Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Michael Jackson

Michael Jackson

Michael Jackson
06.04.2024 18:17 Afera z intymnymi zdjęciami Michaela Jacksona. W tle bardzo poważne oskarżenia

Historia Michaela Jacksona nadal wzbudza wiele emocji, choć od jego śmierci minie w tym roku już 15 lat. Rodzina legendarnego piosenkarza zmaga się z kolejnymi kłopotami. Na światło dzienne wychodzą szczegóły kolejnych zarzutów w głośnej sprawie. Oskarżyciele chcą naruszyć kolejną granicę prywatności zmarłego.

Michael Jackson
24.03.2024 09:28 Najmłodszy syn Michaela Jacksona pozwał swoją babcię! Rodzina gwiazdora toczy bój o gigantyczny majątek

Michael Jackson był jednym z najsławniejszych artystów muzycznych, a jego dzieła są wciąż popularne, mimo że od śmierci muzyka minęło już prawie 15 lat. Sława i rozpoznawalność nie uchroniły jednak jego bliskich przed problemami. Aktualnie toczy się sądowa batalia o gigantyczny majątek. Najmłodszy syn piosenkarza pozwał swoją babcię. Na czym polega ich konflikt?

Michael Jackson
03.03.2024 07:51 „Wtedy nie mógł o tym mówić”. Ochroniarz Jacksona ujawnia jego jeden z najbardziej kontrowersyjnych sekretów

W tym roku przypada 15. rocznica, odkąd Michael Jackson odszedł. Wokół osoby wokalisty do dziś istnieje wiele kontrowersji od jego wyglądu, aż po okoliczności śmierci, a nawet spekulacje, czy muzyk nadal żyje. Były ochroniarz gwiazdora zabrał głos. 

Michael Jackson
25.02.2024 15:15 Najmłodszy syn Michaela Jacksona ma już 22 lata! Wyciekły nowe zdjęcia tajemniczego Blanketa

Blanket Jackson to najmłodszy syn “króla popu" Michaela Jacksona. W 2002 roku, gdy sławny ojciec, trzymał go na rękach i wystawił za okno jednego z hoteli w Berlinie, świat, aż zamarł. Dziś ma on już 22-lata i unika mediów. W mediach społecznościowych pojawiła się jego fotografia. Ale się zmienił!

Michael Jackson
29.01.2024 21:38 Michael Jackson żyje? Wideo, na którym robi zakupy pojawiło się w sieci. To naprawdę on?

Michael Jackson zmarł w 2009 roku. Jednak teorie spiskowe, mówiące o tym, że król popu żyje, pojawiają się od lat. W sieci pojawiło się nowe nagranie. Czy to naprawdę on?