Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jaka To Melodia

Jaka To Melodia

Program rozrywkowy TVP

Al Bano, Romina Power
01.12.2023 22:11 Przeboje Al Bano i Rominy Power zna cała Polska. Mało kto wie, że przeżyli tragedię. Ciała ich córki do dziś nie odnaleziono

Choć ich przeboje zna i lubi już kilka pokoleń Polaków, mało kto wie, jak straszny los ich spotkał. Tragiczny los ich pierwszego dziecka położył się cieniem na ich miłości. Teraz Al Bano i Romina Power powrócili, by wystąpić w Polsce! Jak wyglądają dzisiaj?

Jaka to melodia? / Robert Janowski
07.11.2023 20:34 Robert Janowski mówi o powrocie do programu "Jaka to melodia?". Jest jasna deklaracja

Robert Janowski rozstał się kilka lat temu z programem „Jaka to melodia?” w atmosferze skandalu i pretensji. Widzom też nie spodobała się zmiana prowadzącego. Czy teraz chciałby wrócić? Nie unikał odpowiedzi w nowym wywiadzie.

Brzozowski EA
25.03.2022 22:00 Ogłoszono zmiany w ramówce TVP. „Jaka to melodia” zniknie chwilowo z anteny

Widzowie programu TVP "Jaka to melodia" mogą być zaskoczeni niespodziewanymi zmianami, jakie właśnie ogłoszono. Weekendowe odcinki programu nie zostaną wyemitowane. Telewizja Polska zmieniła ramówkę z bardzo ważnego powodu.Muzyczny teleturniej TVP można oglądać codziennie: od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15, w soboty o 17:30, a w niedziele o 18:30. Tym razem stacja zmieniła jednak plany.

Rafał Brzozowski
01.02.2022 01:00 Rafał Brzozowski w dosadny sposób skomentował wydarzenia w "Jaka to melodia"

Za nami pierwszy w tym roku, finałowy odcinek programu "Jaka to melodia". Fani byli zdumieni wyjątkowo luźnym zachowaniem prowadzącego, Rafała Brzozowskiego. Wszyscy zamarli, gdy z ust gospodarza nagle padł dosadny, niedyskretny komentarz w kierunku jednego z uczestników. Ostatniej niedzieli, 30 stycznia mieliśmy okazję oglądać pierwszy w tym roku finałowy odcinek uwielbianego programu "Jaka to melodia". Na scenie zmierzyli się najlepsi uczestnicy ostatniego miesiąca, Piotr, Grzegorz i Roman.