Swiatgwiazd.pl
Dorota Stalińska w DDTVN

screen/dziendobry.tvn.pl

Dorota Stalińska wypowiedziała się w "DDTVN". Mocne słowa

11 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

8 stycznia, na antenie programu "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zobaczyć m.in. Dorotę Stalińską, która wypowiadała się na temat najnowszej, czwartej części "Kogla-Mogla". Gwiazda zrobiła wielkie i nietuzinkowe show, prezentując pełny szpagat, ale w prawdziwe zdumienie wprawił prowadzących jej popis aktorski. We wszystko została wciągnięta postać Andrzeja Dudy.

Podczas sobotniego wydania "DDTVN" mogliśmy usłyszeć wiele szczegółów na temat nowego filmu "Kogel-Mogel 4", który swoją premierę miał dzień wcześniej. Prowadzący Filip Chajzer i Małgorzata Ohme gościli w studiu m.in. Dorotę Stalińską i Joannę Jarmołowicz, które zdradziły kilka szczegółów zza kulis powstania filmu.

Dorota Stalińska wykonuje szpagat na wizji i daje popis umiejętności aktorskich

Dorota Stalińska jest jedną z najbardziej nietuzinkowych postaci polskiej branży rozrywkowej. Występowała w takich serialach, jak "Na dobre i na złe", "M jak miłość" czy "Niania", a całe pokolenie zapewne skojarzy jej charakterystyczny głos, którego udzieliła polskiej wersji postaci Cruelli w produkcji 101 dalmatyńczyków.

W najnowszym filmie Anny Wieczur-Bluszcz Stalińska wciela się zaś w postać matki Marlenki Wolańskiej. Iwona Łepkowska w jednym z wywiadów przyznała, że nowa postać "rozbije bank ze śmiechem" i jest przekonana, że seniorka zrobi na widzach takie samo, wspaniałe wrażenie, jakie zrobiła na niej w czasie castingu, kiedy zrobiła szpagat i w zadziwiającym tempie wyrecytowała polsko-angielską kwestię.

Widzowie i prowadzący mieli też okazję zobaczyć popis sprawności fizycznej gwiazdy na planie sobotniego wydania "DDTVN".

- Ludzie, przecież szpagat to jest prosta rzecz! - oznajmiła seniorka, rozciągając się w niewiarygodnej pozycji na podłodze studia, czym wzbudziła salwę śmiechu.

Trudno się nie zgodzić, że całe show skradła właśnie Dorota Stalińska. Bezpośrednie odpowiedzi, zabawne anegdoty, ale też pełne ciepła wspomnienia z planu "Kogel-Mogel 4" wypełniły spotkanie. Aktorka opowiadała także o tym, jak podczas wizualizacji swojej postaci doszła do wniosku, że musi zrobić sobie paznokcie, po czym spędziła całe godziny w studio, gdzie pracowano nad wymagającym, kolorowym manicure. Jak się okazało, następnego dnia filmowa córka jej postaci, Marlena Wolańska pojawiła się na planie, dumnie prezentując takie same paznokcie.

Jednak najmocniejszą, niekontrolowaną reakcję prowadzących wywołał popis aktorski Doroty Stalińskiej.

Dorota Stalińska zażartowała na wizji. Oberwało się prezydentowi Dudzie

Pod koniec spotkania, na prośbę prowadzących, Dorota Stalińska miała zapowiedzieć newsy, wczuwając się w odgrywaną przez nią postać. Jak się okazało, gwiazda nie dała się zaskoczyć i natychmiast weszła w rolę Honoraty, mamy Marleny, doprowadzając gospodarzy i prezenterkę newsów do śmiechu.

- A wy tu w Polsce też macie news? News, że taka wiadomość? A wasz prezydent to jest ten Dudek? - grzmiała Stalińska z charakterystycznym akcentem prosto z USA — Prezydent. Prezydent Dudek, tak? On coś podpisał? Bo go zmusili? Nie, nie zmusili? Sam podpisał?

Nikt nie spodziewał się, że potencjał komediowy aktorki dosięgnie także Andrzeja Dudę. Nikt nie przerywał gwieździe wywodu, a prezenterka nadchodzących po nim wiadomości także powitała zapowiedź z uśmiechem.

Dorota Stalińska w DDTVN

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Dorota Stalińska w DDTVN

Źródło: dziendobry.tv.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Pilne oświadczenie Beaty Kozidrak. Gwiazda apeluje do fanów, chwile grozy za nimi 2. Marta Manowska wyznała, z kim spędza wczasy 3. Gwiazda "M jak miłość" w żałobie, śmierć przyszła nagle

Źródło: radiozet.pl, dziendobry.tvn.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Jak dużo wiesz o polskich gwiazdach? Najtrudniejszy quiz w sieci

Pytanie 1 z 6

Gdzie urodziła się Doda?


Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nagłe wyznanie Joanny Kurowskiej o rodzinnej tragedii. "Żyłam w poczuciu winy"

Czytaj więcej >