Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

__Anna Kalczyńska__ jest polską dziennikarką telewizyjną, która od dwudziestu lat pojawia się w mediach. Początkowo pracowała w redakcji Pegaza w TVP1 oraz TVP Polonia, a od 2002 roku dołączyła do grupy TVN24. Od września 2014 roku współtworzy poranny progarm "Dzień dobry TVN", zastępując Jolantę Pieńkowską. Jej kanapowymi partnerami byli: Robert Kantereit oraz Jarosław Kuźniar. Od 2016 roku wspóprowadzi śniadaniówke w parze z Andrzejem Sołtysikiem. W 2007 roku została żoną Macieja Maciejowskiego. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: Jana, Hannę oraz Krystynę. Dziennikarka ma 166 cm wzrostu, blond włosy oraz zielony kolor oczu.

Anna Kalczyńska
20.05.2024 23:03 Pożegnalny post Kalczyńskiej. Zrobiła to po 12 latach

Anna Kalczyńska przeżyła ostatnio trudne chwile. Zamieściła pożegnalny post. A to wszystko po 12 latach.

Anna Kalczyńska
12.04.2024 23:17 Anna Kalczyńska o kulisach zwolnień w "DDTVN". Wbiła szpilę Prokopowi. Ale go podsumowała

Anna Kalczyńska była jedną z kilku osób, które właściwie z dnia na dzień straciły pracę w „Dzień dobry TVN”. Teraz otworzyła się w rozmowie z inną dziennikarką, którą stacja potraktowała w skandaliczny sposób – Anną Wendzikowską. Co ujawniła?

Anna Kalczyńska
15.02.2024 12:25 Anna Kalczyńska opublikowała wstrząsający post. Pisze o nowotworze. "Gdybym wiedziała wcześniej"

Znana z dużej aktywności w mediach społecznościowych Anna Kalczyńska dodała nowe zdjęcie, które opatrzyła obszernym wpisem. Prezenterka zszokowała obserwujących wyznaniem na temat poważnej choroby.

Anna Kalczyńska
13.02.2024 12:42 Anna Kalczyńska pokazała zdjęcia w bikini, ale wszyscy i tak patrzą tylko na jej mamę. "Po prostu laska"

Anna Kalczyńska przez lata była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Po zwolnieniu z “Dzień Dobry TVN” musiała jednak skupić się na innych priorytetach. Dużo czasu poświęca obecnie podróżom i odkrywaniu nowych miejsc. Ostatnio podzieliła się relacją z babskiego wypadu. Internauci są oczarowani mamą dziennikarki!

Anna Kalczyńska o Dodzie
23.01.2024 23:10 TYLKO U NAS. Anna Kalczyńska wspomina wywiad z Dodą: "Napięcie i stres". Aż tak trudno się z nią rozmawia?

Anna Kalczyńska sympatię widzów zaskarbiła już jako prowadząca “Dzień Dobry TVN”. Jej partnerem telewizyjnym był Andrzej Sołtysik. Teraz to on przeprowadził z nią wywiad dla Świata Gwiazd. Kalczyńska wypowiedziała się w dosadnych słowach o Dodzie.

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik
15.01.2024 20:09 TYLKO U NAS: Andrzej Sołtysik spotkał się z Anną Kalczyńską! Tak ją uratował przed tragedią

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska przez lata tworzyli telewizyjny duet. Teraz doszło między nimi do spotkania, ale jego początek był bardzo dramatyczny. Dziennikarz musiał pilnie pomóc swojej koleżance. Mamy zdjęcia! Wiemy, dokąd się udali później.

Anna Kalczyńska i jej mąż pokazali pocięte dłonie
01.10.2023 23:10 Anna Kalczyńska z mężem pokazali pocięte dłonie. To spotkało ich na urlopie w Afryce

Anna Kalczyńska i jej mąż pokazali w sieci pocięte dłonie. Co się przydarzyło byłej gospodyni “Dzień Dobry TVN” i jej małżonkowi Maciejowi Maciejowskiemu?

Anna Kalczyńska, Michał Adamczyk
08.09.2023 14:10 Anna Kalczyńska o aferze z Michałem Adamczykiem, ma jasne stanowisko w sprawie. "Nie jest to jedyna sytuacja"

Sprawa Michała Adamczyka wywołała sporo emocji w polskich mediach. Anna Kalczyńska, która jeszcze do niedawna związana była ze stacją TVN, wyznała nam, co sądzi o ujawnieniu szczegółów. Prezenterka nie gryzła się w język.

