Swiatgwiazd.pl > Gogglebox

Gogglebox

Agnieszka Kotońska
08.07.2023 21:43 Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini. Niesamowite, jak teraz się prezentuje. Zachwycająca figura

Agnieszka Kotońska to prawdopodobnie największa gwiazda programu “Gogglebox”. Widzowie tego show mogli na bieżąco śledzić, jak od pewnego momentu z każdym kolejnym odcinkiem ubywało ich ulubienicy. Ta zaliczyła bowiem ogromną metamorfozę.

Mariusz Kozak o "byciu gejem" w show-biznesie
29.06.2023 19:29 Tylko u nas: Mariusz Kozak o "byciu gejem" w show-biznesie i niewyoutowanych polskich gwiazdach. "Jest ich dużo"

Mariusz Kozak dobrze znany jest widzom „Gogglebox. Przed telewizorem”. Występuje tam z Jackiem Szawiołą, który kiedyś był jego partnerem. W rozmowie ze Światem Gwiazd, przeprowadzonej z okazji zbliżającego się już do końca Miesiąca Dumy, wyznał, co boli go w polskim show-biznesie, kiedy boi się wyjść na ulicę i co sądzi o osobach LGBT+, które pracują w Telewizji Polskiej.

Agnieszka Kotońska
12.03.2023 12:56 Rodzina Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox" przeżywa trudny czas. Trudno jej o tym mówić, ale zdobyła się szczerość

Agnieszka Kotońska wraz z rodziną to czołowi bohaterowie programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Dziś cieszą się ogromną popularnością, a ich aktywność śledzą setki tysięcy internautów. Obserwatorzy zaniepokoili się, kiedy celebrytka zniknęła z sieci.Niedługo później na Instagramie pojawiło się oświadczenie Agnieszki, która przekazała, że przeżywa trudny okres w życiu. Poprosiła o wyrozumiałość.

Lili Antoniak - EA
02.12.2022 09:48 Lili Antoniak z "Gogglebox" po raz drugi została mamą. "Wszystko jest dobrze"

Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko! W sieci już zagościło rozczulające nagranie prosto ze szpitala. Znane twarze show-biznesu nie mogły odmówić sobie gratulacji.Lili Antoniak pojawiła się w show TTV całkiem niedawno. Gdy przyjaciółka Sylwii Bomby, Ewa Mrozowska, zrezygnowała z dalszego występowania w formacie, 31-latka wskoczyła na jej miejsce. Szybko zgromadziła swoją rzeszę fanów i zyskała sympatię widzów. Teraz podzieliła się z nimi wyjątkowo radosną nowiną.

Gogglebox
30.04.2022 17:30 Agnieszka Kotońska dementuje plotki. W sieci pojawiła się druzgocąca informacja

Agnieszka Kotońska to jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z nią występują jej mąż Artur i syn Dajan. Dzięki show TTV kobieta stała się bardzo popularna – wygląda na to, że obecnie musi mierzyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami sławy.Kotońska cieszy się dużą sympatią widzów. Ma to odbicie w jej mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ponad 316 tysięcy osób, na Facebooku – kolejne 30 tysięcy. Duża popularność przyciąga czasem toksyczne osoby z niewłaściwymi intencjami.

Różowe PILNE
04.04.2022 22:04 Rusza nowy sezon "Gogglebox". Sylwia Bomba nie będzie już występować z Ewą Mrozowską

Najnowsze odcinki programu "Gogglebox" mogą nieco zaskoczyć stałych widzów, za sprawą rozbicia uwielbianego duetu Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej. Influencerki nie znikną z kanap, jednak pojawią się w zaskakujących parach. Stacja telewizyjna TTV przyciąga widzów kreatywnymi pomysłami na programy o nieoczekiwanej tematyce. Gdy osiem lat temu na antenie pojawił się pierwszy odcinek programu, w którym bohaterowie oglądają filmy i seriale, a także komentują popularne produkcje, nikt nie spodziewał się takiego hitu.Dziś "Gogglebox" jest jednym z najchętniej oglądanych programów TTV, a bohaterzy zasiadający na kanapach zrównali się z prawdziwymi gwiazdami show-biznesu. Najnowsze odcinki przygotują dla widzów niespodzianki w postaci nowych duetów.

Gogglebox
24.03.2022 10:01 Bliźniaczki z ''Gogglebox'' zmieniły fryzury. Ewa i Agnieszka mają teraz bujne loki

Gogglebox to popularny program, który zaskarbił sobie sympatię widzów na całym świecie. Nie inaczej było w Polsce, dlatego fani z naszego kraju bardzo interesują się losami jego uczestników.Wiedzą już o tym popularne bliźniaczki ze wspomnianego show, których nowe fryzury wywołały wśród ich widzów niemałą burzę.