Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jacek Zieliński

Jacek Zieliński

Skaldowie
31.05.2024 20:41 Łzy w Opolu po występie Skaldów. Pierwszy koncert po śmierci Zielińskiego

Wystartował 61. KFPP w Opolu. Specjalną gwiazdą koncertu konkursowego “Premiery” był zespół Skaldowie, który niedawno stracił swojego legendarnego członka. Tak uhonorowano Jacka Zielińskiego na opolskiej scenie.

Jacek Zieliński, Andrzej Zieliński
21.05.2024 15:04 Zapomniany syn Zielińskiego przerwał milczenie. Bolesne wyznanie po pogrzebie Skalda

W poniedziałek tłum żałobników pożegnał zmarłego Jacka Zielińskiego. Po uroczystym pogrzebie odbył się koncert na cześć artysty. Jednym z gości został syn założyciela zespołu, o którym niewiele było wiadomo do tej pory. Mężczyzna chciał występować na scenie z rodziną. Co stało na przeszkodzie?

Jacek Zieliński
21.05.2024 08:55 Kłopotliwe zdarzenie na pogrzebie Jacka Zielińskiego. Ludzie nie kryli frustracji

W poniedziałkowe popołudnie odbyło się pożegnanie jednego z założycieli legendarnego zespołu Skaldowie, Jacka Zielińskiego. Muzykowi oddawał ostatni hołd tłum żałobników w tym m.in. kardynał Grzegorz Ryś. Podczas kazania duchownego doszło do zaskakującej sytuacji. Został całkowicie zagłuszony.

Pogrzeb Jacka Zielińskiego
20.05.2024 12:23 Andrzej Duda z żoną na pogrzebie Jacka Zielińskiego ze Skaldów

Pogrzeb Jacka Zielińskiego z zespołu Skaldowie. Tłumy pożegnały legendę sceny muzycznej. Pojawił się też Andrzej Duda z żoną. 

Pogrzeb Jacka Zielińskiego
16.05.2024 18:27 Pogrzeb Jacka Zielińskiego. Szczegóły ostatniej drogi Skalda

Pogrzeb Jacka Zielińskiego, wokalisty i muzyka zespołu Skaldowie, już za kilka dni. Brat zmarłego, Andrzej Zieliński, ujawnił szczegóły ceremonii. Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Jacek Zieliński/Skaldowie
13.05.2024 09:05 Na pogrzebie Jacka Zielińskiego ze Skaldów nie będzie trumny. Wydano specjalny komunikat

W sieci pojawił się oficjalny komunikat w sprawie pogrzebu wokalisty zespołu Skaldowie. Wiadomo, kiedy i gdzie obędzie się ostatnie pożegnanie Jacka Zielińskiego. Szczegóły.

Jacek Zieliński/Skaldowie
09.05.2024 08:59 Przyszłość Skaldów przesądzona. Andrzej Zieliński podjął kontrowersyjną decyzję

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o śmierci legendy polskiej sceny muzycznej, wokalisty grupy Skaldowie. Jacek Zieliński zmarł 6 maja 2024 roku po walce z ciężką chorobą. Teraz jego brat, Andrzej Zieliński, ujawnił, co dalej z ich zespołem.

Skaldowie
07.05.2024 17:43 Przyczyna śmierci Jacka Zielińskiego. Gwiazdor Skaldów od 6 lat walczył z ciężką chorobą

Jacek Zieliński z zespołu Skaldowie zmarł 6 maja. Jeszcze niedawno występował. Nikt nie miał pojęcia, jak poważnie jest chory. Dopiero teraz jego brat Andrzej Zieliński ujawnił prawdę.

Nie żyje legenda polskiej muzyki
06.05.2024 21:18 Jacek Zieliński ze Skaldów nie żyje. Odeszła legenda polskiej muzyki

Media obiegły właśnie tragiczne wieści. Zmarł Jacek Zieliński, współzałożyciel legendarnej grupy Skaldowie. Gwiazdy żegnają artystę.