Anna Kalczyńska
16.01.2023 08:13 Anna Kalczyńska powiedziała, co myśli o Rosjance z wyborów Miss Universe. Chłodne słowa

Finał Miss Universe 2023 upłynął w obliczu potężnego skandalu. Anna Linnikova, reprezentująca Rosję, wystąpiła w krwistoczerwonej sukni, nawiązującej do potęgi imperium rosyjskiego. Teraz Anna Kalczyńska mocno podsumowała, co myśli o jej uczestnictwie.71. zawody Miss Universe wygrała reprezentantka USA — R'Bonney Gabriel. Wyróżnienia otrzymały również Miss Ukrainy, Tajlandii, Chile oraz Malty. A jednak to o kandydatce Rosji mówi się najwięcej.

Anna Kalczyńska Katarzyna Cichopek EA
07.12.2022 15:46 Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Anna Kalczyńska w mediach społecznościowych przywołała najnowsze informacje zza Oceanu dotyczące pewnej pary prezenterów. Nie sposób nie zauważyć powiązań sprawy z przypadkiem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.Prezenterka "Dzień dobry TVN" pozostaje w stałym kontakcie z internautami za sprawą mediów społecznościowych, gdzie zebrała prawie 200 tysięczną publiczność. Niedawno podzieliła się z nimi historią dwójki prezenterów, którzy przez ujawniony romans stracili pracę. Czy gwiazda śniadaniówki chciała dać tym przykładem pstryczka rodzimej stacji?

Anna Kalczyńska EA
14.08.2022 14:42 Anna Kalczyńska na plaży pokazała płaski brzuch. Znamy sekret jej urody

Anna Kalczyńska obecnie relaksuje się na wczasach spędzanych nad polskim morzem. Prezenterka i gwiazda stacji TVN postanowiła pokazać światu swoje zdjęcia w bikini, na których eksponuje kobiece kształty. Internauci pieją z zachwytu i zastanawiają się, jaki jest sekret figury Ani. Widzowie śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN" z pewnością znają Annę Kalczyńską, która obecnie prowadzi format w duecie z Andrzejem Sołtysikiem. Jest jedną z najbarwniejszych postaci stacji, którą z zapartym tchem śledzą tysiące fanów.

Anna Kalczyńska
16.06.2022 17:34 Ekskluzywny Menel skomentował niefortunną wypowiedź Anny Kalczyńskiej. Przykre, co się stało

Anna Kalczyńska od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie obecnie prowadzi śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN". W jednym z ostatnich odcinków umówiono wypowiedź blogera, znanego jako Ekskluzywny Menel. W sieci opowiedział o swoim ojcostwie, co z kolei spotkało się z odpowiedzią dziennikarki. Mężczyzna nie przebierając w słowach, odniósł się do słów Klaczyńskiej.Kamil Pawelski wyznał w sieci, że natłok obowiązków sprawił, iż czuje się zmęczony. Podważyła to Anna Kalczyńska, dając za przykład swojego brata, który jest ojcem czwórki dzieci. W sieci zawrzało.

Anna Kalczyńska
06.05.2022 17:40 Anna Kalczyńska na maturze. Dziennikarka pokazała zdjęcie z 1995 roku

Czy poznajecie dziewczynę na zdjęciu? Dzisiaj to znana dziennikarka, w przeszłości związana ze stacją TVN24, a od kilku lat jedna z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Na fotografii z 1995 roku właśnie zdaje maturę.Jej rodzice, Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński, byli aktorami. Z sympatią podeszli do pasji córki, którą od samego początku pasjonowało dziennikarstwo. Studiowała w Kolegium Europejskim, Uniwersytecie Bostońskim oraz Uniwersytecie Warszawskim. Na początku pracowała w programie "Pegaz" na TVP1, choć szybko przeniosła się do TVN.

pjimage - 2022-03-06T165904.631
06.03.2022 01:00 Anna Kalczyńska wzruszyła się na wizji. "Dzieci cały czas mają nadzieję, że wrócą"

Anna Kalczyńska już nie raz pokazała, że nie jest jej obojętna krzywda innych. Ostatnio na kanapie "Dzień Dobry TVN" nie mogła powstrzymać łez. Co działo się w programie?Anna Kalczyńska jak zawsze pojawiła się w studiu z Andrzejem Sołtysikiem. Ten jak zwykle wspierał ją w trudnej sytuacji.

Anna Kalczyńska
23.01.2022 01:00 Anna Kalczyńska miała wypadek. Zjeżdżała "na pełnej petardzie"

Anna Kalczyńska poinformowała w mediach społecznościowych o wypadku, do którego doszło podczas jej zimowego wypoczynku. Gospodyni programu "Dzień Dobry TVN" opublikowała w sieci wymowne zdjęcie, a także opowiedziała o okolicznościach zdarzenia. Wystosowała także apel do obserwujących ją fanów.