Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "PnŚ" pokazała zdjęcia z komunii córki. Ciężarna żona w centrum uwagi
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.05.2024 19:01

Gwiazda "PnŚ" pokazała zdjęcia z komunii córki. Ciężarna żona w centrum uwagi

Tomek Tylicki
fot. KAPiF; Instagram

Gwiazdor “Pytania na śniadanie” i jego żona przeżyli koszmar utraty wyczekanej ciąży. Teraz Ola Grysz z radością pokazuje ciążowy brzuszek, a Tomek Tylicki pokazał urocze ujęcia z komunii córki.

Kolejna para w "Pytaniu na śniadanie": Tomek Tylicki i Ola Grysz

Tomasz Tylicki jest jedną z nowych gwiazd “Pytania na śniadanie”. Po tym, jak przez program śniadaniowy TVP przetoczyła się fala zwolnień, dziennikarz został prowadzącym wraz z Beatą Tadlą. Mało kto jednak wie, że jego wieloletnia ukochana także pracuje przy tym formacie. Aleksandra Grysz regularnie pojawia się na wizji jako prowadząca kącika show-biznesowego.

Tylicki w przeszłości pracował w Polsacie i TVN, jednak z TVP był związany już od dobrych kilku lat. Wraz z Olą prowadził też program TVP “Czas w las”. Prywatnie jest ojcem 10-letniej córki z poprzedniego związku. Bardzo marzył o tym, by mieć wspólną pociechę z Olą. Niestety jakiś czas temu Grysz poroniła. Dziennikarka bardzo przeżyła utratę ciąży, smutne szczegóły poniżej.

Beata Tadla tłumaczy się z wpadki w "PnŚ". Tylicki też dołożył do pieca. Działo się! Widzowie szybko ocenili nowy duet w "Pnś". Takiej burzy z piorunami dawno nie było

Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz przeżyli poronienie

Tylicki i Grysz ujawnili w 2023 roku, że Ola straciła ciążę. Grysz otwarcie opowiedziała o tym doświadczeniu w mediach społecznościowych. Bardzo chcieli mieć dziecko, ale niespodziewanie dowiedzieli się o poważnych komplikacjach.

Jeszcze kilka dni temu byłam w ciąży, to była ciąża planowana, wyczekana, szczęśliwa, piękna i bardzo się cieszyłam każdym jej dniem. Aż w końcu przyszedł dzień, w którym okazało się podczas jednego z badań genetycznych, że są pewne komplikacje. Starałam się wierzyć do końca, że to jest pomyłka – opowiadała dziennikarka w sieci ze łzami w oczach.

Ola po pewnym czasie postanowiła pamiętać z tego okresu tylko to, co dobre.

To był najtrudniejszy czas w naszym życiu – pełen bólu, strachu, łez, niezrozumienia, niewyobrażalnego cierpienia. Ale nie tak chcemy Cię zapamiętać. W końcu za nami także całe trzy najpiękniejsze wspólnie spędzone miesiące – pisała Aleksandra, zwracając się do nienarodzonego dziecka.

Teraz para spodziewa się upragnionej pociechy. Nie ukrywają swojej radości. Tomasz pokazał zdjęcia z Pierwszej Komunii jego córki, a przy okazji Ola pochwaliła się pięknym ciążowym brzuszkiem, szczegóły i zdjęcia poniżej.

Tomek Tylicki pokazał ciężarną Olę Grysz: zdjęcia

Tylicki pokazał kilka uroczych, rodzinnych zdjęć z Pierwszej Komunii swoje córeczki. Poza sakramentem była też zabawa. Dziewczynka mogła liczyć na piękny, czekoladowy tort i masę balonów. Widać, że ona i Ola Grysz rozumieją się świetnie: na jednym z kadrów żona Tomka z wielką czułością patrzy na jego córkę i delikatnie ją obejmuje.

Poza kadrami z komunii gwiazdor TVP pokazał też piękny film z żoną. Ola Grysz spaceruje na nim u boku Tomka, eksponując okazały, ciążowy brzuszek. Oboje uśmiechają się promiennie i widać, że są dobrej myśli. Poniżej możecie zobaczyć wszystko na zdjęciach.

Tomek Tylicki, Ola Grysz, komunia córki, ciąża, historia poronienia, Pytanie na śniadanie
Tomek Tylicki i ciężarna Ola Grysz, fot. instagram.com/tomektylicki
Tomek Tylicki, Ola Grysz, komunia córki, ciąża, historia poronienia, Pytanie na śniadanie
Tomek Tylicki i ciężarna Ola Grysz, fot. instagram.com/tomektylicki