowy zakaz metamorfoz

Gwiazda Polsatu ostro o Kasi Cichopek. "Nie byłam w stanie jej oglądać"

Kasia Cichopek po zakończeniu współpracy z "Pytaniem na śniadanie" przeniosła się do mediów społecznościowych, gdzie wraz z Maciejem Kurzajewskim prowadzi podcast "Serio?". Oprócz tego nadal występuje w "M jak miłość", które przynosi jej największą popularność.

Okazuje się jednak, że jej dotychczasowe występy w TVP nie przypadły wszystkim do gustu. Monika Goździalska, która zyskała rozgłos dzięki programowi Polsatu "The Real Housewives", a obecnie jest dziennikarką Kanału Zero, nie szczędziła krytyki wobec aktorki. 

Nie byłam w stanie jej oglądać, bo to było takie lelum-polelum. Takie "Jestem słodko-pierdząca, a nią nie jestem". Nie lubię takich ludzi. Lubię ludzi transparentnych, którzy to, co mają w sercu, to i na języku. Uważam, że w dzisiejszych czasach prawda niewygodna, ale bezpośredniość się sprzedaje. "Słodko-pierdzące" życie nie bardzo - mówiła w rozmowie z portalem Pomponik.

Celebrytka zaczęła nawet porównywać dwie z dotychczasowych gwiazd "Pytania na śniadanie". Kasia Cichopek nie mogła liczyć na komplement od "koleżanki po fachu".[

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF

Gwiazda Polsatu porównała byłe prowadzące "Pytania na śniadanie". Kto wypadł lepiej?

Monika Goździalska nie zatrzymała się na uszczypliwości i dalej zaczęła wymieniać wady Kasi Cichopek. W pewnym momencie wspomniała nawet o innej gwieździe "Pytania na śniadanie", Izabelli Krzan. Obie mają teraz okazję występować w programach Kanału Zero. Celebrytka bez ogródek porównała dawne twarze TVP. Jej ocena nie zaskakuje.

Gdzie Iza Krzan, a gdzie Kasia Cichopek? Iza jest młodą, ambitną dziewczyną, która ma pasję i charyzmę. Kasia Cichopek to jest taka Kinga z "M jak miłość" - podsumowała.

Nic dziwnego, że celebrytka pochwaliła dawną prezenterkę TVP. W końcu obie należą teraz do porannego programu Kanału Zero. Daleko im jednak do popularności, jaką obecnie dzierży "Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie" nawet po zmienionej obsadzie. Czas pokaże, czy inna stacja skusi się na styl pracy Kasi Cichopek? Chętnych nie brakuje.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, Izabella Krzan
Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, Izabella Krzan
Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek, fot. KAPiF
Monika Goździalska
Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek, fot. KAPiF
Monika Goździalska
Gwiazda Polsatu wbija szpilę Kasi Cichopek, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik