Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski

Krystyna Lewenfisz oszukała gwiazdy, fot. KAPIF
20.02.2024 11:25 Mamy nową Herde! Gwiazdy MASOWO ujawniają fałszerstwa i przekręty topowej menadżerki. Pracowała z największymi!

Kim jest Krystyna Lewenfisz? Gwiazdy nie mają na jej temat najlepszego zdania. Pierwszy raz jej podopieczni wspólnie opowiadają, jak zostali oszukani przez jedną z najpopularniejszych menadżerek w kraju. Lista jej ofiar jest długa.

Bartosz Żukowski ukradł 2 owce?
10.01.2024 08:00 Bartosz Żukowski ma problemy z prawem. Walduś z "Kiepskich" reaguje na doniesienia tabloidu

Bartosz Żukowski jest doskonale znany ze swojej roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich". Po zakończeniu telewizyjnej przygody aktor zajął się innymi aktywnościami, które pozornie mogły mu przynieść ogromne uznanie. Niestety dobre chęci zakończyły się poważnymi oskarżeniami prokuratury.

Bartosz Żukowski o chorobie. Wywiad dla Plejada.pl
08.01.2024 20:38 Bartosz Żukowski pierwszy raz o walce z chorobą. „Coraz gorzej się czułem”. To dlatego zniknął z mediów

Bartosz Żukowski przeszedł nie tylko bolesny i trudny rozwód, ale też ataki prasy. Dopiero teraz okazuje się, że to nie wszystko, co spotkało serialowego Waldusia ze „Świat według Kiepskich”. Aktor opowiedział o swojej chorobie.

Bartosz Żukowski przerywa milczenie w nowym wywiadzie
07.01.2024 10:21 Bartosz Żukowski w brutalnie szczerym wywiadzie. Zdradził, jak było naprawdę z rozwodem i więzieniem na niepłacenie alimentów

Bartosz Żukowski jest doskonale znany ze swojej roli Waldusia w polskim serialu komediowym "Świat według Kiepskich". Mimo sporej popularności aktor przez lata trzymał się z dala od show-biznesu. Teraz otworzył się na temat wpływu dziennikarzy na jego życie prywatne. Boleśnie cierpiał podczas rozwodu z powodu publicznego wizerunku.

Bartosz Żukowski
11.08.2023 10:01 Bartosz Żukowski pokazał partnerkę. Wybranka aktora jest związana z telewizją

Bartosz Żukowski pokazał partnerkę. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się swoją radością i miłością. Oprócz wspólnego zdjęcia z ukochaną pojawił się krótki, ale niezwykle wymowny opis. 

Bartosz Żukowski
12.02.2023 09:40 Poruszający apel Bartosza Żukowskiego. Fani są zachwyceni jego dobrym sercem

Bartosz Żukowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poprosił o wsparcie. Popularny Walduś z serialu "Świat według Kiepskich" zaangażował się w pomoc zwierzętom z hodowli, która wkrótce zostanie zlikwidowana. Jego apel poruszył serca internautów.Fani zasypali aktora mnóstwem komentarzy, w których wyrazili swoją radość i dumę. Zaangażowanie w pomoc zwierzętom została doceniona, a wiele osób zadeklarowało chęć dołożenia swojej cegiełki.

Żukowski EA
17.02.2022 01:00 Przykre informacje o Bartoszu Żukowskim. Fani nie kryją poruszenia

Bartosz Żukowski, który zasłynął z roli w "Świecie według Kiepskich" zapadł w pamięć milionom widzów, którzy z zapartym tchem oglądali perypetie rodziny zamieszkującej starą kamienicę. Ostatnio jednak wygląd gwiazdora wzbudził wiele zamieszania. Fani są bardzo zmartwieni jego aktualnym stanem.

Bartosz Żukowski
29.10.2021 02:00 Wszyscy zamarli na widok Waldusia z "Kiepskich". Niewiarygodne, jak teraz wygląda Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski największą popularność zawdzięcza roli Waldusia Kiepskiego z kultowego serialu Polsatu "Świat według Kiepskich". Aktor na pewien okres czasu zniknął z oczu opinii publicznej. Ostatnio jednak mieliśmy okazję zobaczyć go na premierze spektaklu "The Strings, czyli sex, drugs i disco". Bartosz Żukowski wygląda nie do poznania.Serialowy Walduś przeszedł ogromną metamorfozę. Fani otwierają oczy ze zdumienia i nie dowierzają w to, jak obecnie wygląda Bartosz Żukowski.