Swiatgwiazd.pl > Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Pogrzeb Rafała Paczkowskiego
19.09.2023 21:18 Pogrzeb Rafała Paczkowskiego. Gwiazdy pożegnały wybitnego artystę. Tworzył dla Górniak, Kozidrak, Bartosiewicz

Rafał Paczkowski nie żyje. Artystę pożegnali znajomi i przyjaciele z branży. Pogrzeb muzyka odbył się 18 września w Warszawie. Kto wziął udział w jego ostatniej drodze?

Majka Jeżowska
24.05.2023 09:20 Powstanie musical na podstawie twórczości Majki Jeżowskiej? "Jestem w trakcie rozmów"

Majka Jeżowska jest jedną z najbardziej kolorowych postaci polskiej scenymuzycznej. Od 40 lat występuje na scenach w kraju i za granicą. Niewiele osóbjednak wie, że oprócz muzycznego powołania, ma także wiele innych pasji. Jednym z jej zamiłowań jest kino.W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć jej aktorski debiut w głośnym filmie "Pokolenie Ikea", gdzie wcieliła się w rolę matki głównego bohatera "Czarnego" (Bartosz Gelner). Jej miłość do kina zaczęła się w dzieciństwie. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, jak w przeszłości wyglądała jej relacja z branżą filmową.

Maja Staśko, Majka Jeżowska
09.03.2023 09:49 Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"

Majka Jeżowska w ubiegłym roku zgodziła się na udział w ekranizacji kontrowersyjnej książki "Pokolenie Ikea". W rozmowie z nami zdradziła kulisy jej filmowej podróży, a także opisała wrażenia z premiery produkcji.Do tej pory szersza publiczność znała gwiazdę za sprawą wyjątkowego wokalu i ponadczasowych utworów. Niedawno mieliśmy szansę zobaczyć ją na wielkim ekranie. W "Pokoleniu Ikea" wcieliła się w matkę głównego bohatera. Jak wspomina aktorską przygodę?

Majka Jeżowska EA
16.11.2022 20:52 Czy Majka Jeżowska trafiła na SOR? Jest komentarz

Media obiegła nagła informacja o stanie zdrowia polskiej wokalistki. Majka Jeżowska podobno trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Objawy miały wyraźnie wskazywać, że jej życie mogło być zagrożone. W środę 16 listopada media obiegła informacja, że Majka Jeżowska, kultowa polska wokalistka z poważnymi objawami trafiła na SOR. Prawdopodobnie doszło do zatrucia.

Majka Jeżowska
23.05.2022 09:27 Majka Jeżowska gościem w "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała o byciu babcią

Majka Jeżowska na łamach programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" zdobyła się na szczere wyznanie, w którym skupiła się na swojej nowo narodzonej wnuczce. W towarzystwie córki i wnuczki opowiedziała, jak to jest być babcią. W styczniu 2022 roku Majka Jeżowska oficjalnie potwierdziła, że jest babcią. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a sama artystka po dziś dzień nie kryje radości związanej z narodzinami wnuczki.

Majka Jeżowska EA
03.04.2022 16:07 Majka Jeżowska ostatnio trafiła do szpitala. Jak się czuje?

Majka Jeżowska 31 marca miała świętować premierę teledysku do swojego nowego singla. Niestety, tego samego dnia gwiazda źle się poczuła - stan był na tyle poważny, że trafiła do szpitala. Została tam zatrzymana na noc na obserwacji, miała też przeprowadzony szereg badań. Jak czuje się obecnie?Jeżowska wydała ostatnio singiel "Nie wciągaj mnie". Piosenka ma charakter - jak stwierdziła sama gwiazda - manifestu, nawet antywojennego. 31 marca miał odbyć się specjalny koncert w jednym z warszawskich klubów. Został odwołany, bo piosenkarka znalazła się w szpitalu.

Majka Jeżowska (EA)
01.04.2022 19:13 Majka Jeżowska jest w szpitalu. Miała przetoczoną krew? Wiadomo, w jakim jest stanie

Majka Jeżowska chwilę po tym, jak zasłabła, trafiła do szpitala. Po nocy spędzonej w szpitalu zdecydowała się poinformować o swoim stanie. Fani z wielkim niepokojem przyjęli przekazane informacje, choć gwiazda robi, co może, aby uspokoić obserwatorów.

Majka Jeżowska
31.03.2022 20:31 Przykra informacja ws. Majki Jeżowskiej. Gwiazda musiała jechać do szpitala

Majka Jeżowska obecna jest na polskiej scenie muzycznej od 1978 roku. Przez prawie pół wieku koncertuje i tworzy. Dziś miała się odbyć huczna premiera jej nowego przeboju "Nie wciągaj mnie". Niestety, wokalistka niespodziewanie trafiła do szpitala.Najnowsza piosenka Jeżowskiej jest manifestem, w pewien sposób także odpowiedzią na wybuch wojny w Ukrainie. Majka zaprosiła do niego wiele wspaniałych kobiet z polskiej sceny artystycznej. Utwór miał premierę 8 marca, zaś dzisiaj, 31 marca, miała odbyć się uroczysta premiera jego teledysku, połączona z imprezą w jednym z klubów.

