Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Aleksandra Grysz

Aleksandra Grysz

Gwiazdy Pytania na śniadanie na wakacyjnej konferencji
27.05.2024 16:43 Gwiazdy promują wakacyjny sezon "Pytania na śniadanie": Dowbor, Tadla, Burzyńska

Gwiazdy “Pytania na śniadanie” promują wakacyjne odcinki programu. Na konferencji stawiła się plejada gwiazd. Nie zabrakło prowadzących i reporterów śniadaniówki. W centrum uwagi była ciężarna prezenterka.

Aleksandra Grysz
24.05.2024 13:15 Wczoraj Marina i Wojtek, dzisiaj oni. Zdradzili płeć dziecka

W ostatnim czasie show-biznes został zalany wiadomościami o ciążach gwiazd. Przyszli rodzice z dumą dzielą się szczegółami w mediach społecznościowych. Niedawno poznaliśmy płeć dziecka Mariny i Wojtka Szczęsnego, a teraz kolejna para ujawniła tę informację. Urocze nagranie szaleje po internecie.

Tomek Tylicki
19.05.2024 19:01 Gwiazda "PnŚ" pokazała zdjęcia z komunii córki. Ciężarna żona w centrum uwagi

Gwiazdor “Pytania na śniadanie” i jego żona przeżyli koszmar utraty wyczekanej ciąży. Teraz Ola Grysz z radością pokazuje ciążowy brzuszek, a Tomek Tylicki pokazał urocze ujęcia z komunii córki.

TVP, ciąża
08.03.2024 09:24 Gwiazda "Pytania na śniadanie" ogłosiła ciążę. Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. "Czekamy na Ciebie"

Znana i lubiana dziennikarka TVP właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Wcześniej przeżyła poronienie, teraz nie posiada się z radości. Pokazała ciążowy brzuszek.

Sylwester 2023 TVP. Gwiazdy na konferencji, fot. KAPIF
19.12.2023 13:55 Sylwester 2023 TVP. Gwiazdy na konferencji: Joanna Liszowska, Allan Krupa, Daria Marx, Kajra i Sławomir

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, to zaś może oznaczać tylko jedno – imprezy sylwestrowe, organizowane przez największe stacje telewizyjne. Wśród nich, podobnie jak w ostatnich latach, “Sylwester Marzeń”, tradycyjnie organizowany przez TVP. Za nami konferencja w sprawie wydarzenia. Kto się na niej pojawił? Szczegóły.

Aleksandra Grysz pokazała, co choroba zrobiła z jej ciałem
02.11.2023 19:35 Aleksandra Grysz pokazała, co choroba zrobiła z jej ciałem. Po niej pojawiły się kolejne. Aż przykro patrzeć na te zdjęcia

Aleksandra Grysz poinformowała w obszernym poście na Instagramie o kłopotach zdrowotnych, z jakimi się zmagała. Opatrzyła wpis zdjęciami, na których widać, co się działo z jej ciałem. Odważna publikacja.

Aleksandra Grysz, fot. Instagram
15.10.2023 20:27 Aleksandra Grysz pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem. "To trudny dzień, ale i bardzo ważny". Ważny apel gwiazdy TVP

Aleksandra Grysz z “Pytania na śniadanie” straciła dziecko. Teraz opublikowała ważny post w mediach społecznościowych. Zapozowała między innymi z ciążowym brzuszkiem. Co napisała?

Aleksandra Grysz
17.08.2023 21:21 Tylko u nas: Aleksandra Grysz po raz pierwszy o stracie dziecka. Zdobyła się na wyznanie o ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej!

Redakcja Świata Gwiazd przy okazji ogłoszenia jesiennej ramówki TVP rozmawiała z gwiazdami też na niełatwe tematy. Aleksandra Grysz, należąca do zespołu „Pytania na śniadanie” niedawno straciła upragnioną, wyczekaną ciążę. W rozmowie z nami zupełnie znienacka zaczęła mówić o ciężarnej Gosi Tomaszewskiej, którą regularnie widuje w pracy.

Aleksandra Grysz
03.08.2023 12:55 Aleksandra Grysz zniknęła z telewizji po stracie dziecka. Przykre, co się z nią teraz dzieje

Gdy część internautów oszalała na punkcie wiadomości o ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej, widzowie "Pytania na śniadanie" doskonale pamiętają niedawny dramat, który rozgrywał się w życiu jej programowej koleżanki. Aleksandra Grysz opowiedziała w mediach społecznościowych, jak czuje się po poronieniu.

Aleksandra Grysz EA
27.05.2022 10:11 Aleksandra Grysz wspiera zbiórkę dla małej dziewczynki. Prosi swoich fanów o pomoc

Aleksandra Grysz postanowiła zachęcić swoich fanów do pomocy chorej dziewczynce. Chciałaby, aby wsparli 3-letnią Julię Orłowską z Olsztyna, której rodzice potrzebują 22000 zł na specjalny kombinezon Mollii. "Chcemy dać jej możliwość spróbować osiągnąć maksimum swoich możliwość" - piszą rodzice o swojej córce.Aleksandra Grysz to jedna z prowadzących program "Pytanie na śniadanie". Gwiazda postanowiła skorzystać ze swojej platformy w mediach społecznościowych i zachęcić obserwatorów do pomocy chorej dziewczynce.