Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Anna Lewandowska
24.05.2024 07:10 Poniżyła Annę Lewandowską przed kamerami. Poszło o Roberta

Anna Lewandowska została publicznie poniżona. Celebrytka skrytykowała ją za zachowanie względem męża, Roberta. Szczegóły. 

Jakub Rzeźniczak
09.05.2024 18:18 Rzeźniczak ze łzami w oczach o zmarłym synu. Schreiber poszła o krok za daleko

Jakub Rzeźniczak podjął kontrowersyjną decyzję. W niewybrednych słowach skomentowała to Marianna Schreiber. Uraziła piłkarza do żywego wspomnieniem o zmarłym synu. Teraz Kuba wydał emocjonalne oświadczenie.

Jakub Rzeźniczak
06.05.2024 18:20 A miało być tak spokojnie. Rzeźniczak zdradził swoje plany. W sieci istny lincz

Jakub Rzeźniczak znowu znalazł się w samym centrum afery. I to jakiej! Pieczołowity wizerunek przykładnego męża i ojca, jaki budował w ostatnich miesiącach, znowu rozsypuje się w gruzy.

Marianna Schreiber
03.05.2024 19:18 "W takim stroju do kościoła?". Fala oburzenia pod postem Schreiber

Marianna Schreiber znalazła się po raz kolejny pod ostrzałem internautów. Tym razem poszło o strój, który celebrytka założyła do kościoła na obchody związane ze świętem 3 maja. Tym razem przesadziła? W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza, a to wszystko przez ubranie.

Marianna Schreiber
08.04.2024 13:29 Marianna Schreiber komentuje przegraną męża w wyborach. Wbiła mu mocną szpilę

Marianna Scheiber zabrała głos w mediach społecznościowych i odniosła się do porażki byłego męża, Łukasza w wyborach na prezydenta Bydgoszczy. Szczegóły. 

prima aprilis
01.04.2024 22:13 Just5 wraca, Dowbor w wyborach, a Schreiber na prezydenta. Tak gwiazdy wkręciły fanów w prima aprilis

Prima aprilis to tradycja robienia sobie żartów 1 kwietnia. Jak polskie gwiazdy w tym roku nabrały swoich fanów? Na liście nie tylko artyści i dziennikarze, ale też były premier Polski. Mamy zdjęcia i filmy.

Marianna Schreiber
30.03.2024 17:31 Marianna Schreiber pokazała córeczkę. Tak pomaga jej przetrwać trudny czas rozwodu rodziców

Marianna Schreiber po rozstaniu z mężem przechodzi ciężki okres. Zawodniczka Fame MMA pokazała zdjęcie z córeczką z okazji Świąt Wielkanocnych. Szczegóły. 

Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber
21.03.2024 17:20 Łukasz Schreiber odpowiedział na kąśliwe pytanie o rodzinę. Padły mocne słowa. Marianna musiała zareagować

Łukasz Schreiber odniósł się medialnej burzy wokół swojego rozstania z żoną, Marianną Schreiber. Polityk PiS sprowokował byłą partnerkę mocnymi słowami o rodzinie. Kontrowersyjna celebrytka nie czekała długo z odpowiedzią.

Marianna Schreiber
14.03.2024 15:07 Doradca Łukasza Schreibera gorzko o jego żonie Mariannie. Podsumował ją w przykry sposób

Marianna Schreiber krótko po rozstaniu z mężem pojawiła się u Kuby Wojewódzkiego, by opowiedzieć o swojej prywatności. Wystąpienie celebrytki odbiło się mocno w mediach społecznościowych. Jej słowa skomentował doradca polityka PIS. Teraz wiadomo, jak zareagowała na kolejną krytykę.

Marianna Schreiber
09.03.2024 11:23 "Została zatrzymana". Marianna Schreiber na nagraniu z komisariatu. Policja wpadła na trening

Marianna Schreiber, o której ostatnio jest głośno z powodu rozstania z mężem w sobotę 9 marca miała stoczyć walkę z Gohą Magical. Jej przeciwniczka została jednak aresztowana przez policję. Żona polityka “PiS” pojechała na komisariat i przekazała, jak wygląda sytuacja. Szczegóły.

Marianna Schreiber
08.03.2024 19:02 Mąż Schreiber szybko pożałuje rozwodu, po tym, co właśnie zrobiła Marianna. W ludziach się zagotowało: „Nie ma za grosz wyczucia”

O Mariannie Schreiber w świecie mediów jest coraz głośniej. Jeszcze niedawno jej mąż w sieci oznajmił, że chce się z nią rozstać. Teraz natomiast zrobiła coś bardzo efektownego. Znowu usłyszy o niej cała Polska!

Marianna Schreiber
07.03.2024 17:11 To nie jest ich pierwsze rozstanie. Marianna Schreiber o trudnym związku z Łukaszem: "Byłam gów**rą"

O Mariannie Schreiber bywało ostatnio głośno ze względu na kontrowersyjny udział w galach freak fightowych. Wielu zastanawiało się, co na to jej mąż. Ten jednak ostatnio poinformował w mediach o rozstaniu. Kobieta opisała związek z mężem. W kontekście ostatnich wydarzeń te słowa brzmią zupełnie inaczej. 

Marianna Schreiber
07.03.2024 12:41 Marianna Schreiber już nie rozpacza po mężu. Przekazała dobre wieści. Płyną gratulacje

Marianna Schreiber rozstała się z mężem. O wszystkim dowiedziała się z wywiadu, którego udzielił Łukasz Schreiber, czyli poseł PiS. Teraz ogłosiła dobre wieści. Jej życie mocno się zmieni.

