Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Kogel Mogel

Kogel Mogel

film

Dariusz Siatkowski
07.02.2022 01:00 Zasłynął rolą Pawła w "Koglu Moglu". Jak wyglądały ostatnie miesiące życia Dariusza Siatkowskiego?

Kariera Dariusza Siatkowskiego zapowiadała same sukcesy. Rola w "Koglu-Moglu" zapewniła aktorowi niewyobrażalny rozgłos, ale niestety, tragiczna śmierć zniweczyła plany utalentowanego artysty. Do dziś szczegóły zajścia pozostają tajemnicą.Dariusz Siatkowski marzył o karierze aktorskiej. W 1984 roku został absolwentem Wydziału Aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Od samego początku aktor chciał zasłynąć na deskach teatrów oraz planach filmowych. Kariera Dariusza Siatkowskiego zapowiadała same sukcesy. Aktor był ceniony w łódzkim teatrze, z którym wielokrotnie współpracował podczas spektakli: Dziennik uwodziciela, Życie snem, Sen nocy letniej czy Skóra węża. Również na planach filmowych talent Dariusza Siatkowskiego był szanowany przez reżyserów. Pomimo licznych ról, tylko jedna wyraźnie wpisała się w filmografię aktora.

Dorota Stalińska w DDTVN
11.01.2022 01:00 Dorota Stalińska wypowiedziała się w "DDTVN". Mocne słowa

8 stycznia, na antenie programu "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zobaczyć m.in. Dorotę Stalińską, która wypowiadała się na temat najnowszej, czwartej części "Kogla-Mogla". Gwiazda zrobiła wielkie i nietuzinkowe show, prezentując pełny szpagat, ale w prawdziwe zdumienie wprawił prowadzących jej popis aktorski. We wszystko została wciągnięta postać Andrzeja Dudy. Podczas sobotniego wydania "DDTVN" mogliśmy usłyszeć wiele szczegółów na temat nowego filmu "Kogel-Mogel 4", który swoją premierę miał dzień wcześniej. Prowadzący Filip Chajzer i Małgorzata Ohme gościli w studiu m.in. Dorotę Stalińską i Joannę Jarmołowicz, które zdradziły kilka szczegółów zza kulis powstania filmu.

Kogel-mogel
07.01.2022 01:00 Zasłynął rolą Piotrusia Wolańskiego. Co dziś dzieje się z Maćkiem Koterskim?

Dziś swoją premierę miała czwarta już część kultowej serii komedii pod tytułem Kogel-mogel. Na przestrzeni wszystkich filmów pojawiło się wiele ciekawych i charakterystycznych postaci. Jedną z nich jest bez wątpienia mały Piotruś.Maciej Koterski, który jako dziecko odgrywał wyżej wspomnianą postać, stał się ulubieńcem wielu Polaków. Jak dziś wygląda jego życie? W końcu to nie on zagrał dorosłego już Piotrusia w nowych częściach.

kogel mogel
10.12.2021 01:00 Smutna historia Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Osobista tragedia zmieniła wszystko

Dzięki roli w filmie Kogel-mogel i występowi w jego drugiej części Grażyna Błęcka-Kolska była w pewnym momencie jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Mało kto jednak wie, jaki dramat musiała przeżyć później.Aktorka z pewnością nie może narzekać na swoją karierę aktorską, gdyż ta jest naprawdę udana. Dużo więcej przykrości sprawiło jej życie prywatne, a w szczególności jedno feralne wydarzenie.