Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Gogglebox

Gogglebox

Gogglebox: George Gilbey nie żyje. Przyczyny śmierci
28.03.2024 08:02 Nie żyje gwiazda „Gogglebox”. Tragiczna śmierć 40-latka. "Upadł z wysokości i doznał obrażeń"

Program "Gogglebox" cieszy się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na charyzmatycznych uczestników. To oni często niezwykłymi komentarzami na temat telewizyjnych hitów potrafią skraść serca widzów. Teraz zostały one złamane. Pożegnaliśmy jednego z bohaterów show. Uczestnik miał zaledwie 40 lat i odszedł na wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Gogglebox
10.02.2024 13:22 Gwiazda "Gogglebox" nie żyje. Zrozpaczeni fani ślą kondolencje. Łzy same cisną się do oczu

Fani programu "Gogglebox" pogrążyli się w ogromnej żałobie. Bohaterowie przekazali informacje o śmierci bliskiej rodziny. Widzowie od lat widzieli jej reakcję na popularne telewizyjne tytuły. Pojawią się pierwsze kondolencje.

Gogglebox
30.01.2024 13:22 Nie żyje gwiazda programu "Gogglebox". 75-latka zmarła po długiej walce z chorobą

"Gogglebox" to znany format telewizyjny, który przedstawia widzom opinię na temat popularnych programów wyrażaną przez zwykłych ludzi. Dziś wielu z nich kojarzonych jest jako prawdzie gwiazdy. Niestety fani pogrążyli się w smutku. Odeszła 75-letnia uczestniczka show. Długo walczyła z chorobą.

Agnieszka Kotońska
08.07.2023 21:43 Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini. Niesamowite, jak teraz się prezentuje. Zachwycająca figura

Agnieszka Kotońska to prawdopodobnie największa gwiazda programu “Gogglebox”. Widzowie tego show mogli na bieżąco śledzić, jak od pewnego momentu z każdym kolejnym odcinkiem ubywało ich ulubienicy. Ta zaliczyła bowiem ogromną metamorfozę.

Mariusz Kozak o "byciu gejem" w show-biznesie
29.06.2023 19:29 Tylko u nas: Mariusz Kozak o "byciu gejem" w show-biznesie i niewyoutowanych polskich gwiazdach. "Jest ich dużo"

Mariusz Kozak dobrze znany jest widzom „Gogglebox. Przed telewizorem”. Występuje tam z Jackiem Szawiołą, który kiedyś był jego partnerem. W rozmowie ze Światem Gwiazd, przeprowadzonej z okazji zbliżającego się już do końca Miesiąca Dumy, wyznał, co boli go w polskim show-biznesie, kiedy boi się wyjść na ulicę i co sądzi o osobach LGBT+, które pracują w Telewizji Polskiej.

Agnieszka Kotońska
12.03.2023 12:56 Rodzina Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" przeżywa trudny czas. Trudno jej o tym mówić, ale zdobyła się szczerość

Agnieszka Kotońska wraz z rodziną to czołowi bohaterowie programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Dziś cieszą się ogromną popularnością, a ich aktywność śledzą setki tysięcy internautów. Obserwatorzy zaniepokoili się, kiedy celebrytka zniknęła z sieci.Niedługo później na Instagramie pojawiło się oświadczenie Agnieszki, która przekazała, że przeżywa trudny okres w życiu. Poprosiła o wyrozumiałość.

Lili Antoniak - EA
02.12.2022 09:48 Lili Antoniak z "Gogglebox" po raz drugi została mamą. "Wszystko jest dobrze"

Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko! W sieci już zagościło rozczulające nagranie prosto ze szpitala. Znane twarze show-biznesu nie mogły odmówić sobie gratulacji.Lili Antoniak pojawiła się w show TTV całkiem niedawno. Gdy przyjaciółka Sylwii Bomby, Ewa Mrozowska, zrezygnowała z dalszego występowania w formacie, 31-latka wskoczyła na jej miejsce. Szybko zgromadziła swoją rzeszę fanów i zyskała sympatię widzów. Teraz podzieliła się z nimi wyjątkowo radosną nowiną.

Gogglebox
30.04.2022 17:30 Agnieszka Kotońska dementuje plotki. W sieci pojawiła się druzgocąca informacja

Agnieszka Kotońska to jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z nią występują jej mąż Artur i syn Dajan. Dzięki show TTV kobieta stała się bardzo popularna – wygląda na to, że obecnie musi mierzyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami sławy.Kotońska cieszy się dużą sympatią widzów. Ma to odbicie w jej mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ponad 316 tysięcy osób, na Facebooku – kolejne 30 tysięcy. Duża popularność przyciąga czasem toksyczne osoby z niewłaściwymi intencjami.

Różowe PILNE
04.04.2022 22:04 Rusza nowy sezon "Gogglebox". Sylwia Bomba nie będzie już występować z Ewą Mrozowską

Najnowsze odcinki programu "Gogglebox" mogą nieco zaskoczyć stałych widzów, za sprawą rozbicia uwielbianego duetu Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej. Influencerki nie znikną z kanap, jednak pojawią się w zaskakujących parach. Stacja telewizyjna TTV przyciąga widzów kreatywnymi pomysłami na programy o nieoczekiwanej tematyce. Gdy osiem lat temu na antenie pojawił się pierwszy odcinek programu, w którym bohaterowie oglądają filmy i seriale, a także komentują popularne produkcje, nikt nie spodziewał się takiego hitu.Dziś "Gogglebox" jest jednym z najchętniej oglądanych programów TTV, a bohaterzy zasiadający na kanapach zrównali się z prawdziwymi gwiazdami show-biznesu. Najnowsze odcinki przygotują dla widzów niespodzianki w postaci nowych duetów.

Gogglebox
01.10.2021 02:00 Bliźniaczki z ''Gogglebox'' zmieniły fryzury. Ewa i Agnieszka mają teraz bujne loki

Gogglebox to popularny program, który zaskarbił sobie sympatię widzów na całym świecie. Nie inaczej było w Polsce, dlatego fani z naszego kraju bardzo interesują się losami jego uczestników.Wiedzą już o tym popularne bliźniaczki ze wspomnianego show, których nowe fryzury wywołały wśród ich widzów niemałą burzę.