Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Sanah

Sanah

Sanah
05.03.2024 15:18 Sanah nagrała teledysk z "siostrami". Jak wyglądają? To przecież jej klony

Sanah to wokalistka, która szturmem podbiła polski show-biznes. Jej dziewczęcy urok i niepowtarzalny głos pokochały miliony fanów. W nowym teledysku pochwaliła się siostrami! Ale numer. 

Sanah
17.02.2024 08:59 Sanah poinformowała o adopcji. To, że zaskoczyła fanów, to mało powiedziane

Sanah po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwujących. Gwiazda poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zdecydowała się na adopcję. Szczegóły.

Sanah
08.02.2024 20:51 Fani coraz bardziej martwią się o zdrowie Sanah. "Wygląda jak cień Zuzi sprzed roku"

Sanah przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę, za którą zbiera liczne komplementy. Spora część fanów już od dłuższego czasu zastanawia się jednak, czy z ich idolką nie dzieje się coś niedobrego. Niektórzy internauci wprost piszą o groźnej chorobie.

Świąteczne stoły gwiazd
25.12.2023 13:41 Najpiękniejsze stoły gwiazd. Tak udekorowały je na Wigilię 2023. U kogo wygrał przepych, a u kogo minimalizm?

Gwiazdy pokazały zdjęcia stołów. Jak je udekorowały na Wigilię Bożego Narodzenia? Na jakie akcenty postawiły? Sanah, Ralph Kamiński, Michał Wiśniewski i inni pokazali zdjęcia.

Sanah
09.12.2023 12:45 Sanah musi to zobaczyć! Nagranie z domu dziecka i łamiąca serce prośba małej Gabrysi

Dziennikarze portalu Goniec.pl udali się do Domu Dziecka w Gostyninie, a tam poruszyła ich historia małej Gabrysi. Sanah musi usłyszeć, o czym marzy dziewczynka?

Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah", fot. KAPiF / Instagram @katarzynabosacka
02.11.2023 14:25 Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah". Po jedną rzecz chętnie sięgnie znowu, ale druga?! "Smakuje jak..."

Katarzyna Bosacka zdecydowała się spróbować produkty spożywcze sygnowane pseudonimem Sanah. Swoją opinią postanowiła podzielić się z internautami. Młoda piosenkarka nie będzie zadowolona…

Elżbieta Zapendowska / Sanah
11.10.2023 20:10 Elżbieta Zapendowska ostro o Sanah: "Nie można takich rzeczy robić". Co zarzuciła wokalistce?

Sanah podbija ostatnio listy przebojów i sceny na koncertach. Niestety, czołowa polska specjalistka od emisji głosu, nie ma dobrego zdania o młodej piosenkarce. Elżbieta Zapendowska w rozmowie ze Światem Gwiazd jak zwykle nie gryzła się w język, tak ostrej oceny się nie spodziewaliśmy.

Sanah
02.10.2023 17:16 Doniesienia o rodzinie Sanah rozgrzewają media. Co jeszcze ukrywa gwiazda?

Sanah zaczęła karierę w 2020 roku, ale jej popularność bije obecnie rekordy. Koncerty błyskawicznie zapełniają wszystkie miejsca. A co wiadomo o jej życiu prywatnym? Kim są jej rodzice i rodzeństwo? O niektórych faktach wie bardzo niewiele osób.

Sanah
11.09.2023 11:07 Sanah pokazała stopy po koncercie. Fani nie mogli na to patrzeć. Przesadziła?

Fani Sanah nie spodziewali się takiego zdjęcia po jej występie. Szok, w jakim stanie odpoczywa za kulisami. Za swój charakterystyczny wizerunek artystyczny "płaci" niemałą cenę.

Doda złośliwie wypowiada się o Sanah? Fot. KAPiF
19.08.2023 12:21 Doda subtelnie wbija szpilę Sanah. Tak podsumowała jej popisy na koncercie

Chorzowski koncert Sanah zrobił na fanach ogromne wrażenie. Sieć zalewa masa nagrań i zdjęć z niezwykłego stadionowego występu. Podobnych odczuć nie ma jednak Doda, która w kąśliwy sposób postanowiła wypowiedzieć się na temat młodej wokalistki.

Sanah
05.12.2022 13:18 Sanah zmieniła nazwisko. Większość osób nie zwróciła uwagi na nowe dane piosenkarki

Sanah nieustannie rozwija się artystycznie, podbijając kolejne przestrzenie polskiej sceny muzycznej. Niedawno wydała nową płytę oraz kolejny przebój. Przy tej okazji dziennikarze zwrócili uwagę na ciekawy szczegół: zmianę nazwiska piosenkarki. Jak się teraz nazywa?Wokalistka, autorka tekstów i skrzypaczka posługuje się pseudonimem muzycznym, powstałym ze skróconej angielskiej wersji jej pierwszego imienia: Susannah. W przeszłości podpisywała się jako Ayreen, które z kolei było nawiązaniem do jej drugiego imienia

Sanah
05.11.2021 01:00 „Nie bądźcie smutni". Sanah chce zniknąć na jakiś czas

Sanah jest absolutną, muzyczną rewelacją. Już przy okazji pierwszego swojego albumu biła wszelkie rekordy popularności. Właśnie kończy się jej druga trasa koncertowa i jak zawiadomiła artystka, po jej zakończeniu na jakiś czas zniknie.Trudno się zresztą dziwić, po tak intensywnym okresie artystycznym wręcz wskazana jest przerwa, by wokalistka po prostu mogła odpocząć.