Magdalena Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski od lat tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Ich wspólny występ w „Pytaniu na śniadanie” znów przyciągnął uwagę widzów, bo oprócz tematów zawodowych i rodzinnych zdradzili sporo szczegółów z codziennego życia, o których wcześniej rzadko mówili publicznie.