Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ewa Farna

Ewa Farna

__Ewa Farna__ - polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka i prezenterka telewizyjna. Na scenie muzycznej występuje od 11 roku życia. Wydała pięć albumów studyjnych w języku czeskim i sześć w języku polskim. Nagradzana wieloma prestiżowymi nagrodami, jak Superjedynki, Złote Dzioby, Viva Comet Awards, Fryderyki i Eska Music Awards. W 2017 roku poślubiła Martina Chobota, z którym ma dwójkę dzieci: Artura i Ellę. Data urodzenia: 12 sierpnia 1993. Kolor włosów: brunetka. Kolor oczu: brązowe. Wzrost: 165 cm.

Ewa Farna
10.05.2024 12:47 Ewa Farna niknie w oczach. Wokalistka zachwyca figurą

Ewa Farna przez lata musiała się mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Teraz gwiazda pochwaliła się szczupłą sylwetką. Szczegóły. 

Ewa Farna, Martin Chobot
31.03.2024 18:17 Mąż Ewy Farnej pozbył się loków! W nowej fryzurze wygląda jak zupełnie inny człowiek

Ewa Farna pochwaliła się zdjęciami z imprezy. Jest na nich także jej mąż Martin Chobot. Jednak trudno go poznać bez burzy charakterystycznych loków. Jak wygląda?

Ewa Farna, fot. KAPiF
19.02.2024 10:46 Ewa Farna zdradzona przez partnera. Nie do wiary z kim to zrobił. Cios prosto w serce

Ewa Farna została zdradzona. Piosenkarka, która cieszy się ogromną popularnością zarówno w Polsce jak i w Czechach wyjawiła, że jej ukochany zostawił ją dla innej. Jego wybór okazał się dla niej szokiem.

Ewa Farna
12.02.2024 18:13 To na pewno Ewa Farna? Tylko zobaczcie, jaka ona chudziutka! Oto sekret nowej figury gwiazdy

Ewa Farna jeszcze niedawno mierzyła się z hejtem z powodu swojej sylwetki. Czy teraz zamknie usta krytykantom? Nowe zdjęcia piosenkarki pokazują ją po gigantycznej metamorfozie.

Ewa Farna, Agnieszka Holland
27.09.2023 08:14 Ewa Farna zalana łzami u Kuby Wojewódzkiego. Wystarczyło kilka słów Agnieszki Holland

We wtorkowy wieczór widzowie TVN mogli posłuchać kolejnej rozmowy z najgłośniejszymi gwiazdami show-biznesu u Kuby Wojewódzkiego. Tym razem padało na Ewę Farnę i Agnieszkę Holland, która od premiery "Zielonej granicy" jest na ustach wszystkich. Wypowiedź reżyserki doprowadziła piosenkarkę do płaczu.

Ewa Farna
21.05.2023 12:40 To był cios, Ewa Farna długo nie mogła się pozbierać po tej zdradzie. "Dowiedziałam się o tym z gazet"

Ewa Farna nie należy do gwiazd, które o życiu prywatnym mówią często. Ostatnio jednak otworzyła się na temat pierwszego chłopaka. Związek zakończył się zdradą, której piosenkarka długo nie mogła wybaczyć. O wszystkim dowiedziała się za sprawą prasy.Związki gwiazd budzą wiele ciekawości, jednak w przypadku polsko-czeskiej piosenkarki pierwsza miłość zakończyła się ogromnym zawodem. O zdradzie ukochanego przeczytała na stronach gazet.

Ewa Farna
19.08.2022 09:52 Top of the Top Sopot Festival: Ewa Farna rozczuliła szczerością ws. kreacji na występ

Ewa Farna zaprezentowała swój talent podczas 2. dnia Top of The To Sopot Festival. Na występ wokalistki z utęsknieniem czekali wierni fani, którzy zachwycili się nie tylko śpiewem, ale również tańcem, ruchem scenicznym i stylizacją. Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie to wielkie wydarzenie dla polskiej branży muzycznej. Gwiazdy przygotowują się do swoich występów wiele tygodni. Dopracowują utwory, układy choreograficzne i oczywiście stylizacje, które przyciągają uwagę. Ewa Farna zdecydowała się zrezygnować z przygotowanej odświętnej sukni i zaprezentowała się na scenie w czymś zupełnie innym.

Ewa Farna EA
14.08.2022 16:53 Ewa Farna pokazała swoje dzieci, rodzinne zdjęcia obiegają sieć

Ewa Farna 12 sierpnia 2022 roku obchodziła swoje 29. urodziny. Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć, która zdradza, jak wygląda jej życie. Pojawiły się kadry z dziećmi i tatą, a także kulisy pracy. Szczęśliwa i spełniona zawodowo oraz rodzinnie Ewa rozczuliła fanów. Jedna z czołowych gwiazd polskiej i czeskiej sceny muzycznej, nie zatrzymuje się ani na moment i stale rozwija swoją karierę. Działa w branży artystycznej, aktywnie angażuje się w akcje społeczne, a także jest żoną oraz matką dwójki dzieci. Najnowszy post gwiazdy przybliża, jak wyglądają kulisy jej sukcesu.

Ewa Farna EA
10.03.2022 01:00 Historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota. Poruszające szczegóły

Ewa Farna jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Prywatnie gwiazda jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Co ciekawe, swojego ukochanego poznała właśnie dzięki muzyce i wspólnej pracy w zespole. Przedstawiamy historię miłości wokalistki i jej męża.Ewa Farna podkreśla, że teraz w jej życiu na pierwszym miejscu jest rodzina i dbanie o bliskich. Gwiazda niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko — córeczkę Ellę. Wszystko dzięki jej ukochanemu, który zachęcił ją do zmiany swojego życia. Kim jest mąż piosenkarki?

Ewa Farna
18.08.2021 02:00 Sopot Festival: Podczas występu Ewy Farnej na scenie pojawili się wyjątkowi goście

Niespodziewani goście na scenie podczas występu Ewy Farnej na Top of the Top Sopot Festival 2021. Piosenkarka zwróciła się do widowni z poruszającym przekazem.• Ewa Farna słynie z promowania ciałopozytywności • Dziś wieczorem wystąpiła na scenie Sopot Festival • Niespodziewanie na scenie dołączyły do niej niezwykłe kobietyOd kilku dni trwa Sopot Festival 2021. Jedną z występujących była Ewa Farna, która wykonała niezwykłą piosenkę w wyjątkowym otoczeniu.

Ewa Farna przerobiła pokój na plażę w Dubaju
05.04.2021 02:00 Ewa Farna zmieniła swój pokój w plażę, tęskniła za wakacjami

Ewa Farna spędza święta Wielkanocne w domuPiosenkarka chciała świętować za granicą, jednak zrezygnowali z tego pomysłuRazem z mężem przerobili swój salon na plażęŚwięta Wielkanocne spędzane w egzotycznych krajach to dla wielu Polskich rodzin coroczna tradycja, jednak z uwagi na wyjątkową sytuację na świecie wielu z nich odeszło od tego pomysłu. Ewa Farna zalicza się do grona celebrytów, którzy uwielbiają świąteczne podróże za granicę, ale pandemia ograniczyła ich możliwości. Postanowiła zatem zorganizować sobie "zagranicę" we własnym salonie.