Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Robert Stockinger

Robert Stockinger

__Robert Stockinger__ - dziennikarz, a prywatnie syn aktora, Tomasza Stockingera. Studiował Stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2013 roku pracuje jako reporter w programie "Dzień dobry TVN". Dziennikarz w przeszłości był w związku z Aleksandrą Szwed. Później w 2015 roku poślubił Patrycję Drozd, która w 2017 roku urodziła mu córeczkę Oliwię. Data urodzenia: 1990 rok. Kolor włosów: szatyn. Kolor oczu: szare. Wzrost: 185 cm.

Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka
16.02.2024 08:19 Stockinger ujawnił, jak naprawdę było z Kotulanką. W "Klanie" grali dobraną parę, ale poza ekranem nie było tak kolorowo

Widzowie TVP przez prawie dwie dekady mogli oglądać losy Tomasza Stockingera i Agnieszki Kotulanki jako małżeństwo Lubiczów. Duet zjednał sobie fanów, a także wydawało się, że łączą ich na planie ogromne emocje. Rzeczywistość okazało się jednak nieco inna. Aktor wyjawił prawdę na temat ich relacji.

 Kim jest żona Roberta Stockingera?
26.01.2024 08:38 Kim jest żona Roberta Stockingera? Widzowie doskonale znają ją z TVN. Niewiele osób wiedziało, że są małżeństwem

O Robercie Stockingerze ostatnio jest głośno w kontekście jego transferu do TVP. Nowy prowadzący “Pytania na Śniadania” musi mierzyć się z niełatwym zadaniem zaskarbienia sympatii widzów śniadaniówki. Nie każdy wie, kim jest żona Stockingera, a wiele widzów doskonale kojarzy ją z TVN.

Nie żyje matka Tomasza Stockingera
23.01.2024 12:11 Rodzina Stockingerów w żałobie. Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Płyną kondolencje

Robert Stockinger i jego ojciec Tomasz w żałobie. Nowy prowadzący “Pytania na śniadanie” dopiero zaczął pracę, a tu taka tragedia. Płyną kondolencje od fanów. 

Robert Stockinger i Tomasz Stockinger
20.01.2024 10:22 Robert Stockinger debiutował w "Pnś", a w rodzinnym domu rozgrywa się dramat. "Szykuje się na najgorsze". Tragiczne wieści dotarły do fanów

Debiut Roberta Stockingera w “Pytaniu na Śniadanie” już za nami. Odbiór widzów był dość sceptyczny, ponieważ przywiązani są mocno do starej obsady. Mało kto wiedział, że w rodzinie Roberta Stockingera rozgrywa się prawdziwy dramat. 

Robert Stockinger odchodzi z Dzień Dobry TVN
17.01.2024 12:04 Gwiazda "Dzień Dobry TVN" po 13 latach żegna się z programem. Fani nie mogą uwierzyć w oświadczenie

Wielkie pożegnanie gwiazdy z “Dzień dobry TVN”. Właśnie ogłoszono rozstanie po 13 latach pracy. Widzowie nie mogą w to uwierzyć. 

Robert Stockinger
04.06.2023 10:14 Robert Stockinger skierowany do Centrum Onkologii. Dodał zdjęcie z kliniki i wyjawił, co mu dolega

Robert Stockinger zaskoczył obserwatorów w mediach społecznościowych, gdy pokazał relację z Centrum Onkologii. Prezenter "Dzień Dobry TVN" przeszedł badanie, do którego zachęciła go inna gwiazda show-biznesu. Teraz czeka na wyniki.Syn Tomasza Stockingera telewizyjną karierę rozwija w śniadaniówce TVN, gdzie ma szansę poznawać prywatne historie znanych gwiazd. Jedna z nich zmotywowała go do wykonania rutynowego badania. Wyniki mogą zaważyć na jego zdrowiu.

Tomasz Stockinger, Robert Stockinger
08.04.2023 07:56 Robert Stockinger o trudach dzieciństwa. Jak wyglądało jego życie w cieniu sławnego ojca?

Robert Stockinger podzielił się zaskakującymi faktami ze swojego dzieciństwa. Okazuje się, że niełatwo było mu być synem popularnego aktora Tomasza Stockingera. Choć wszyscy dookoła mu zazdrościli, sam przeżywał wewnętrzny dramat. Życie w domu gwiazdora może wydawać się snem na jawie, ale Robert Stockinger podkreśla, że to tylko iluzja. To, co naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami, może niejednemu odebrać apetyt. 

Robert Stockinger EA
14.11.2022 13:37 Robert Stockinger i Aleksandra Szwed byli parą. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" ostatecznie wziął ślub z inną znaną kobietą

Robert Stockinger i Aleksandra Szwed poznali się w 2008 roku, dzięki tacie dziennikarza, aktorze Tomaszu Stockingerze. Ich związek wydawał się jak z bajki, jednak niespodziewanie nastąpiło rozstanie. Teraz każde z nich ułożyło sobie życie u boku kogoś innego. Jaka jest ich historia?Ojciec reportera Tomasz Stockinger występował w czwartej edycji programu "Jak oni śpiewają". Oprócz niego uczestniczką była właśnie gwiazda serialu "Rodzina zastępcza". Robert pojawiał się na widowni, kibicując rodzicielowi, ale szybko znalazł tam też miłość.

Robert Stockinger
07.10.2021 02:00 Robert Stockinger po raz drugi został ojcem. Zdradził płeć dziecka

Robert Stockinger jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i konferansjerów. Od wielu lat obecny jest w show-biznesie i jak widać, doskonale odnajduje się w tym specyficznym świecie. Gwiazdor właśnie za pośrednictwem swojego Instagrama przekazał radosną nowinę. Po raz drugi został ojcem. Robert Stockinger jest synem sławnego aktora Tomasza Stockingera. Po raz pierwszy został ojcem 3 lata temu, gdy urodziła mu się córeczka Oliwka. Teraz przyszedł czas na powiększenie rodziny.

robert-stockinger
24.07.2021 02:00 Robert Stockinger znów zostanie ojcem. Pochwalił się zdjęciem ciężarnej żony

Niesamowite wieści obiegły media. Robert Stockinger i jego żona spodziewają się kolejnego dziecka. Dotychczas żadne z nich nie potwierdzało plotek, teraz wszystko stało się jace. Na instagramowych profilach Roberta i Patrycji pojawiły się urocze zdjęcia. Fani obsypują szczęśliwych rodziców gratulacjami.Robert i Paulina Stockingerowie już niebawem zostaną rodzicami po raz drugiSyn Tomasza Stockingera i jego żona mają już córkę OliwięPodekscytowani dziennikarze pochwalili się radosną nowiną na Instagramie„Nic mi w życiu tak dobrze nie wyszło jak najukochańsi” – napisał RobertRodzina Tomasza Stockingera ma powody do radości. Okazało się, że plotki dotyczące jego syna wcale nie mijały się z prawdą. Robert Stockinger już wkrótce po raz drugi zostanie tatą. Reporter TVN pęka z dumy!