Marianna Schreiber
06.03.2024 19:34 "Zachowałam się jak patologia?". Wydało się, dlaczego Schreiber zostawił Mariannę. Dłużej nie dało się tego ukryć

Marianna Schreiber była zrozpaczona, kiedy jej mąż ujawnił w wywiadzie plany o rozstaniu. Dlaczego polityk zdecydował się rozstać z żoną? Obecna zawodniczka MMA ujawniła nowe informacje.

Marianna Schreiber
01.03.2024 19:16 Marianna Schreiber zrobiła z męża potwora. Właśnie jej odpowiedział. Jedno, ale mocne zdanie zaboli ją jeszcze bardziej

Marianna Schreiber przeżywa ciężkie chwile. Kontrowersyjna celebrytka wydała obszerne oświadczenie w mediach społecznościowych w sprawie rozstania z mężem. Łukasz Schreiber postanowił odpowiedzieć na jej rewelacje. Nie będzie zadowolona.

Marianna Schreiber rozstała się z mężem
01.03.2024 12:22 Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną. "Podjęliśmy decyzję". Zapłakana Marianna o niczym nie wiedziała

Małżeństwo Marianny Schreiber dobiegło końca. Łukasz Schreiber właśnie ogłosił, że podjęli z żoną decyzję. Wszystko ujawnił w wywiadzie. 

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber, fot. AGENCJA SE, Pawel Wodzynski/East News
21.02.2024 13:55 Wydało się, że mąż Marianny Schreiber ma dziecko z inną kobietą. Jest oficjalny komentarz celebrytki

Opiniotwórczy tygodnik podał zaskakujące informacje na temat posła PiS Łukasza Schreibera. Polityk ubiegający się obecnie o stanowiska prezydenta Bydgoszczy doczekał się dziecka z niesakramentalnego związku! Co na to jego żona, Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber
02.02.2024 09:33 Marianna Schreiber pręży się w kuchni, a internauci pytają: "Nowe mieszkanko i już bez męża?". Wymowna odpowiedź

Marianna Schreiber to osobistość, która jest dość kontrowersyjna ze względu na swoje poglądy i styl życia. Mieszane uczucia wzbudza również to, z jakiej partii politycznej wywodzi się jej mąż. Kiedy ostatnio pochwaliła się zdjęciem z mieszkania, fani zaczęli spekulować, gdzie się podział jej ukochany. 

Marianna Schreiber
13.01.2024 18:16 TYLKO U NAS: OSTRO! Marianna Schreiber: „Życzono mi ŚMIE*CI, wysyłano zdjęcia SZNURÓW”. To wyznanie powoduje dreszcze

Marianna Schreiber od lat jest postacią kontrowersyjną. Gwiazda „Top Model”, żona ministra PiS, a ostatnio także zawodniczka walk MMA. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, co spotyka ją od ludzi na co dzień.

Marianna Schreiber i Tomasz Dedek EA
18.05.2022 14:43 Marianna Schreiber pozywa Tomasza Dedka. Aktor obraził jej męża

Marianna Schreiber podjęła poważne kroki w sprawie niedawnego znieważenia jej męża przez gwiazdora Polsatu. Aktywistka zamierza walczyć o dobre imię rodziny na ścieżce sądowej.Kilka dni temu kobieta w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie wspólnie z rodziną na cześć międzynarodowego święta. W poście poruszone zostały tematy związku partnerskiego, a także relacji par jednopłciowych, które aktywistka popierała.Wśród odzewu znalazły się również głosy sprzeciwiające się z twierdzeniem Marianny Schreiber. Jednym z nich było poważne zniesławienie męża aktywistki napisane przez gwiazdora Polsatu. Działaczka zapowiedziała już stanowcze kroki względem naruszenia.

Marianna Schreiber (EA)
11.03.2022 01:00 Córka Marianny Schreiber trafiła do szpitala. "Nie będę udawać, że jest pięknie"

Wczoraj na Instagramie pojawiła się niepokojąca relacja. Marianna Schreiber, była uczestniczka programu TVN "Top Model", poinformowała, że jej córka trafiła do szpitala. Kilka godzin później aspirująca prezenterka, a jednocześnie żona posła PiS serdecznie podziękowała wszystkim za pytania i troskę. Wiemy już, co się stało. Dopiero co Marianna Schreiber apelowała do rządu i wojewody, aby zajął się ukraińskimi uchodźcami. Żona ministra rządu PiS bardzo przejęła się losem dziesiątek ludzi koczujących na Dworcu Centralnym w Warszawie. Teraz sama potrzebowała pilnej pomocy. Na Instagramie pojawił się dramatyczny wpis.

Marianna Schreiber EA
02.01.2022 01:00 Do sieci trafiło zdjęcie z Sylwestra Marianny Schreiber. Znaczące komentarze internautów

Marianna Schreiber opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Sylwestra, którego spędziła z mężem i córeczką. Okazuje się, że niektórzy internauci dopatrzyli się na fotografii czegoś złego. W komentarzach rozgorzała dyskusja. - Ale wieje chłodem… sztywno i sztucznie… przepraszam ale tak to odbieram - skomentowała zdjęcie jedna z internautek.

Top Model, screen
27.09.2021 02:00 Marianna Schreiber o rozwodzie. "Dla małżeństwa jest to sprawa przegrana"

Mimo że kolejna edycja kultowego "Top Model" trwa w najlepsze, już teraz niekwestionowaną gwiazdą sezonu stała się Marianna Schreiber. Aspirująca modelka pojawiła się w programie bez wiedzy znanego męża – aktywnego polityka i jednego z ministrów rządu Prawa i Sprawiedliwości. Mimo że po krótkim epizodzie odpadła z show, nie rezygnuje z medialnej aktywności. W ostatnim czasie skomentowała niepokojące doniesienia na temat przyszłości swojego małżeństwa.