Majka Jeżowska
24.03.2022 10:01 Jak naprawdę ma na imię Majka Jeżowska? "Jestem i czuję się Majką"

Majka Jeżowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Znana jest przede wszystkim ze swoich kultowych utworów dla dzieci. Gwiazda w wywiadzie z Jastrząb Post wyznała, jak naprawdę ma na imię. Okazuje się, że piosenkarka zupełnie nie utożsamia się z tym imieniem i myśli nad urzędową zmianą. Majka Jeżowska stała się sławna w latach 80. Właśnie wtedy występowała z zespołem Heat N Serve i jako pierwsza polska artystka doczekała się emisji swojego klipu na amerykańskim kanale MTV. W kraju często nazywano ją polską Cyndi Lauper.

Majka Jeżowska
24.03.2022 09:58 Majka Jeżowska została babcią. Znamy imię i płeć dziecka

Majka Jeżowska ogłosiła radosną nowinę. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie jej syna, Wojtka, trzymającego w ramionach noworodka. W poniedziałek o 6.15 gwiazda polskiej estrady została babcią. Rodzina Jeżowskich radośnie powitała nowego członka. Majka Jeżowska nie szczędzi pełnych miłości słów dla swoich bliskich, a w szczególności dla noworodka. W poniedziałek o 6.15 Majka Jeżowska z nieskrywanym wzruszeniem powitała nowego członka rodziny. Gwiazda udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy szczęśliwego syna, Wojciecha Jeżowskiego i jego maleńkiego potomka.

Majka Jeżowska
24.03.2022 09:51 Majka Jeżowska złożyła przyjaciółce życzenia. Jedna rzecz zaskakuje

Majka Jeżowska już jakiś czas temu zerwała z bardzo słodkim, niewinnym stylem, kojarzącym się wyłącznie z jej piosenkami dla dzieci. Choć to dziecięce hity przyniosły jej popularność, gwiazda pokazała już nie raz, że nie ogranicza się do tej stylistyki. Zmiany zaszły także w jej prywatnym wizerunku - dowodem na to jest choćby jej ostatni wpis na Instagramie.Jeżowska zerwała z grzecznym stylem. Dała tego dowód na koncercie Pol'and'Rock w 2019 roku. W mediach społecznościowych także pokazuje na każdym kroku, że jest nowoczesną, pewną siebie kobietą, która nie boi się mówić o wielu sprawach. Tym razem zaskoczyła fanów nietypowymi życzeniami.

Majka
24.03.2022 09:50 Jak naprawdę nazywa się Majka Jeżowska? Nieliczni znali jej prawdziwe imię

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Majka Jeżowska jest kojarzona przez każdego Polaka. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak artystka naprawdę ma na imię. Co ciekawe, sama nie jest z tego do końca zadowolona.Wyjawiła to w rozmowie z Faktem. Dodała także, że jeszcze nie jest dla niej za późno, by ten fakt zmienić przy pomocy odpowiednich, urzędowych procedur.

Majka Jeżowska
24.03.2022 09:50 Majka Jeżowska nie widuje się z wnuczką. Zdradziła przygnębiający powód

Piosenkarka, Majka Jeżowska, ostatnio podzieliła się radosnymi wiadomościami - została babcią. Jej kontakt z ukochaną wnuczką jest jednak ograniczony przez sytuację pandemiczną.Majka Jeżowska na początku stycznia podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie szczęśliwą wiadomością. Piosenkarka w tym roku po raz pierwszy świętowała Dzień Babci. Artystka cieszy się z nowej członkini rodziny. Syn Majki Jeżowskiej podobno doskonale sprawdza się w roli świeżo upieczonego tatusia, a piosenkarka całym sercem wspiera rodziców małej Róży.

Jeżowska
24.03.2022 09:44 Majka Jeżowska zostanie babcią. "To jest moja pierwsza ciąża"

Majka Jeżowska ze względu na swoją twórczość nieodzownie kojarzy się z młodzieżą. Choć sama śpiewa, że "wszystkie dzieci nasze są", może pochwalić się tylko jednym potomkiem. Już niedługo będzie miała jednak więcej pociech.Nie chodzi jednak o kolejne dziecko artystki, o które w takim wieku byłoby zresztą ciężko. Majka Jeżowska po raz pierwszy zostanie babcią!

Majka Jeżowska
24.03.2022 09:42 Majka Jeżowska opowiedziała o synu. "Nie byłam idealną matką"

Majka Jeżowska zasłynęła kilkoma kultowymi piosenkami dla dzieci. Wokalistka jest autorką takich hitów, jak "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są". Niedawno gwiazda zdobyła się na wyznanie na temat jej macierzyństwa i kontaktu z synem. Nikt nie spodziewał się, że twórczyni utworów dla najmłodszych mogła mieć takie relacje ze swoim dzieckiem.Majka Jeżowska otworzyła się na temat tego, jaką była matką dla swojego dziecka. Gwiazda wyznała, że nie odnalazła się dobrze w tej roli i dopiero po latach syn wybaczył jej błędy młodości. Jakim rodzicem była Majka Jeżowska?